takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی کم حجم Warlords Battlecry 3

بازی Warlords Battlecry 3 در سبک نقش آفرینی , استراتژیک می باشد که توسط استودیو Infinite Interactive ساخته شده است و Enlight آن را برای PC منتشر کرده است . این نسخه از بازی Warlords Battlecry سومین نسخه ای می باشد که در این سبک ارائه شده است . این بازی به بازیکنان این امکان را می دهد تا در یک محیط شبیه ساز استراتژیک پیشروی کرده و در 16 مسابقه متنوع و به همراه هزاران قهرمان و جن گ سالاران مبارزه کنند . حوادث بازی در محیطی ناشناخته به نام Etheria در جریان می باشد . ویژگی های مختلفی در این نسخه از بازی اضافه شده است که می توان به 5 Race جدید , سیستم ارتقا Hero , مجموع 130 Spell جدید در قالب 13 نوع متفاوت اشاره کرد . همچنین سیستم Map Editing نیز به پست اضافه شده است که این امکان را می دهد تا شخصی سازی خود را انجام دهید . همچنین می توانید در بازی Warlords Battlecry III اژدهای منحصر به فرد با قدرت های ویژه درست کنید . شما می توانید این بازی مهیج را از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید .

 

 

مشخصات بازي :

نام بازي : Warlords Battlecry 3

نام بازي (فارسي) : جنگ سالاران 3

پلتفرم : PC

شرکت سازنده : Infinite Interactive

شرکت منتشر کننده : Enlight

سبک بازي : استراتژیک , نقش آفرینی

تصاویری از محیط بازی Warlords Battlecry 3

دانلود بازی کم حجم Warlords Battlecry 3 Warlords.Battlecry.3-2.www.Download.ir Warlords.Battlecry.3-3.www.Download.ir Warlords.Battlecry.3-4.www.Download.ir

حداقل سیستم مورد نیاز

OS: Windows 98/ME/2000/XP
Processor: Pentium 2 @ 450 MHz
Memory: 128 Mb
Hard Drive: 1 Gb free
Video Memory: 16 Mb
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive

دانلود بازی کم حجم Warlords Battlecry 3 با لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود