takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود فیلم مستند 2014 National Geographic Wild Crocpocalypse

مستند National Geographic Wild Crocpocalypse یک مستند جالب درباره زندگی کروکدیل ها می باشد که شما را با زندگی کروکدیل ها آشنا می کند . بسیاری از کروکودیل ها در آب شور استرالیا زندگی می کنند . کروکدیل ها که در آمریکا در ایالت فلوریدا زندگی می کردند که نسل آن ها در گذشته رو به منقرض شدن بود که با تمهیدات ویژه ای که دیده شده است الان رو به افزایش است . تعداد کروکدیل ها در سال 1975 به علت تخریب محیط زیست در آمریکا در حال کاهش بود که جمعیت آن گونه در آن زمان به حدود 200 کروکدیل رسید و تا 30 سال از آن زمان به بعد به بیش از 2000 افزایش یافت . زیست شناسانی به نام مارک پاری و جو واسیلسکی برای کمک به افزایش این گونه از موجودات در فلوریدا در آمریکا تلاش زیادی انجام دادند . جورج ایکسون به مارک پاری توضیح می دهد  که چگونه پارک های دارای زمین های باتلاقی به افزایش کوروکدیل ها کمک کند که این جا جایی نبود که آن ها تا به حال زندگی کرده باشند ولی همین جا جایی برای بقای نسل کروکدیل ها شد . حتی وجود آب شور در استرالیا جای بهتری برای زندگی کرا کدیل ها نسبت به فلوریدا آمریکا تشخیس داده شد که در این منطقه این گونه از موجودات نزدیک به 100000 افزایش یافتند . یک مشکل عمده دور نگهداشتن آن ها از انسان ها برای زندگی می باشد زیرا آن ها تهدیدی برای بقای نسل انسان ها می باشند . شخصی به نام زولگیست آدام برایتون به تامی نیکولز برای نگهداری از این موجودات در پارک ملی کاکادو می پیوندد که جایی برای نگهداری آن ها دور از انسان ها می باشد . همان طور که انسان ها به زندگی خود ادامه می دهند کروکودیل ها نیز به زندگی خود به دور از انسان ها نیز ادامه می دهند .

تصاویری از محیط مستند National.Geographic.Wild.Crocpocalypse

National.Geographic.Wild.Crocpocalypse-2.www.download.ir

ژاتر : مستند – حیات وحش

کمپانی تولید کننده : National Geographic

سال تولید : 2014

زبان : انگلیسی

زیر نویس فارسی : به زودی

کیفیت : 720p

فرمت پخش : mp4

زمان : 43 دقیقه

وبسایت مرتبط فیلم مستند National Geographic Wild Crocpocalypse

دانلود فیلم مستند 2014 National Geographic Wild Crocpocalypse درباره کروکدیل ها با لینک مستقیم در دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود