takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود نرم افزار DownStream Products 2015.12

به روز رسانی :

1394/9/28 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار DownStream Products نسخه 2015.12 ابزای بسیار قدرتمند برای مهندسین رشته های الکترونیکی که می توانند به راحتی مونتاژ و تست بردهای الکترونیکی خود را انجام دهند . این نرم افزار با تکنولوژی بالا به طور خودکار فرآیند طراحی PCB را برای شما فراهم می کند . نرم افزار DownStream Products شامل ویژگی های جدید و بهبود عملکرد طراحی شده و برای کمک به کاربران طرح PCB پس از فرآیند قابلیت های اضافی DFM به منظور بهبود پروژه را فراهم می سازد . ابزار CAM350 در این نرم افزار برای تولید و طراحی PCB می باشد و این ابزار هم طرح های الکترونیکی و مونتاژ آن ها را به خوبی انجام می دهد . ابزار tools combine ترکیب ویژگی های جامع مجموعه که مسئولیت رسیدگی به طرح های پیچیده با یک رابط بسیار آسان برای استفاده می باشد ، اجازه می دهد حتی کاربران مبتدی به توانایی تولید آثار هنری PCB اعتبار سنجی ، طراحی ، نقشه های مونتاژ و اسناد دسترسی داشته باشند .

 

ویژگی های نرم افزار DownStream Products :

– CAM350 / نسخه 12.1 DFMStream ساخت 1019

CAM350 صنعتی استاندارد برای تأیید ، بهینه سازی و تولید خروجی موثر برای ساخت PCB است .

DFMStream یک مجموعه جامع و در عین حال آسان برای استفاده از ابزار طراحی شده برای کمک مهندسان و طراحان بررسی طراحی و ساخت قوانین در پایگاه داده های طراحی مدار چاپی ، اطلاعات گربر و NC هر زمان در طول چرخه طراحی PCB است .

– بالا بردن سرعت تولید نقشه های جامع الکترونیکی به درایو ساخت PCB ، مونتاژ و بازرسی فرآیندهای الکترونیکی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه DownStream Products 2015.12
خرید
لینک دانلود