takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود فیلم آموزشی Kali Linux لینوکس کالی

Udemy – Kali Linux – Complete Training Program from Scratch یک مجموعه کامل آموزشی است که آموزش در آن از سطح مقدماتی شروع شده و به سطح پیشرفته می رسد . سیستم عامل کالی به طور خاص برای نیازهای حرفه ای تست نفوذ طراحی شده است این سیستم عامل مبتنی بر دبیان با هدف و جوی پیشرفته جهت تست نفوذ و حسابرسی امنیت ساخته شده است .

 

Kali Linux شامل چند صد ابزار با هدف کارهای مختلف امنیت اطلاعات مانند تست نفوذ ، پزشکی قانونی و مهندسی معکوس توسعه یافته است . کالی لینوکس شما را برای ورود به دنیای حرفه ای هک با تضمین این که شما به خوبی با مهارت های مورد نیاز و ابزار مورد استفاده به سازش امنیت شبکه های سازمانی و سیستم های اطلاعاتی آماده می کند . به منظور اطمینان از امنیت داشتن اطلاعات مهم ضروری است تا با استراتژی ها ، تاکتیک ها و تکنیک های که توسط هکرها واقعی مورد استفاده قرار می گیرد آشنا باشیم . سیستم عامل Kali Linux به شکل های مختلف می توان اجرا کرد برای مثال این سیستم عامل را می توان بر روی هارد دیسک نصب کنید و یا بر روی ماشین های مجازی و یا با Live CD یا Live USB بوت کنید . در دوره آموزش Udemy Kali Linux – Complete Training Program from Scratch شما با مفاهیم اولیه و همچنین قابلیت های اساسی و کلیدی کالی لینوکس آشنا می شوید . با دانلود فیلم آموزشی Kali Linux لینوکس کالی می توانید با تمامی مفاهیم این سیستم عامل آشنا شوید .

برخی از مفاهیم آموزشی این مجموعه :

– مقدمه

– نصب و راه اندازی سیستم عامل کالی لینوکس

– آشنایی با Footprinting و Reconnaisance

– مفاهیم Harvester, WHO, DNS, URL در لینوکس

– مهندسی اجتماعی و جمع آوری اطلاعات

– تروجان ها و بدافزارهای کامپیوتر

– مفاهیم مرتبط با Trojans و Backdoors در کالی لینوکس

– آموزش مفاهیم پیشرفته در رابطه با تروجان ها و بدافزارهای کامپیوتر

– بررسی DNS spoofing در مقابل DNS poisoning

– تغییر جهت ICMP

– تروجان ها، شبکه ها و EvilGrade

–  هک و تست نفوذ

– کرک رمز عبور

– هک وایرلس

– آموزش Meterpreter

– آموزش مفهوم Metasploit

– رمزنگاری

– آشنایی با پایگاه داده Metasploit

لینک دانلود