دانلود آخرین نسخه نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2016

نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2016 نام یکی دیگر از محصولات شرکت بزرگ اتودسک است که به تازگی نسخه ی جدید آن منتشر شده است . این نرم افزار به مخترع مشهور است . نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2016 با سیستم CAM / CAD کاملا یکپارچه شده است . نسخه HSM یک افزودنی به نرم افزار Inventor و Inventor LT می باشد . این نرم افزار به طراحان ، مهندسان و برنامه نویسان CNC سرعت طراحی در زمینه قطعات ماشین به طور مستقیم می دهد . از ویژگی های قدرتمند نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2016 شبیه ساز Simulation است که شما پس از تولید Toolpath شما می توانید با استفاده از امکان BackPlot نتیجه کارتان را ببینید . این امکان که برای شبیه سازی به این نسخه اضافه شده است شامل سرعت شبیه سازی و جهت دید ابزار ، شفت و دارنده ابزار و همچنین رنگ آمیزی سریع و برش می شود . طراحی در نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2016 به صورت 2D و 3D انجام می پذیرد و کاربران می توانند طرح های صنعتی خود را به بهترین شکل طراحی کنند . در عرض چند دقیقه با استفاده از ابزارهای مختلف می توانید در نرم افزار کار کنید .

ویژگی هایی جدید نرم افزار AUTODESK INVENTOR HSM 2015 :

– شبیه ساز Simulation :

پس از تولید Toolpath شما می توانید با استفاده از امکان BackPlot نتیجه کارتان را ببینید . این امکان که برای شبیه سازی به این نسخه اضافه شده است شامل سرعت شبیه سازی و جهت دید ابزار ، شفت و دارنده ابزار و همچنین رنگ آمیزی سریع و برش می شود .

 

– شبیه سازی کالا Stock Simulation :

شبیه سازی کالا به شما اجازه می دهد تا شما کالای واقعی را از یک بلوک جامد از مواد برداشته و بصورت خودکار و برای شفت و گیره تیک بزنید . سپس مدل جامد را می توان توسط رنگ آمیزی محیط از آن جا کرد . همچنین با استفاده از هدف مقایسه ویژگی بخش های محل استراحت و اسکنه کردن با استفاده از رنگ های مختلف برجسته می شود . همچنین می توانید از Tooltaph در این قسمت استفاده کرد .

ادغام بدون درز تضمین associativity کامل بین طراحی

 

– ویرایشگر Inventor HSM Edit

این نسخه شامل ویرایشگر نیز می شود . شما می توانید تعدادی از کدهای CNC را با توابع خاص از جمله خط شماره renumbering ، دامنه یاب XYZ و فایل مقایسه کنید . همچنین ویژگی های یک لینک DNC برای قابل اعتماد کردن RS-232 ارتباط با انواع کنترل های CNC

 

Autodesk Inventor HSM Pro integrated CAD/CAM solution helps designers, engineers and CNC programmers rapidly turn designs into machined parts directly inside the Autodesk Inventor design environment. Take advantage of advanced 2.5D, 3D, 3+2, and 5-axis toolpath strategies to help achieve higher productivity, increased profits, and shorter time-to-market

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
2 دی وی دی
9000 تومان
نسخه Autodesk Inventor HSM Pro 2016
خرید
لینک دانلود