دانلود نرم افزار تجزیه و تحلیل سیستم‌ دینامیک MSC Adams 2015.1

به روز رسانی :

1394/11/5 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار MSC Adams تحلیل سیستم‌ دینامیک ، نرم افزار آدامز یک ابزار قدرتمند مهندسی برای دینامیک سیستم‌ های چند جسمی می باشد که نسخه 2015.0 آن به تازگی برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار MSC Adams محصولی از شرکت MSC Software می باشد که پیشرو در تولید نرم افزار های مهندسی است . نرم افزار MSC Adams در رشته های شبیه سازی بسیار کاربرد دارد . این نرم افزار به شرکت ها برای بهبود کیفیت ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مرتبط با طراحی و تست از محصولات تولید شده ، موسسات دانشگاهی ، پژوهشگران ، و دانشجویان از فناوری MSC برای گسترش دانش فردی و همچنین گسترش افق شبیه سازی و … بسیار کمک می کند و می تواند بسیاری از مشکلات شما را برطرف کنید . ADAMS مخفف Automated Dynamic Analysis of Mechanical Systems که تحلیل خودکار سیستم های دینامیکی مکانیکی را برای شما فراه می کند . این شرکت راه حل های شبیه سازی رشته های مهندسی برای سرعت بخشیدن به نوآوری محصول را ، منتشر کرده است . نسخه 2015 از آدامز دینامیک multibody مجموعه راه حل های شبیه سازی آن است . آدامز 2015 قابلیت های جدید و پیشرفت های عمده ای در بسیاری از مناطق ، به ویژه برای ADAMS / خودرو ، مهندسین خودرو از راه حل های خارج از جعبه ، سفارشی جدید برای راه اندازی مدل و شبیه سازی رویداد خودرو بهره مند شوند . ویژگی های جدید در این نسخه همچنین کاربران را قادر به ایجاد سیستم دقت بالاتری در مدل های خودرو می کند . نرم افزار MSC Adams با قابلیت‌ های بسیار زیاد خود ، مهندسان را در تولید ، تست، بررسی و بهینه‌ سازی طرح‌ های سیستم‌ های مکانیکی قبل از رسیدن به پیش ساخت فیزیکی کمک می‌کند . بررسی کنترل ارتعاش سیستم‌ ها و امکان انجام تست‌ ها برای قطعات قابل انعطاف از ویژگی‌ های این نرم‌افزار می‌ باشد .

ویژگی های نرم افزار MSC Adams :

مدل سازی عالی

– شبیه سازی ، تحلیل و بهینه سازی مسائل دینامیکی

مدل سازی موتور در ماشین و سیستم نیروی محرکه

رویدادهای جدید خودرو

سیستم تعلیق کامل خودرو پارامتر اندازه گیری ماشین (SPMM) – پارامترهای تعلیق لحن برای رفتار خودرو مورد نظر بدون تکرارهزینه با نمونه های فیزیکی

– قابلیت مدل سازی سه بعدی ، انیمیشین سه بعدی ، نمایش نیروها ، تنشهای مدل و غیره

 

درباره MSC Software :

این کمپانی یکی از ده شرکت نرم افزار اصلی و رهبر در سراسر جهان در رشته های شبیه سازی است . به عنوان یک شریک قابل اعتماد به شرکت ها بهبود کیفیت ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مرتبط با طراحی و تست از محصولات تولید شده ، موسسات دانشگاهی ، پژوهشگران ، و دانشجویان از فناوری MSC برای گسترش دانش فردی و همچنین گسترش افق شبیه سازی  MSC ارائه می دهد . این کمپانی بیش 1،100 کاربر حرفه ای در 20 کشور را به استخدام خود درآورده است . 

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه MSC Adams 2015.1
خرید
لینک دانلود