دانلود آخرین نسخه نرم افزار Google Chrome Mac گوگل کروم برای مکینتاش

مرورگر گوگل کروم برای سیستم عامل مک Google Chrome Mac بعنوان بهترین مرورگر اینترنت در بین کاربران اینترنتی شناخته می شود که توانست طی سال های اخیر کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند . در سال 2008 شرکت گوگل تصمیم به ساخت یک مرورگر با نام و نماد خود گرفت انتشار نرم افزار در همان سال بسیاری از کاربران را حیرت زده کرد اما بعد از چند سال توانست جایگاه خود را در بین 3 مرورگر برتر دنیا حفظ کند . مرورگر کروم با توجه به محیط کاربری جذاب و سرعت بالای انتقال اطلاعات کاربران زیادی از این مرورگر استفاده میکنند . ابزارهای در نظر گرفته شده برای دسترسی آسان تر کاربران به صفحات وب در نظر گرفته شده است .محیط کاربری نرم افزار کروم به صورت گرافیکی طراحی شده است و کاربران میتوانند محیط را با توجه به تم های در نظر گرفته شده به صورت آنلاین محیط را تغییر دهند . گوگل کروم با موتور قدرتمند جاوا اسکریپت خود توانست سرعت بازگذاری صفحات وب را بالا ببرد لازم به ذکر است سیستم جاوا اکریپت به همراه WEBKIT باعث افزایش سرعت این نرم افزار شده اند . امنیت در صفحات وب یکی از ویژگی هایی است که کاربران به آن توجه ویژه ای دارند و شرکت سازنده بر روی قسمت امنیت در نرم افزار تمرکز کرده بدین صورت که در صورت ملاقات با سایت های که با خود ویروس حمل میکند به کاربر اخطار میدهد . دانلود نرم افزار Google Chrome Mac گوگل کروم برای مک از دانلود فارسی

ابزار TAB :

این ابزار به کاربر اجازه میدهد تا بتواند صفحات وب را به صورت مجزا باز کنند و یا صفحه ای جدا برای هر سایت بازگذاری نمایند .

ابزار Bookmark :

برخی از کاربران در در طول روز صفحات وب متعددی را مشاهده میکنند و اگر بخواهند یک سایتی که مورد توجه قرار گرفته را ذخیره نمایند از بوک مارک استفاده میکنند تا آدرس صفحه وب به مرورگر اضافه شود و دسترسی آسان تر نسبت به سایت پیدا میکنید .

ابزار Zoom :

این ابزار به کاربر کمک میکند تا صفحات وب را با بزرگنمایی و کوچک نمایی کردن با توجه به سلیقه مشاهده نمایند .

ابزار Find :

برخی از کلمات هستند که کاربر در سایت به دنبال آن میگردد و به علت زیاد بودن متن نمایشی قادر به پیدا کردن کلمه نمی باشد این ابزار به کاربر کمک میکند تا کلمه را تایپ نماید و در سایت مورد نظر کلمه را پیدا کند .

ابزار Tools :

به کاربر اجازه میدهد تا سورس و کد های صفحات وب را به صورت کامل مشاهده نماید .

ابزار History :

این ابزار تمامی صفحات وب را که مشاهده کردید را به صورت پیشفرض همراه با تاریخ بازگذاری صفحه ، ساعت ، تاریخ در خود ذخیره میکند .

 

درباره نرم افزار :

نام لاتین : Google Chrome

نام فارسی : گوگل کروم

سیستم عامل : مکینتاش

تاریخ انتشار : 1392/09/03

سایت مرتبط : Google

 

 

دانلود نسخه نهایی مرورگر کروم برای مکینتاش Google Chrome 2014 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود