takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود مجموعه آموزشی Greg Frost Mind Verge System

گرگ فورست یکی از اساتید برتر رشته روانشناسی میباشد . وی از دیرباز تحقیقات گسترده ای را  در زمینه تسلط انسان بر ذهن و چگونگی رسیدن فرد به آرامش ذهنی داشته است . از همین رو او در مقاله های متعدد سالها تجربیات خود را در این عرصه به دوستداران خود عرضه کرده است . وی در این مقالات سعی میکرد به انسان یاد آوری کند که بدن سالم در ذهن سالم است و فرد می تواند با کنترل دقیق ذهن خود به مرحله ای از پالایش ذهنی برسد که به راحتی توانایی مقابله تلاطمات زندگی خود را داشته باشد
شاید برای شما باور این نکته که هر فردی در طول زندگی خود چه انسان موفق و چه ناموفق تنها 5 % از توانایی بالقوه ذهن خود را به کار می بندد . پس با ذکر این نکته هر فردی باید بداند چه پتانسیل عجیبی برای پیشرفت در زندگی خود دارد . تنها شما باید باور کنید که در زندگی می توان با استفاده از افکار درست و بهینه پیشرفت را در مقابل خود قرار داد .

آیا تا بحال از خود پرسیدید که استراحت دقیق در شب چه تاثیری بر روی مغز شما دارد …

حال با مطالعه دقیق این مجموعه می توانید ذهن خود را درگیر مسائل جدید کنید و از پتانسیلهای باور نکردنی ان استفاده کنید .

 

این مجموعه در قالب فایل PDF به همراه موسیقی آرام بخش از صدای طبیعت می باشد . به شما توصیه می شود این موسیقی و آواها را در مکانی آرامبخش گوش دهید تا بر ذهن شما تاثیر مثبت گذراد . 

Greg-Frost-Mind-Verge-System.[Download.ir]

دانلود مجموعه آموزشی Greg Frost Mind Verge System گرگ فورست تسلط بر ذهن با لینک مستقیم از دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود