mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا  , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

دانلود مجموعه بازی کامپیوتر Prince of Persia شاهزاده ایرانی

مجموعه بازی کامپیوتر Prince of Persia شاهزاده ایرانی یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی های زیای از جمله Ubisoft طراحی و ساخته شده و برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . اولین نسخه این بازی توسط جردن مکنز در سال 1989 برای Apple II ساخته شد . در آن زمان , این بازی پیشرفت بزرگی در بازی های رایانه ای و انیمیشن به شمار می آمد . پس از آنکه سازندگان بازی با استقبال خوبی روبرو شدند , تصمیم گرفتند تا این بازی را برای پلتفرم های مختلف نیز توسعه دهند . در اصل داستان بازی به ایران باستان باز می گردد . بار دیگر شاهزاده ایرانی شمشیر به دست بازگشته است تا دشمنان خود را از سر راه خود برداشته و تمامی آنها را نابود کند . او دارای توانایی های خاص و منحصر به فردی است که ترس را در دل هر جنگجویی به وجود می آورد . آیا شاهزاده داستان ما خواهد توانست مشکلات و چالش های پیش روی را پشت سر گذاشته و به هدف خود برسد ؟ تا به حال 8 نسخه از این بازی جذاب به بازار عرضه شده است که به اختصار به بررسی هرکدام از آنها خواهیم پرداخت . پیشنهاد می کنم این مجموعه را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این مجموعه زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

Prince of Persia
همانطور که گفته شد , این بازی اولین نسخه از سری بازی های شاهزاده ایرانی بود که در سال 1989 منتشر شد . داستان بازی از این قرار است که شاه سلطان در خارج از ایران مشغول جنگ است . وزیر او جعفر که تشنه پادشاهی است , از این فرصت استفاده کرده و دختر شاه را که مانعی برای رسیدن به اهداف خود می بیند را در برجی زندانی می کند و از او می خواهد تا با او ازدواج کند در غیر این صورت او را خواهد کشت . شخصیت اصلی بازی که اسمی ندارد , به شاهزاده خانم علاقه مند است . خود او نیز در سیاه چاله گرفتار است . او باید در طول بازی خود را نجات داده و با پشت سر گذاشتن مراحل , خود را به برج برساند . بازی از آنچانان گرافیکی برخوردار نیست ولی تنها یک نمره از مجله دراگون برای این بازی منتشر شد که نمره 5 از 5 بود . تمام گیم پلی بازی با یک دکمه است . شخصیت بازی ما می تواند بپرد و در هنگام روبرو شدن با دشمنان از سلاح خود در برابر آنها استفاده نماید .

 

تصاویری از محیط بازی

Prince.of.Persia.Anthology.1.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.2.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.3.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.4.www.Download.ir

 

Prince of Persia 2 The Shadow and the Flame
این بازی توسط Brøderbund در سال 1993 به بازار عرضه شد . داستان بازی یازده روز پس از حوادث نسخه اول روایت می شود . در طول این مدت , شاهزاده ایرانی که توانسته بود جعفر را شکست دهد و او را از پای درآورد , از طرف مردم مورد ستایش قرار می گرفت . شاه سلطان از او می خواهد تا به خاطر نجات دخترش از او آن چیزی را که مایل است بخواهد . شاهزاده ایرانی هم از او دختر شاه را طلب می کند که سلطان ایران با اکراه موافقت می کند . از اینجا به بعد بازی آغاز می شود . شاهزاده با یک لباس مبدل به شکل گدایان وارد دادگاه سلطنتی می شود . او سعی دارد تا با شاهزاده خانم ملاقات کند که ناگهان با مردی برخورد می کند . او جعفر است که توانسته بود خود را با استفاده از جادو بار دیگر به جهان زندگان راه یابد . پس از درگیری که به وجود می آید , نگهبانان از حضور شاهزاده مطلع شده و او را تعقیب می کنند . گیم پلی و گرافیک بازی همانند نسخه قبل است و چندان تغییری در آن صورت نگرفته . تنها تغییر در بازی , کاهش یافتن دشمنان و تمرکز بیشتر بر روی معماهای موجود در بازی است .

