takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود بازی کامپیوتر Civilization V Brave New World تمدن 5 جهان زیبا

دومین بسته برای بازی تمدن : 5 به زودی تحت عنوان دنیای قشنگ نو Civilization V: Brave New World عرضه می شود. سری های تمدن یکی از محبوب ترین بازی های استراتژیک هستند که توانسته یک رقیب جدی برای توتال وار باشد. در توتال وار محور اصلی جنگ و تمدن های گذشته است اما در تمدن اصل بازی بر اساس اصول دیپلماتیک ، صلح و دنیای حال حاضر است. باید بتوانید تمدن خود را در یک موضوع خاص  تکنولوژی و علم به پیشرفت برسانید.

داستان بازی تمدن 5 را کاربر با انتخاب یک ملت در گذشته شروع می کند. باید با تمدن ها و ملت های دیگر جنگ ، مذاکره و مصالحه کند. یکی از ویژگی های جالب تمدن 5 صحبت رهبران کشورها با زان خود است ، مثلا ناپلئون به فرانسه و داریوش اول به فارسی.

تمدن ها و بخش های دیگری مثل قلعه سرخ هندوستان ، ایستگاه فضایی ، جنگ سرد ، سقوط شوروی در نسخه دنیای قشنگ نو به بازی تمدن اضافه شده است.هنرمندان و کارهای هنری مثل مجسمه سازی ، موزه ها ، کتابخانه ،  مسیرهای تجاری ، کنگره های جهانی ، سازمان ملل و امکانات دیگری مثل باستان شناسی و گردشگری در این بسته جدید وجود دارد.

در نسخه جدید تمدن 5 می توان از طریق گسترش یک تفکر و ایدئولوژی به پیروزی از طریق فرهنگ ها دست یافت. می توان نوع حکومت بر مردم را نیز انتخاب کرد : دموکراسی یا استبداد. عجایب هشت گانه جهان نیز در دسترس هستند که می تواند کمکی باشد برای گردشگری و افزایش درآمد.

سناریو جنگ های داخلی آمریکا و استعمار آفریقا در نسخه جدید تمدن بسته دنیای قشنگ نو وجود دارند.

در این نسخه از بازی های تمدن ، امکان کنترل بازی به صورت لمسی (تاچ) وجود دارد.

این نسخه تست شده و بدون نیاز به اصل بازی تمدن 5 اجرا می شود.

 

تصاویری از محیط بازی :

Civilization-V-Brave-New-World-01-www.download.ir Civilization-V-Brave-New-World-02-www.download.ir Civilization-V-Brave-New-World-03-www.download.ir

 

ویژگی های بازی :

– استراتژیک نوبتی

– گرافیک بالا

– گیم پلی آسان

– انواع تمدن

– به کارگیری هم زمان چند تاکتیک

– محیط های پویا

– حکومت ها و کشورهای گوناگون

 

دانلود بازی کامپیوتر Civilization V Brave New World تمدن 5 جهان زیبا با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مر تبط : SidMir

 

این بازی زیبا را می توایند از فروشگاخ دانلود فارسی خریداری کرده و پس از دریافت درب منزل و یا محل کارتان وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید .

 

تعداد : 1DVD

قیمت : 6000 تومان

 

 

لینک دانلود