takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود بازی کامپیوتری RymdResa

بازی RymdResa در سبک ماجراجویی , نقش آفرینی می باشد که توسط استودیو Morgondag ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . شما وارد فضایی بزرگ , خالی و ساکتی خواهید شد . باید به دنبال خانه ای جدید جستجو کنید شما چندین مختصات از مکان های کاملا تصادفی را دارید اما این تنها اطلاعاتی خواهد بود که در طول مسیر به شما کمک می کند . بازی RymdResa یک ماجراجویی فضایی دارد که شما را به چالشی سخت دعوت می کند اتفاقات کاملا تصادفی و رندوم به همراه المنت های نقش آفرینی آن را از هر لحاظ قابل قبول کرده است . طراحی های محیط بازی به گونه ای می باشد که می توان آرامش را در آنها دید محیطی سرشار از هنر و شعر که فضایی جذاب را خلق کرده است همانند شعرهای اودیسه . از طریق راه های کیهانی سفر کرده و به اعماق بشتر فرو روید . شما قادر خواهید بود تا در بازی RymdResa کشتی فضایی خود را ارتقا داده و به کشف محیط اطراف پرداخته و در نهایت بقای خود را تضمیین کنید . زمانی که هیچ کجتی این سیاره خانه ی شما نمی باشد چالش ها خود را نشان داده و میل به بقای شما می تواند در نهایت تصمیم گیرنده باشد .

 

مشخصات بازی :

نام بازی : RymdResa

نام بازی (فارسی) : ریمندرسا

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : Morgondag

منتشر کننده : Morgondag

سبک بازی :ماجراجویی , نقش آفرینی

لینک دانلود