بازی Kings Bounty Warriors of the North پادشاه بونتی جنگجویان شمال

بازی Kings Bounty Warriors of the North پادشاه بونتی جنگجویان شمال یکی دیگر از بازی های سبک استراتژی و نقش آفرینی است که توسط 1C-SoftClub طراحی و ساخته شده و کمپانی 1C Company آن را در سال 2012 به بازار عرضه کرد . این نسخه از بازی در اصل داستان قسمت قبلی به نام Kings Bounty The Legends را روایت می کند . داستان بازی در همان مکان های آشنا و با ویژگی های قبلی در جهان Endoria به وقوع می پیوندد و در سرزمین وایکینگ ها رخ می دهد . بازی در سرزمینهای شمال اروپا , جایی که خدایان North قدرت را در دست دارند اتفاق می افتد . Olaf شکست ناپذیر , پسر Konung از شمال , تصمیم گرفته است تا تمام عمر خود را وقف مبارزه و از بین بردن ارواحی کند که باعث آلوده شدن سرزمین های شمالی Endoria شده اند . در بازی شخصیت های مختلفی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد هستند که باعث خاص شدن گیم پلی بازی می شود . در ابتدای بازی شما باید از میان کلاس های مختلف , قهرمان خود را انتخاب کنید که به طور مختصر به هرکدام می پردازیم .

Viking وایکینگ ها بر قدرت و توانایی های جنگی خود متکی هستند و استادان جنگ در شرایط سخت می باشند . خشم و تسلط وایکینگ ها در نبرد به آنان اجازه می دهد تا نیروهای نظامی خود را هر چند تعداد آنها کم باشد , در سپاهیان دشمن وحشت به وجود آورده و باعث آسیب دیدن هرچه بیشتر آنها شوند .

Skald در درجه اول یک رهبر ماهر هستند و می دانند که چگونه یک ارتش بزرگ را رهبری کنند . در حالی وایکینگ ها فقط بر قدرت و توانایی های جنگی خود متکی هستند . اسکالدها قبل از هر نبرد مناجات می کنند و الهام بخش سربازان خود هستند . پس از پایان هر نبرد نیز کشته شدگان خود را به خاک می سپارند و از خدایان خود برای آنها طلب مغفرت می نمایند . البته ناگفته نماند اسکالدها توانایی سحر و جادو را دارند و همین امر باعث می شود تا نیروهای خود را تقویت کرده و همین امر کار دشمن را سخت می کند .

Soothsayers طالع بین ها بیشتر بر قدرت سحر و جادوی خود تکیه می کنند . طالع بین ها نمی توانند به سرعت ارتش بزرگی را تشکیل دهند ولی در جادوگری از سایر افراد برتری خاصی دارند . تنها آنها می توانند کیمیاگری را انجام دهند و به دیگران یاد دهند . همین امر باعث می شود تا بهترین تاکتیک را در میدان نبرد پیاده کنند . آیا آنها توانایی احضار ارتشی از موجودات جادویی را دارند و یا می توانند با جادوی خود نیروهای دشمن را تضعیف کنند ?

به تازگی نیز DLC جدیدی با نام Kings Bounty Warriors of the North Ice and Fire منتشر شده است که سیستم مهارت های نیروهای جنگی در آن بهبود پیدا کرده و باعث می شود آنها قویتر از قبل باشند همچنین کشف مکان های جدید , اضافه شدن بیش از 20 موجود جدید , آیتم های جدید با ویژگی های منحصر به فرد و بیش از 20 ساعت گیم پلی اضافی تنها بخشی از ویژگی های این دی ال سی است . کسانی که خوره بازی هستند و تا به حال چنین سبک بازی را تجربه کرده اند , از جذابیت و گرافیک فوق العاده بازی باخبرند . پیشنهاد می کنم این بازی را هرگز از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بزای زبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

مشخصات بازی Kings Bounty Warriors of the North :

نام بازی : Kings Bounty Warriors of the North

نام بازی (فارسی) : پادشاه بونتی جنگجویان شمال

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2012

شرکت سازنده : 1C-SoftClub

منتشر کننده : 1C Company

سبک بازی : استراتژی و نقش آفرینی

 

تصاویری از محیط بازی Kings Bounty Warriors of the North

Kings.Bounty.Warriors.of.the.North.1.www.Download.ir Kings.Bounty.Warriors.of.the.North.2.www.Download.ir Kings.Bounty.Warriors.of.the.North.3.www.Download.ir Kings.Bounty.Warriors.of.the.North.4.www.Download.ir Kings.Bounty.Warriors.of.the.North.5.www.Download.ir Kings.Bounty.Warriors.of.the.North.6.www.Download.ir Kings.Bounty.Warriors.of.the.North.7.www.Download.ir Kings.Bounty.Warriors.of.the.North.8.www.Download.ir

 

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Kings Bounty Warriors of the North :

OS:Windows XP/Vista/7
Processor:2.6 GHz and better
Memory:1 GB RAM
Graphics:nVidia GeForce 6600 with 128 Mb VRAM or similar AMD card
DirectX®:9.0c
Hard Drive:8 GB HD space
Sound:DirectX 9.0c compliant

 

سیستم پیشنهادی بازی Kings Bounty Warriors of the North :

OS:Windows 7
Processor:3 GHz and better
Memory:2 GB RAM
Graphics:nVidia or AMD card with 512 Mb VRAM or more
DirectX®:9.0c
Hard Drive:8 GB HD space
Sound:DirectX 9.0c compliant

 

دانلود بازی Kings Bounty Warriors of the North پادشاه بونتی جنگجویان شمال با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت اصلی بازی : Kings Bounty Warriors of the North

لینک دانلود