takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی 3D prison transporter راننده ی زندان برای اندروید

در بازی 3D prison transporter راننده ی زندان تعدادی زندانی در اختیار شما قرار میگیرند و شما وظیفه دارید با وسیله ی نقلیه خود آنها را جا به جا کنید . زندانیان که بسیار شرور میباشند به دنبال فرصتی برای فرار از دست شما میگردند . شما در مسیر خود نباید به هیچ وجه تصادف کنید چرا که در این حالت بهترین فرصت را به آنها داده اید . در طول مسیر ماشین های پلیس همواره در حال اسکورت کردن شما هستند , حتی گاهی هلکوپتر های پلیس نیز گام به گام با شما می آیند اما به هر حال هر اتفاقی امکان دارد در جریان بازی بیافتد اما شما نباید اجازه دهید کوچک ترین صدمه ای به ماشین وارد شود . گرافیک بالای بازی 3D prison transporter هیجان را برای پلیر به اوج خودش رسانده است و فضای واقعی طراحی شده نیز , محیط بازی را به دنیای حقیقی نزدیک کرده است . از دیگر جذابیت های بازی تغییر ماشین های پلیس اسکورت کننده ی شما میباشد . بازی اندروید 3D prison transporter راننده ی زندان با محیط سه بعدی و گرافیک بالا طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 4.0.4 به بالا میباشد .

ویژگی های بازی 3D prison transporter :

– محیط بازی سه بعدی

– گرافیک بالا

– ماشین های پلیس متفاوت

– فضای واقعی بازی

– کنترل آسان وسیله نقلیه

– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید

– مناسب تمامی سیستم های اندروید 4.0.4 به بالا

تصاویری از محیط بازی 3D prison transporter

3d_prison_transporter.www.download.ir1 3d_prison_transporter.www.download.ir2 3d_prison_transporter.www.download.ir3 3d_prison_transporter.www.download.ir4 3d_prison_transporter.www.download.ir5 3d_prison_transporter.www.download.ir6

دانلود بازی 3D prison transporter راننده ی زندان برای اندروید با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود