takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی کامپیوتر Our Nations Miner

بازی Our Nations Miner در سبک نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی مستقل Lord Bytesworth ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در این بازی شما در نقش MINER #4268 یک مهندس معدن بوده که باید توانایی های خود را به امپراتوری ثابت کنید . شما باید انتظارات را برآورده کرده و از پاداش آزادی خود استفاده کنید . بازی Our Nations Miner دارای گیم پلی جذابی بوده که شما را ساعت ها سرگرم می سازد .

خلاصه داستان : در بازی Our Nations Miner شما باید ارزش خود را به عنوان یک معدنچی در برداشت محصول از سیاره های کهکشان کیهانی ثابت کنید . پس از آنکه بتوانید از مواد در دسترس اشیا قیمتی برای امپراتوری بسازید متناسب با آن پاداش خواهید گرفت . اگر شما مفید واقع شوید مجوز شما ارتقا پیدا خواهد کرد و می توانید مکان های عجیب و غریب تری را کاوش کنید و مواد اولیه بسیار نادر را پیدا کنید . هدف نهایی شما در بازی Our Nations Miner آزادی و رسیدن به دسترسی منحصر به فرد از امکانات زمین می باشد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Our Nations Miner

نام بازی (فارسی) : ملت معدنچی

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : Lord Bytesworth

منتشر کننده : Lord Bytesworth

سبک بازی : نقش آفرینی , Casual

حجم فایل :

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

لینک دانلود