takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Graitec Advance 2016

نرم افزار Graitec Advance 2016 ابزار مهندسی فوق العاده قدرتمند در زمینه ی طراحی و مدیریت انواع سازه های ساختمانی و دیگر مکان ها می باشد . نرم افزار Graitec Advance 2016 دارای یک سیستم خودکار مدل سازی BIM نیز می باشد که طراحی سازه ها و تجزیه تحلیل ساختاری را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد . این نرم افزار طراحی شده برای مهندسین سازه و حرفه ای در صنعت ساخت و ساز ، همچنین راه حل GRAITEC پیشرفته سازه BIM یک محیط کامل برای توسعه ، طراحی و تولید تمام پروژها و مواد برای سازه های فلزی ، بتن ، چوب و … را فراهم می سازد . یکی از ویژگی های عالی نرم افزار Graitec Advance 2016 این است که می توانید پروژه های ساخته شده خود را در نرم افزار های Autodesk Revit 2016 , Autodesk Advance Steel 2016 اجرا کنید و به ویرایش آن ها بپردازید . فرآیند طراحی سازه های مختلف از قبیل برج ها ، استادیوم ها ،  آثار مهندسی عمران ، ساختمان های صنعتی ، راه پله ها و … در این نرم افزار امکان پذیر می باشد .

 

ویژگی های نرم افزار Graitec Advance 2016 :

– طراحی های حرفه ای مهندسی انواع سازه ها

– مدیریت پروژه های ساخته شده ی خود

– پشتیبانی از زبان ها انگلیسی ، چک ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، ترکی ، پرتغالی ، روسی ، چینی ، رومانی ، ژاپنی

فرآیند طراحی سازه های مختلف از قبیل برج ها ، استادیوم ها ،  آثار مهندسی عمران، ساختمان های صنعتی ، راه پله ها و …

– دارای ابزارهای حرفه ای برای طراحی های مختلف

طراحی و تولید سازه های فلزی ، بتن ، چوب و …
Sample2

 

Sample

لینک دانلود