takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی کامپیوتر The Troma Project

بازی The Troma Project در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Nekrosoft ساخته شده و استودیوی TopWare Interactive این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . The Troma Project یک بازی Turn Based می باشد که شما را در دنیای Troma قرار می دهد . موارد مختلفی را که در بازی می بینید زیاد جدی نگرید . این بازی 15 سال در مرحله انتشار بود و سرانجام در جریان هالووین 2015 منتشر گردید .

خلاصه بازی : شما در بازی The Troma Project در نقش گروهبان Kabukiman می باشید که در کنار همکار خود از اداره ی N.Y.P.D می توانید هرچیزی که در مسیر شما قرار می گیرد را نابود سازید . در ابتدای هر ماموریت Lloyd Kaufman شما را هدایت می کند که چگونه آن مرحله را پشت سر بگذارید . در این بازی قهرمانان زیادی وجود دارد و همچنین هفت مرحله ی بسیار جذاب وجود دارد که سرشار از سرگرمی های مختلف می باشد . محیط های بازی بسیار گسترده می باشد و ماجراجویی طولانی شما در Tromaville , Arabia , Motumbuland و بسیاری مکان های عجیب دیگر در جریان می باشد . اسلحه های مختلف در بازی وجود داشته و استفاده از هرکدام از انها لذت خاص خود را دارد در نهایت دقت داشته باشید که هیچ لحظه ای از این بازی جذاب را جدی نگیرید .

مشخصات بازی :

نام بازی : The Troma Project

نام بازی (فارسی) : پروژه تروما

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : Nekrosoft

منتشر کننده : TopWare Interactive

سبک بازی : استراتژیک

نوع فایل : ISO

لینک دانلود