takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی Modern assault حمله ی مدرن برای اندروید

بازی Modern assault حمله ی مدرن یکی از جذاب ترین بازی های تفنگی حال حاضر دنیا میباشد . گرافیک بالای بازی ، احساس نبرد واقعی را به پلیر القا میکند به نحوی که میتوان ترس و دلهره را در طول بازی در چهره ی او مشاهده کرد ، هرلحظه امکان دارد به طرف او شلیک کنند و او را از روند بازی خارج کنند . 20 نقشه و فضای متفاوتی که در بازی اندروید حمله ی مدرن طراحی شده است باعث میشود شما از این بازی خسته نشوید و همواره تازگی خاصی برای شما داشته باشد . در بسیاری از بازی های تفنگی به خاطر نبود قابلیت صحبت کردن اعضای گروه ، از جذابیت های بازی بسیار کاسته میشود که طراحان بازی Modern assault این قابلیت را در بازی قرار داده اند و عضو های هر یک از دو گروه به مکالمه با یکدیگر میپردازند ، آنها با دیدن در خطر بودن جان اعضای گروه خود میتوانند با خبردار کردن آنها نجاتشان بدهند . شما با دانلود رایگان این بازی و نصب آن بر روی گوشی خود میتوانید احساس یک سرباز را تجربه کنید . بازی Modern assault حمله ی مدرن با محیط سه بعدی و گرافیک بالا طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 4.2.2 به بالا میباشد .

ویژگی های بازی Modern assault :

– گرافیک بالا

– محیط بازی 3 بعدی

– مجموعه ای از تفنگ ها

– بیش از 20 نقشه

– مکالمه با اعضای گروه

– روش های بازی متفاوت

– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید

– مناسب تمامی سیستم های اندروید 4.2.2 به بالا

تصاویری از محیط بازی Modern assault

modern_assault_multiplayer.www.download.ir1 modern_assault_multiplayer.www.download.ir2 modern_assault_multiplayer.www.download.ir3

دانلود بازی Modern assault حمله ی مدرن برای اندروید با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود