mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا  , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

دانلود فیلم آموزشی LinkedIn for Busines from Lynda

در دنیای اینترنت و ارتباط امروز، استفاده از شبکه های اجتماعی از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار است . بسیاری از مردم دنیا امروزه برای اهداف متفاوتی در این شبکه ها عضو هستنند . شبکه های مجازی امروزی بهترین ابزار برای دست یابی به این اهداف من جمله اهداف تجاری می باشند که بعضا درآمد زا نیز هستند 

در شبکه اجتماعی فیسبوک اغلب کاربران به دنبال دوست یابی و قرار های ملاقات هستند . در کنار این گونه شبکه ها نیز شبکه های اجتماعی مجازی دیگری نیز وجود دارند که اهداف دیگری را کاربران آن دنبال می کنند . همچون سایت LinkedIn که برای کسب و کار حرفه ای یکی از مناسب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر می باشد . در این سایت شما می توانید پروفایل حرفه ای خود را تنظیم نموده و از آن به عنوان یک رزومه و یا C.V استفاده نمایید . از مزایای دیگر این سایت معرفی و ارتباط دهی شما با افرادی است که در زمینه کاری و حرفه ای با شما مشابهت دارند .

بر اساس آمار منتشر شده هر روزه 12 میلیون نفر عضو این سایت می شوند . در اصل یعنی هر ثانیه یک کاربر جدید . اما متاسفانه این سایت در ایران چندان شناخته شده نیست و برخلاف آن در خارج از کشور بسیاری از شرکت ها برای استخدام افراد ابتدا به این سایت رفته و پروفایل شخص مورد نظر را بررسی می کنند .

در همین راستا شرکت لیندا اقدام به ساخت فیلم آموزشی LinkedIn for Busines from Lynda در همین راستا کرده و در آن به روش های ساخت یک پروفایل می پردازد و در کنار آن به شما روش هایی برای موفقیت و استفاده بهینه از این سایت را جهت ارتقاء کاری و پیشرفت نشان می دهد . سایت دانلود فارسی مفتخر است که برای اولین بار این فیلم بسیار مفید را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد .

تصاویری از فیلم آموزشی LinkedIn for Busines from Lynda :

LinkedIn for Busines from Lynda

 

سر فصل های فیلم آموزشی LinkedIn for Busines from Lynda :

– Introduction
– Introducing LinkedIn
– Setting Up a basic company page
– Account type
– Promoting a company
– Attracting and hiring talent
– Maintaining an effective company
– Using LinkedIn outside the website
– Conclusion

 

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود