تفاوت بین نسخه های بازی ها

پیرامون سوالات متفاوت بین نسخه های منتشر شده بازی ها برای پلتفرم های PC ، Xbox 360 و PS3 پرسیده شده است در اینجا به توضیح این نسخه ها پرداختیم :

Reloaded :
ریلودد یک گروه کرک است که معمولا این گروه نسخه کامل بازی ها رو بدون حذف هیچ زبان یا قسمتی و بدون هیچ دستکاری با کرک معتبر و صددرصد ارایه می دهد . ( این گروه معمولا بازی را به صورت فایل iso و قابل نصب ارائه می کند )

RELOADED.Games.www.Download.ir

 

Skidrow :
اسکیدرو یک گروه کرک است که معمولا این گروه هم نسخه کامل بازی ها رو بدون حذف هیچ زبان یا قسمتی و بدون هیچ دستکاری با کرک معتبر و صددرصد ارایه می دهد . ( این گروه معمولا بازی را به صورت نصب شده ارائه می دهد )

SKIDROW.Games.www.Download.ir

Black Box :
بلک باکس یک گروه کرک است که معمولا بازی های کرک شده توسط گروه های دیگر را دستکاری می کند ، برای مثال زبان های اضافه بازی را حذف می کند و کیفیت ویدیو ها را پایین تر می آورد و این کار باعث پایین آمدن حجم بازی به شکل چشم گیر می شود .

 

Gold Edition و Limited Edition :
این دو نسخه توسط خود شرکت بازی ساز منتشر می شود و تیم های کرک این نسخه ها را کرک می کنند ، فرق این دو نسخه با نسخه های دیگر امکانات اضافه است ، برای مثال این دو نسخه دارای مراحل اضافه و یا اسلحه های اضافه می باشد .

 

تفاوت بین نسخه های بازی ها