mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا  , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

آموزش تخصصی Cydia Error رفع ارورهای سیدیا

آموزش تخصصی Cydia Error رفع ارورهای سیدیا برای تمامی کاربران دارای سیستم iOS که هنگام کار با سیدیا به مشکل مواجه می شدند بصورت کامل و دقیق در این پست قرار گرفت. به دلیل درخواست های مکرر شما عزیزان ما سعی کردیم که مهمترین ارورهای سیدیا را دراختیارتان قرار دهیم تا شما در هر شرایطی که به مشکل برخورد کردید بتوانید به راحتی مشکل خود را برطرف کنید. همکنون شما می توانید در ادامه مطلب تمامی عناوین مربوط به ارورهای سیدیا را مشاهده بفرمایید.

 

آموزش تخصصی رفع ارورهای سیدیا

Cydia.ERROR1-www.download.ir

 Error : Cannot Locate Package

این ارور مربوط به زمانی است که پکیج مورد نظر شما از سیدیا پیدا نشده باشد. شما باید در این ارور از سیدیا خارج شده و همچنین از مولتی تسکینگ هم آن را ببندید و دقایقی صبر کنید و دوباره وارد شوید.

 

Error : An SSL Error Has Occurred & Untrusted Server Certificate

این ارور زمانی رخ می دهد که شما دسترسی به سیدیا نداشته باشید. در این لحظه شما باید تاریخ دیوایس خود را چک کنید زیرا به علت تنظیم نبودن دقیق تاریخ با این مشکل مواجه می شوید.

 

Error : WoW, You Exceeded The Number Of Package Name this APT Is Capable Of

این ارور برای اکثر کاربران رخ می دهد، به دلیل اینکه سیدیا فقط به مقدار خاصی به شما فضا برای قرار گرفتن پکیج ها بر روی هاست می دهد و اگر بخواهید سورس های زیادی اضافه کنید تعداد پکیج ها از فضا بیشتر شده و تمامی قسمت های سیدیا خالی می شود. برای برطرف کردن این ارور باید تعدادی از سورس هایتان را از مسیر Manage > Sources > Edit پاک کنید.

 

Error : Size Mismatch

به دلیل اضافه کردن تعداد نامحدودی سورس های نامعتبر با این ارور مواجه می شوید. برای برطرف سازی این ارور باید سعی کنید از سورس های پیشفرض استفاده کنید و سورس های دیگر را پاک کنید.

 

توجه : زمانی که در تب های پایین سیدیا changes را بزنید و Refresh را کنید امکان دارد پس از Refresh صفحه سیاهی باز شود که در آن صفحه اطلاعاتی نوشته شده باشد، توجه داشته باشید که طبق نوشته های صفحه سیاه می توانید مشکلتان را به راحتی حل کنید :

Error : Failed To Fetch

زمانی با این ارور مواجه می شوید که اطلاعات از سورس قابل دریافت نباشد، این ارور به دلیل شلوغی سورس و یا خرابی چند ساعتی سورس می باشد، باید با کمی انتظار دوباره تلاش کنید و مشکلتان را برطرف کنید.

 

POSIX Error : Operation Timed Out

این ارور به دلیل قطع بودن اتصال شما از اینترنت می باشد و اگر با این ارور مواجه شدید حتما اتصال اینترنت دیوایس خود را چک کنید، همچنین اگر مشکل برطرف نشد، امکان دارد مشکل از سورس باشد.

 

GPG Error

این ارور از طرف سورس بوده و در زمانی این ارور رخ می دهد که سورس را نادیده گرفته باشید.

 

(توجه : در بعضی مواقع در تمامی ارورها مشکل شما با تعویض کردن آی پی حل خواهد شد)

 

سایت مرجع : Download.ir

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود