takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Proteus Professional

نرم افزار Proteus Professional ابزاری بسیار قدرتمند برای طراحی و شبیه سازی مدارات الکترونیکی می باشد که دانشجویان و کسانی که در رشته های الکترونیکی فعالیت دارند می توانند با استفاده از این نرم افزار به طراحی دقیق مدار های خود بپردازند . نرم افزار Proteus Professional یکی از پیشگامان توسعه CAD الکترونیک (شماتیک ، شبیه سازی و autorouting PCB می باشد . نسخه (SP2) این نرم افزار ساده و در عین حال یک ابزار شبیه سازی مدار الکترونیکی قدرتمند و برد مدار چاپی (PCB) برای طراحان است . و همچنین نرم افزار Proteus Professional مدل هایی از قطعات الکترونیکی برای شبیه سازی های تخصصی و برمبنای استاندارد های این رشته را دارا می باشد و بهترین راه برای دانشجویان این رشته می باشد که می خواهند طراحی ها حرفه ای را انجام دهند .

 

 

ویژگی های نرم افزار Proteus Professional :

– پشتیبانی از MCAD تبادل اطلاعات از طریق STEP و فرمت های فایل IGES هر دو واردات از STEP / جزء فایل های IGES و صادرات از مرحله اول (نیاز به L2 یا بالاتر)

– تغییرات گسترده به کتابخانه های موجود که شامل فایل های STEP پیش عرضه شده برای electrolytics شعاعی ، اتصالات و برخی از قطعات رایج دیگر می شود .

– دارای ابزار های حرفه ای و برای طراحی های مختلف

افزایش از مجموعه چاپ در ARES اجازه می دهد تا چسباندن و لحیم کاری چاپ در کنار لایه های مسی انجام گیرد .

پشتیبانی از عملیات ویرایش آهنگ های متعدد و پیشرفت برای پیگیری necking

بهبود پشتیبانی از طراحی استفاده مجدد از طریق زیر مدار اتصال

 

 

تصویری از محیط نرم افزار Proteus Professional

1048

لینک دانلود