takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی NCAA Football 14 فوتبال آمریکایی 2014 برای XBox360 و PS3

الکترونیک آتز بار دیگر نسخه جدید از سری بازی های محبوب فوتبال آمریکایی را تحت عنوان NCAA Football 14 عرضه کرده است. فوتبال آمریکایی 2014 همه چیزهای لازم برای یک بازی کامل را دارد. گرافیک بازی نسبت به نسخه 2013 بهتر شده و کیفیت ظاهر بازیکنان نیز افزایش یافته است. فیزیک بازی به شدت واکنش پذیر است، مثلا اگر بازیکن روی چمن بیفتد یا به وی حمله شود، نحوه برخود لگدمال شدن چمن به وضح پیداست

شما در نقش یک بازیکن تازه وارد به لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی بازی را شروع می کنید. به مرور تحت آموزش قرار می گیرید و بازی خود را بهتر می کنید. با تیم های حال حاضر لیگ بازی می کنید و تماشاگران و زرفداران خاص خود را پیدا می کنید.

اگر دستمزدو حقوقتان دیر پرداخت شد می توانید اعتراض کنید. به تیم های دیگر بروید و مورد خشم و نفرت هواداران قبلی خود باشید.

یک بازی خوب ورزشی ، واکنش گراست. لیگ آمریکایی 2014 با گیم پلی مناسبی که دارد می تواند لذت واقعی حضور در میدان ورزشی را برایتان به وجود بیاورد.

 

تصاویری از محیط بازی :

   

 

ویژگی های بازی :

– تمام لیگ های فوتبال آمریکایی

– گرافیک بالا و HD

– گیم پلی آسان

– انواع تکنیک های فوتبال آمریکایی

– بازی در نقش یک آماتور یا حرفه ای

 

دانلود بازی NCAA Football 14 فوتبال آمریکایی 2014 برای XBox360 و PS3 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مرتبط : EA

لینک دانلود