takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی کامپیوتر Clive Barkers Undying

بازی Clive Barkers Undying در سبک اکشن , شوتر , ترسناک می باشد که توسط استودیوی DreamWorks Interactive ساخته شده و استودیوی EA این بازی را در سال 2001 منتشر کرده است . بازی Clive Barkers Undying در مورد Patrick Galloway یک ماجراجوی اتفاقات ماوراالطبیعه ایرلندی در سال 1920 می باشد . او به بررسی اتفاقات غیر طبیعی می پردازد که در املاک دوست خود Jeremiah Covenant اتفاق افتاده است .

خلاصه بازی : Clive Barkers Undying در سال 1923 و بعد از جنگ جهانی اول آغاز می شود جایی که Patrick Galloway یک نامه ی فوری از دوست خود Jeremiah Covenant دریافت می کند . Jeremiah از هوش پاتریک در مورد حل کردن مسائل غیر عادی آگاه بود در این نامه او در مورد نفرینی حرف می زند که تمام خانواده ی او را نابود کرده است . پاتریک به ایرلند سفر می کند تا به امکلاک دوست خود رود و در آنجا مشاهده می کند که اتفاقات ماورالطبیعی در حال به وقوع پیوستن است . گیم پلی بازی Undying تمام قواعد یک بازی شوتر اول شخص را در خود دارد . شما قادر خواهید بود تا با استفاده از سلاح های متنوع دشمنان را از پای درآورده و به مرحله ی بعد بروید . هنگامی که دشمنان به شما حمله کنند سلامت شما به خظر افتاده و تا زمانی که به صفر برسد می توانید مبارزه کنید . Clive Barkers Undying توانست در زمان انتشار نقدهای مثبتی بگیرد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Clive Barkers Undying

نام بازی (فارسی) : کلایو بارکر فناناپذیر

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : DreamWorks Interactive

منتشر کننده : EA

سبک بازی : اکشن , شوتر اول شخص , ترسناک

لینک دانلود