takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود آخرین نرم افزار StudioLine Photo Classic مدیریت و ویرایش تصاویر

نرم افزار StudioLine Photo Classic مدیریت و ویرایش تصاویر یک برنامه قدرتمند و راحت برای مدیریت کردن و ویرایش عکس ها توسط عکاسان دیجیتالی می باشد . این برنامه علاوه بر ویرایش عکس از تمام فرمت های گرافیکی موجود در  دیتابیس Image Archive استفاده می کند . همچنین قابلیت طبقه بندی تصاویر به همراه توضیحات , پرچسب زدن و امتیازدهی در هر ابعادی امکانپذیر می باشد . از دیگر ویژگی نرم افزار مدیریت و ویرایش تصاویر استفاده از عکس و یا موضوع خاص برای تطابق با عکس انتخاب شده می باشد . با استفاده از دوربین های دیجیتالی و مشخص کردن مکان تصاویر می توان از آنها در نقشه های دیجیتالی و تصاویر ماهواره ای استفاده کرد . برچسب گذاری دستی راحت ترین روش برای نشان دادن مکان هر عکس در تصاویر ماهواره ای می باشد . قابلیت دسته بندی تصاویر بر اساس مکان , شهر , کشور و موارد از این دست وجود دارد . به کمک این نرم افزار می توان عکس ها را بعد از ویرایش به صورت اسلاید درآورد و یا به روی سی دی و یا دی وی دی رایت کرد و یا در هر نوع فرمتی و اندازه ای چاپ نمود . از قابلیت های این نرم افزار حجم کم نسبت به وسعت کارش می باشد و عکس ها با کیفیت های بالا را ایجاد می کند . شما می توانید این نرم افزار کاربردی را که توسط کمپانی معروف StudioLine ساخته شده است از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نمایید . 

تصاویری از محیط نرم افزار StudioLine Photo Classic مدیریت و ویرایش تصاویر

StudioLine Photo Classic StudioLine.Photo.Classic.Plus-2.www.Download.ir StudioLine.Photo.Classic.Plus-3.www.Download.ir StudioLine.Photo.Classic.Plus-4.www.Download.ir 

سایت مرتبط : StudioLine Photo Classic

دانلود آخرین نرم افزار StudioLine Photo Classic مدیریت و ویرایش تصاویر با لینک مستقیم از سرورهای دانلود فارسی 

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود