takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Simatic HMI WinCC

نرم افزار Simatic HMI WinCC این نرم افزار محصولی از شرکت آلمانی زیمنس می باشد که آن را برای کامل کردن ابزار های قابل دسترس اپراتور در یک صنعت منتشر کرده است و همچنین ابزاری فوق العاده قدرتمند سیستم تصویری فرآیند مقیاس پذیر با توابع حرفه ای برای نظارت بر فرآیندهای خودکار است . تمام قابلیت های SCADA برای ویندوز برای تمام صنایع ، از تک کاربره بودن به سیستم های توزیع شده چند کاربر با سرور کار برکنار شده و راه حل های جهانی با وب مشتریان طراحی شده است . HMI در نرم افزار Simatic HMI WinCC عبارت است از یک رابط یا واسط بین شخص کاربر و فرایند اتوماسیون صنعتی می باشد که WINCC در واقع برقراری ارتباط بین اپراتور و یک سیستم اتوماسیون صنعتی مثل PLC را برای کاربران فراهم می کند . WinCC شرکت سیستم های مدرن و با رابط کاربری بصری آن را برای استفاده در دفتر و در تولید عملکرد کامل و قابل اعتماد در دسترس میباشد . نرم افزار Simatic HMI WinCC را می توان به آسانی با برنامه های استاندارد در این زمینه به کار برد که به شما اجازه می دهد برای ایجاد رابط انسان و ماشین اتوماسیون دقیقا مطابقت با الزامات عملی درست استفاده شده باشد . در این نرم افزار می توانید برنامه های کاربردی خود را با استفاده از WinCC به عنوان پایه ای برای گسترش سیستم صنعتی ایجاد کنید . WINCC Explorer هسته اصلی نرم افزار Simatic HMI WinCC میباشد که این قسمت ساختارهای پروژه و مدریت مربوط به آن را برای شما نمایان خواهد . پکربندي و گسترش پروژه اديتور هاي خاصي در اين محيط در نظر گرفته شده که با هر يک از آنها يک سيستم فرعي در اين نرم افزار قابل پيکربندي است . پیکربندی یکی از اصلی ترین بخش های مهم در پروژه ی شما می باشد .

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Simatic HMI WinCC
دانلود آخرین نسخه نرم افزار Simatic HMI WinCC

ویژگی های نرم افزار Simatic HMI WinCC :

– يک ارتباط بين کاربرا و PLC

– پکربندي و گسترش پروژه اديتور هاي خاصي در محیط نرم افزار

موثر برای طراحی و سازگار به حل هر دو کار ساده و پیچیده

– سيستم ارتباطي به صورت مستقيم از WINCC explorer قابل دسترس بودن برای شما

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
2 عدد ناین + 2 معمولی
45000 تومان
نسخه 7.3 Simatic HMI WinCC
خرید
لینک دانلود