takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود بازی کامپیوتر Rememoried

بازی Rememoried در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو مستقل Vladimir Kudelka ساخته شده و استودیو Hangonit این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . تصور کنید به خوابی عمیق فرور رفتید و در حال رویاپردازی می باشید . یک دروازه ای به دنیای جدید قرار دارد که یک طرف آن دنیایی از خاطرات بوده و طرف دیگر آن دنیایی از رویا می باشد که به سمت شما باز شده است . دنیای فانتزی کم کم رو به واقعیت می رود و بسیاری سوال برای کاوش در ذهن شما به وجود می آورد . می توانید تمام ستاره ها در بالا سر خود بشمارید درست همانند کسی که به سمت شما از جایی نا شناخته نشانه می رود . هر چه به بی نهایت نزدیک می شوید بیشتر در اعدا و ارقامی گم می شوید که دنیای واقعی را شکل داده است . عنصر اصلی گیم پلی بازی Rememoried توانایی فراموش شده می باشد . برخی المان های محیط زمانی که بازیکنان آنجا را ترک می کنند و یا از آن دور می شوند تغییر می کند و بیشتر شبیه به نشانه هایی می باشند که در طول مسیر همراه بازیکنان است . هرچه شما مسیر خود را به سمت لول های بالاتر باز کنید بر اساس شایستگی های خود پاداش دریافت خواهید کرد . در موقعیتی دیگر اگر شکست بخورید به عنوان جریمه به یک لول پایین تر فرستاده خواهید شد که کم و بیش تغییراتی را خواهد داشت . Rememoried یک بازی مستقل می باشد یک مکان مجازی که در آن خاطرات به رویا تغییر پیدا می کنند و تنها راه ممکن فراموش کردن است . همین روند باعث ایجاد لایه های بیشتری از رویا شده که شما را به مراحل بالاتری می برد .

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Rememoried

نام بازی (فارسی) : مجدد به یاد آوردن

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : Vladimir Kudelka

منتشر کننده : Hangonit

سبک بازی : ماجراجویی

لینک دانلود