دانلود بازی کامپیوتر Confrontation رویارویی

بازی کامپیوتر Confrontation رویارویی یکی از سری بازی های سبک نقش آفرینی و استراتژیک است که توسط Cyanide توسعه یافته و به تازگی نیز برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . اساس بازی بر مبنای بازی های مینیاتوری Rackham ساخته شده است . بازی در یک جهان فانتزی و عجیب به نام Aarklash اتفاق می افتد جهانی که به دلیل جنگ های بی پایان به چندین قسمت تقسیم شده است . شما باید به عنوان یکی از شجاع ترین فرماندهان Akkylannian , ارتش خود را در مقابل دشمنان یعنی سربازان Griffin و مریدان Scorpio رهبری نمایید زیرا دشمنان شما تشنه قدرت هستند و تا به قدرت نرسند دست از جنگ و خونریزی برنخواهند داشت . در طی بازی با دشمنان زیادی روبرو خواهید شد که شما را به چالش خواهند کشید و لحظاتی پر از هیجان را برای شما به وجود خواهند آورد . بازی از 4 گروه مختلف تشکیل شده است . Griffin ها که مردم شهر Akkylannian هستند و یک امپراطوری برای خود تشکیل داده اند . مریدان Scorpion که در علم کیمیا متخصص عستند . Jackal شغال ها که به دنبال ارتشی برای محافظت از خود هستند و از مخلوط خون مران و اورک ها به وجود آمده اند و متخصص در علم مهندسی می باشند و در آخر نیز Wolf گرگ ها که محافظان طبیعت و جنگجویانی توانمند و باهوشی هستند .

بازی این امکان را به شما می دهد تا از بین 12 شخصیت منحصر به فرد که هر کدام دارای ویژگی های خاص و فوق العاده ای هستند یکی را انتخاب کرده و تیمی را برای خود برای مقابله با دشمنان خود تشکیل دهید . اگر شما باهوش باشید , می توانید با تاکتیک هایی که در مبارزات پیاده می کنید از نقاط ضعف دشمن استفاده کرده و به آنها ضربه بزنید .هرچه به پیش می روید بازی این اجازه را به شما می دهد تا از سلاح های قدرتمند و زره های جنگی محکم تری استفاده نمایید و اگر قدرت های خود را بشناسید و به خوبی درک کنید خواهید توانست به یکی از مخوف ترین قدرت های تخریبی تبدیل شوید . در ضمن این نکته را فراموش نکنید که شما می توانید فرماندهی هرکدام از گروه ها مانند گریفین و یا گرگ ها  را به دست بگیرید . بازی دارای یک گرافیک مناسب و داستانی بسیار جذاب است همچنین دارای بیش از 30 ساعت گیم پلی بوده و مطمئنا خواهد توانست شما را تا ساعت ها سرگرم کند پس پیشنهاد می کنم این بازی زیبا را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Confrontation

نام بازی (فارسی) : رویارویی

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2013

شرکت سازنده : Cyanide

منتشر کننده : Focus Home Interactive

سبک بازی : نقش آفرینی و استراتژیک

 

تصاویری از محیط بازی

Confrontation.1.www.Download.ir Confrontation.2.www.Download.ir Confrontation.3.www.Download.ir Confrontation.4.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS : WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7
CPU : AMD/INTEL DUAL-CORE 2.0 GHZ
RAM : 2048 MB
VGA : 256 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 3.0 COMPATIBLE. ATI RADEON HD 2600 XT/NVIDIA GEFORCE 7900 GTX OR HIGHER.
DX : 9
HDD : 4 GB
Sound : DIRECTX 9 COMPATIBLE

 

دانلود بازی کامپیوتر Confrontation رویارویی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت اصلی بازی : Confrontation

لینک دانلود