takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی GRID Autosport برای Xbox360 و PS3

GRID Autosport یک بازی مسابقه ای می باشد که توسط استودیو Codemasters ساخته شده است . این نسخه از بازی با شماره های قبلی مانند Race Driver : Grid و Grid 2 ارتباط مستقیم دارد . بازی در تاریخ 21 ژوئن 2014 برای کنسول های ایکس باکس 360 , پلی استیشن 3 و PC منتشر شد . یکی از ویژگی های این بازی برگشت دید دوربین از بیرون به همراه 100 راه 22 مکان مختلف می باشد . در 3 ژوئن 2014 کدمسترس لیست تمامی اتومبیل های موجود در بازی را منتشر کرد . ماشین های به پنج دسته اصلی Touring Cars, Endurance, Open Wheel, Tuner and Street تقسیم می شوند . در هرکدام از این گروه ها ماشین ها به دسته بندی مختلفی نیز تقسیم می  شوند . ماشین Tier 1 کندترین و Tier 3 سریعترین ماشین در این دسته بندی می باشد . در مجموع 78 مدل ماشین در بازی وجود دارد . شما می توانید این بازی زیبا را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نمایید . 

 

تصاویری از محیط بازی GRID Autosport

دانلود بازی GRID Autosport برای Xbox360 و PS3 GRID.Autosport-2.www.Download.ir GRID.Autosport-3.www.Download.ir GRID.Autosport-4.www.Download.ir 

مشخصات بازی GRID Autosport : 

نام بازی : GRID Autosport

نام بازی (فارسی) : مسابقات ماشین سواری گرید 

پلتفرم : Xbox360 , PS3

تاریخ انتشار : 22 ژوئن 2014

شرکت سازنده : Codemasters

شرکت منتشرکننده : Codemasters

سبک بازی : مسابقه ای 

سایت مرتبط : GRID Autosport

دانلود بازی GRID Autosport برای Xbox360 و PS3 با لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود