takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی Ship Simulator Extremes برای کامپیوتر

بازی کامپیوتر Ship Simulator Extremes یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط VStep طراحی و ساخته شده و در سال 2010 توسط کمپانی Paradox Interactive برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که یک نفتکش بزرگ با میلیون ها تن نفت را بر روی اقیانوس فرماندهی کنید ؟ آیا دوست دارید تا شکارچیان غرقانونی نهنگ ها را در قطب دستگیر کنید ؟ در این بازی می توانید تمامی این شرایط را به طور واقعی تجربه کنید . در این بازی شما به عنوان کاپیتانی باتجربه به ماموریت های مختلف در سرتاسر جهان فرستاده می شوید . این بازی در ابتدا به عنوان یک بازی شبیه ساز گشتی معرفی شد ولی زمانی که پلیرها بازی را تجربه کردند متوجه شدند این بازی خود یک شبیه ساز محیطی است و پلیر را در شرایط مختلف به چالش کشیده و با اتفاقات مختلفی روبرو می کند . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

تصاویری از محیط بازی

Ship.Simulator.Extremes.1.www.Download.ir Ship.Simulator.Extremes.2.www.Download.ir Ship.Simulator.Extremes.3.www.Download.ir Ship.Simulator.Extremes.4.www.Download.ir

 

دانلود بازی Ship Simulator Extremes برای کامپیوتر با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود