takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Wise Registry Cleaner

نرم افزار Wise Registry Cleaner نرم افزاری قدرتمند در زمینه ی پاکسازی رجیستری ویندوز می باشد . شما در این نرم افزار می توانید مشکلات مختلف در رجیستری ویندوز مانند از دست رفتن ارجاع به DLL های به اشتراک گذاشته شده ، نوشته های استفاده نشده برای ثبت نام پسوند فایل و از دست رفته مسیر برنامه اشاره شده را بررسی کنید . نرم افزار Wise Registry Cleaner می تواند علامت آیتم های رجیستری امن برای حذف و همچنین فایل هایی را که توصیه به حذف نمی کند را شناسایی کند . نرم افزار Wise Registry Cleaner امن تر از ابزارهای رجیستری دیگر است .

 

ویژگی های نرم افزار Wise Registry Cleaner :

سریع و امن ( تمیز کننده رجیستری ، الگوریتم های پیشرفته جدید و در حال حاضر تنها چند ثانیه طول می کشد به اسکن کل رجیستری ویندوز بپردازد . شما می توانید عملیات سابق خود را لغو کنید ، زیرا تمیز کننده رجیستری می تواند به بالا و رجیستری خود را قبل از تمیز کردن بررسی کند . )

تمیز کننده رجیستری ( حذف آیتم های رجیستری منسوخ شده ، موقت ، نامعتبر و زائد از سیستم عامل ویندوز )

هماهنگ کردن سیستم عامل ( سیستم خود را برای سرعت بخشیدن به تثبیت کامپیوتر و شبکه خود ادغام می بخشد . )

– Defrag کردن رجیستری ( تجزیه و تحلیل و رجیستری شما را کاهش می دهد تکه تکه شدن به منظور کارآمد تر و مرتب کردن فایل ها . لطفا توجه داشته باشید اطلاعات در کامپیوتر را هنگام تجزیه و تحلیل رجیستری ممکن است از دست بدهید ، و پس از راه اندازی مجدد defrag را آغاز کنید .

– افزایش سرعت رجیستری

– مدیریت آیتم های مختلف در استارت آپ

– شناسایی اطلاعات بی مصرف در رجیستری

– بهینه سازی و تمیز کردن رجیستری ویندوز

لینک دانلود