 

تصاویری از محیط بازی

Prince.of.Persia.Anthology.5.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.6.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.7.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.8.www.Download.ir

 

Prince of Persia Arabian Nights
این بازی که توسط Red Orb Entertainment طراحی و ساخته شده بود , در سال 1999 به بازار عرضه گردید . ده سال پس از انتشار نسخه اصلی بازی , دوباره این بازی با گرافیک سه بعدی روانه بازار شد که با نام Prince of Persia 3D شناخته میشد . بازی با ملاقات برادر سلطان که Assan نام دارد , آغاز می شود . حیلی طول نمی کشد که برادر سلطان توطئه کرده و قصد دارد تا با کشت شاه بر تخت سلطنت تکیه زند . او تمام نزدیکان و محافظان شاه را کشته و یا در سیاه چاله زندانی می کند . شاهزاده داستان ما با زحمت فراوان موفق می شود از زندان فرار کند . بعدها متوجه می شود که شاه ایران به Assan وعده داده بود تا دخترش را به پسر او Rugnor دهد , نه به هیچ شاهزاده دیگری . این نسخه هم توانست انتظارات بسیاری را برآورده کند و از سایت IGN نمره 8.2 از 10 را دریافت نماید . در این نسخه گرافیک بازی بهبود پیدا کرده بود ولی افکت ها و نحوه کنترا شخصیت بازی , چنگی به دل نمیزد .

 

تصاویری از محیط بازی

Prince.of.Persia.Anthology.9.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.10.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.11.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.12.www.Download.ir

 

Prince of Persia The Sands of Time
این بازی در سال 2002 روانه بازار شد . در این بازی پلیر نقش شاهزاده ایرانی را دارد . پدر او برای قدرانی از مهاراجه و نشان دادن دوستی بین دو ملت , به شهری با نام آزاد یورش برده و ساعت زمان را از آنجا می رباید . ولی او این کار را انجام نخواهد داد بلکه شما به این ماموریت فرستاده خواهید شد . در این حین که شما به دنبال ساعت زمان هستید , خنجر زمان را نیز پیدا کرده و با خود به یغما می برید . تمام این نقشه توسط وزیر کشیده شده است . وزیر که در سر خود حکومت بر کشور را می پروراند از ناآگاهی شما سو استفاده کرده و به شما می گوید برای نشان دادن قدرت خنجر آن را در ساعت زمان داخل کند . اما غافل از اینکه این کار باعث خواهد شد تا نیروهای شیطانی رها شده و تمامی اطرافیان شما به هیولاهایی ترسناک تبدیل شوند . در این نسخه , پلیر باید با استفاده از پرش به جلو و عقب , اجتناب از تله ها و حل معماهای پیش رو , مراحل را پشت سر بگذارد . در این نسخه به حالات مبارزه توجه ویژه ای شده است .

 

تصاویری از محیط بازی

Prince.of.Persia.Anthology.13.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.14.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.15.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.16.www.Download.ir

 

Prince of Persia Warrior Within
اتفاقات بازی هفت سال پس از شن های زمان روایت می شود . زمانی که شاهزاده ایرانی به سرزمین مادری خود بازگشته است ولی هر شب کابوسی , خواب او را برهم می زند . او در خواب هیولایی را می بیند که به دنبال اوست و قصد دارد او را بکشد . شاهزاده به افرادش می گوید تا پیشگویی را پیدا کنند که بتواند خواب او را تعبیر کند . پیشگو به شاهزاده می گوید هفت سال پیش که شما  شن های روان را آزاد کردید , باعث شد تا آرامش موجودی با نام Dahaka داهاکا که در جزیره زمان زندگی می کند از بین رود و حال او تصمیم دارد تا شما را بکشد . شاهزاده که از این موضوع مطلع می شود , سپاهیان خود را جمع کرده و عازم جزیره زمان می شوند تا از این سرنوشت شومی که در انتظار اوست جلوگیری کنند . در این بازی شخصیتی با نام Shahdee شادی وجود دارد که با شاهزاده درگیر شده و او را شکست می دهد .

 

تصاویری از محیط بازی

Prince.of.Persia.Anthology.17.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.18.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.19.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.20.www.Download.ir

 

Prince of Persia The Two Thrones
این نسخه در سال 2005 به بازار عرضه شد . داستان از آنجا آغاز می شود که شاهزاده به سرزمین خود برگشته و شهر را غرق آتش و خون می بیند . کشتی شاهزاده در نزدیکی شهر مورد حمله قرار گرفته و سربازانی که  Babylon را تصرف کرده اند , شاهزاده زمان یعنی Kaileena کایلینا را با خود به اسارت می برند . شاهزاده بدون درنگ به کمک کایلینا می رود و در پشت بام قصر او را پیدا می کند که توسط Vizier وزیر که تمام نقشه ها و اتفاقات توسط او رقم زده شده بود , اسیر شده است . وزیر با استفاده از خنجر زمان , کایلینا را کشته و به موجود قدرتمندی تبدیل می شود . در این حین خنجر به دست شاهزاده می افتد و او نیز به موجود عجیبی تبدیل می گردد . حال وقت آن است تا بار دیگر شاهزاده وارد میدان نبرد شده و شهر را که در حال سوختن است از این وضع نگران کننده نجات دهد و همه چیز را به حالت اول بازگرداند . این نسخه از گرافیک عالی برخوردار است و وجود محیطی عالی از ایران باستان و معماری های قدیم ایران , بر این جذابیت افزوده است . شاید یکی از ویژگی های منحصر به فرد بازی , آهسته شدن صحنه به هنگام کشتن دشمنان است که می تواند بسیار جذاب باشد .

 

تصاویری از محیط بازی

Prince.of.Persia.Anthology.21.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.22.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.23.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.24.www.Download.ir

 

Prince of Persia
این بازی د راسل 2008 توسط کمپانی مشهور یوبی سافت به بازار عرضه گردید . این نسخه دیگر ادامه دهنده داستان های سری قبل نیست . داستان از آنجا آغاز می شود که یک ولگرد در صحرا به دنبال خر خود است و دائم نام او را صدا می زند . ولگرد در قمار قبلی اش طلای بسیاری به دست آورده ولی به دلیل طوفان شن خر خود را که توشه ای پر از طلا دارد را گم می کند . در این حین که به دنبال خر خود است ع ناگهان از یک صخره سقوط کرده و با دختری با نام Elika الیکا آشنا می شود . الیکا یک پرنسس است و به دلیل مخالفت با افکار پدرش در حال فرار از دست سربازان پدرش است . پسر زمانی که متوجه می شود سربازان به دنبال او هستند , با یکدیگر فرار کرده و به معبدی که در زیر یک درخت قرار دارد , پناه می برند . پدر الیکا که از این موضوع مطلع شده , به همراه سربازان خود به آن منطقه حرکت می کنند و درخت را از بین می برند که ناگهان سیاهی و تاریکی تمام سرزمین را فرا می گیرد . آن درخت یک درخت عادی نبود بلکه درخت حیات است . اگر درخت حیات نابود شود تمامی مردم و موجودات از بین خواهند رفت و اگر الیکا از بین رود درخت حیات بار دیگر جان تازه خواهد گرفت . شاهزاده هم برای اینکه از این اتفاق جلوگیری کند , باید مراحلی چالش برانگیز را پشت سر بگذارد . گیم پلی بازی ترکیبی از حرکات رزمی و پی بردن به معماهای بازی است .

 

تصاویری از محیط بازی

Prince.of.Persia.Anthology.25.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.26.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.27.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.28.www.Download.ir

 

Prince of Persia The Forgotten Sands
این نسخه هم , آخرین نسخه از سری بازی های شاهزاده ایرانی است که در سال 2010 منتشر شد . بازی از جایی شروع می شود که پدر شاهزاده او را برای یاد گرفتن حکومتداری به شهر برادر بزرگش می فرستد ولی زمانی که شاهزاده به شهر آزاد می رسد متوجه می شود که دشمنان برادرش شهر را تسخیر کرده و قصد نابودی حکومت او را دارند . مالک که نام برادر شاهزاده است به او می گوید تنها راه خلاص شدن از این وضع استفاده از شن های زمان است ولی هرچه شاهزاده سعی می کند او را از این تصمیم منصرف کند , موفق نمی شود . مالک کار خود را انجام داده و نیروهای شیطانی را بار دیگر آزاد می کند . با این کار تمامی مردم به مجسمه های شنی تبدیل می گردند . در طول بازی , شاهزاده با دختری به نام Razia راضیه روبرو می شود . راضیه به او می گوید که اگر تیکه های مدال را به هم بچسباند , می تواند ارتش شیطانی را از بین ببرد . در این نسخه حرکات و توانایی های شاهزاده بهبود پیدا کرده است به طوری که می تواند کنترل عناصر طبیعت از جمله باد و خاک را در اختیار خود بگیرد .

 

تصاویری از محیط بازی

Prince.of.Persia.Anthology.29.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.30.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.31.www.Download.ir

Prince.of.Persia.Anthology.32.www.Download.ir

 

دانلود مجموعه بازی کامپیوتر Prince of Persia شاهزاده ایرانی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود

کلمات کلیدی
385 replies
 1. Farshad
  Farshad says:

  من همه کار انجام دادم الان فایل نصبش پیدا کردم نصب که می کنم اخرش که میرسه ارور میده مینویسه unable to open source file

 2. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, دوست عزیز چه اروری میده ؟
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 3. مهدی
  مهدی says:

  سلام من Prince of Persia The Forgotten Sands رو دانلود که میکنم 99 درصد که شد ارور داد خب 6 گیگ حجم حروم کرئم ینی؟چرا لینک سالم نمیذازید اه

 4. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, گرافیک را آپدیت کنید
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 5. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, فایل ها را ریپیر و یا از نو دانلود کنید
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 6. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, کارت گرافیک و دایرکت را آپدیت کنید
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 7. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, کرک بازی را درست کپی کنید
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 8. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, کرک را درست کپی کنید
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 9. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, نظر لطف شماست
  بله کامله
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 10. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, بررسی می کنیم و مشکل را به اطلاعتان می رسانیم
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 11. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, بررسی می کنیم و مشکل را به اطلاعتان می رسانیم
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 12. مسعود
  مسعود says:

  سلام
  ببخشید تو پرنس پرشین5 بعضی وقت ها گیم گیر میکنه ودرها باز نمیشه چند بار بازی کردم وپاک کردم و بازی کردم در همون مرحله در باز نشده مشکل چیه اگه بگین ممنون میشم

 13. mosi
  mosi says:

  the program cant start because eax.dll is missing from your computer tr renistaling the program to fix problem اینم ارروری ک میده

 14. mosi
  mosi says:

  سلام خسته نباشید من بازیو نصب کردم کرک رو هم تو پوشه نصب بازی کپی کردم اما بازم اجرا نمیشه چه کنم دقیقا ؟؟!

 15. ممود
  ممود says:

  سلام و خسته نباشید,مرسی از سایت توپتون,خدااااایش دمتون جیییییززززززززززززززز………..خیلی حال دادین.
  م ک هیچ مشکلی از بازیاتون ندیدم ولی میخاسم بدونم pop3کامله؟ینی ویدیوهاش پاک نی؟
  آخه م 2 بار تمومش کردم ولی هر 2 بار بدون فیلم تمومش کردم.
  میخاسم بدونم کامله.
  بازم مرسی.

 16. am
  am says:

  درود خسته نباشید
  میخواستم بپرسم همه نسخه ها دارای cutscenes هستند یا خیر؟

 17. علی
  علی says:

  من نسخه the two thrones رو دانلود کردم .وقتی که فایل نصبی رو اجرا میکنم یک لحظه cmd اجرا میشه وسریع بسته میشه و هیج نصبی صورت نمیگیره لطفا پیگیری کنید…

 18. احسان
  احسان says:

  من بازیPrince of Persia T2Tرودان کردوصب کردم وقتی برابازکردن بازی کلیک میکنمerrorمیده مینویسهinsert the pop3 disk into the disk drive and press”retry حالا چیکارکنم

 19. alireza
  alireza says:

  سلام
  من بازی perance of pesia sand of time رو نصب کردم ، تمام مراحلشم رفتم ، کرکم در محل نصب کپی کردم ، ولی وقتی روش کلیک میکنی ، صفحه ای باز میشه و میپره بیرون …این صفحه ای که میگم صفحه ایه که اول بازی میخواد باز کنه

  … ممنون میشم جواب منو بدید

 20. Pouya
  Pouya says:

  سلام من بازی prince of Persia 2 رو که دانلود کردم موقعی که extract میکنم همون پسورد رو میزنم ولی eror میده باید چه کاری کنم تا درست شه

 21. حسین
  حسین says:

  سلام دوست عزیز من sands of time نصب کردم کرک هم کردم ولی وقتی میرم تو بازی صفحش روشنه هیچی دیده نمیشه فقط صدا داره .چیکار میشه کرد تا درست شه؟

 22. عباس عمادی
  عباس عمادی says:

  سلام ، میخوام بدونم شاهزاده 3 ، روی ویندوز 7 اجرا میشه مشکل کرک نداره ؟ ممنون میشم پاسخ بدید .

 23. po0oya
  po0oya says:

  دوستانی که ارور unable to open source file داشتن ، از نرم افزار daemon tools استفاده کنین 🙂

 24. ارشیا
  ارشیا says:

  سلام خدمت شما و خسته نباشید برای سایت خوبتان من بازیه prince of persia warrior within رو دانلود کردم و نصب کردم اما هنگام اجرای بازی با پیغامی روبرو میشم که یعنی سی دی رو وارد سیستم کنید میخواستم بپرسم که فایل سی دی کجاست و چگونه بازش کنم- باز هم ممنون از سایت عالی تون

 25. shahab sh
  shahab sh says:

  سلام خسته نباشید… تشکر میکنم از سایته خوبتون ک همچیو کامل توضیح داده من بازی Prince of Persia Warrior Within
  میخوام دانلود کنم متاسفانه من cd شو داشتم ولی گم شد میخواستم بدونم ایا بازی سانسور شدس یا دستکاری شده بخشی از دمو هاش حذف شده یا ن؟؟؟ این بازی بخشی از زندگی منه واقعا با اهنگش و سبکو فضا بازیش فوقالعاده خاصش زندگی کردیم

 26. ارمان
  ارمان says:

  سلام ببخشید من یه مشکل با بازی prince of persia 3 داشتم هر موقع که میخوام لانچش کنم گزینه launch game نمیادش

 27. Hamed
  Hamed says:

  salam
  man baize prince of persia 4 ro download kardam hamechi doroste faghat vaghti new game ro mizanam ke bazi ro shoro konam to loading gir mikone va hichetefaghi nemiofte

 28. عرفان
  عرفان says:

  چرا موقع اکسترکت کردن بازی شاهزاده ایرانی3 میگ سی دی نیس و اگ بورن رو بزنم رامم باز میشه؟؟؟؟

 29. عرفان
  عرفان says:

  سلام ببخشید سایتتون عالیه من ی مشکل با بازی شاهزاده ایر انی 1 داشتم ک از بازار خریدم و گرنه سایت شما مشکلی نداره مشکلم اینه ک وقتی وارد بازی میشم همه محیط سفید یا کرمیه و چیز زیادی معلوم نیس میشه کمک کنین؟؟

 30. Nima
  Nima says:

  من می دونستم ایراد از طرف شماست ، کلا تمام بازی های ما درست هستند .

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 31. عباس
  عباس says:

  داداش اومد ایراد از کرک بود درست نریختم دمت گرم

 32. Nima
  Nima says:

  دوست عزیز تا پاسخ ندم اتوماتیک منتشر نمی شه !

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 33. عباس
  عباس says:

  سلام لطفا Cd key شاهزاده ایرانی سه رو بگید از کدوم فایل پیدا کنم هر چی گشتم نبود ممنون

 34. محمد
  محمد says:

  سلام
  من prince of persia 4رو دانلود کردم ولی اکسترکت نمیشه و ارور corrupt file or wrong password میده مطمئنم که pass رو درست میزنم پیکار کنم الان؟

 35. مصطفی
  مصطفی says:

  ادمین عزیز اون سوالی که کردمو نمی خوای منتشر کنی

 36. مصطفی
  مصطفی says:

  سلام.
  اول بهتون خسته نباشین میگم بابت سایت خوبتون و زحمتایی که میکشین
  ولی من وقتی همتو نسخه sands of time هم نسخه Warrior Within
  با اینکه فایل کرک هر نسخه رو تو پوشه اصلی ریختم و حتی تو فایروال آنتی ویروسم قرار دادم ولی بازم وقتی می خوام برم تو بازی میگه سی دی دوم رو قرار بدین
  میشه بگین مشکل از چیه
  تو کامنتا هم معلوم بود بعضیا دیگم این مشکلو دارن

 37. Nima
  Nima says:

  سلام
  دوست عزیز باید دوباره دانلود کنید ، با اونیکی پروفایلتون که کامنت گذاشتید پاسخ دادم !

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 38. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . احتمالا یکی از فایل های آنتی ویروس پاک شده
  ما را در تلگرام دنبال کنید

 39. ابتین
  ابتین says:

  سلام من بازی sand of tim و نصب و اجرا کردم و تا 85% هم رفتم. الان که بازی رو باز میکنم میگه cd2 رو بذار ولی من برنامه نصبی رو که با demon tools استخراج کرده بودم و پاک کردم چی کار کنم این error و نده از راهنماییتون سپاس گذارم

 40. اشکان
  اشکان says:

  سلام من بازی sand of tim و نصب و اجرا کردم و تا 85% هم رفتم. الان که بازی رو باز میکنم میگه cd2 رو بذار ولی من برنامه نصبی رو که با demon tools استخراج کرده بودم و پاک کردم چی کار کنم این error و نده از راهنماییتون سپاس گذارم

 41. amir1518
  amir1518 says:

  سلام
  من Prince of Persia Warrior Within رو دانلود و نصب کردم و کرک رو هم کپی کردم ولی وقتی میخوام اجراش کنم میگه دیسکو قرار بده.
  الان من چیکار کنم؟
  با تشکر

 42. Nima
  Nima says:

  سلام
  تست شدند و مشکلی ندارند ، اگر مشکل داشتند که آپلودشون نمی کردیم دوست عزیز !

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 43. اشکان
  اشکان says:

  سلام در پوشه prince of persia 3 فایل crack وجود نداره موقع نصب هم فونت ها به هم ریخته است و بعذ از نصب error can not open file رو میده لطفا راهنمایی کنید سپاس.

 44. جمال
  جمال says:

  سلام.بازی prince of persia 2008.منظورم همون نسخه چهارمه.میخاستم ببینم اون درسته مشکلی نداره من دانلودش کنم یا پارت هاش خرابن؟چون من سرعت نتم پایینه به دوستم گفتم از سایتتون دانلود کنه اما خراب بود گفتم شاید انتی ویروس اشته.میشه تست کنید اگه درست بود دوباره دانلود کنم؟

 45. سارا
  سارا says:

  ببخشید این بازیا رو ویندوز 10 ساپورت میکنه؟

 46. حمید
  حمید says:

  سلام
  برای اجرای The Forgotten Sands از من product key میخواد چکار باید بکنم؟؟

 47. پدرام
  پدرام says:

  در جواب morteza بله.من بازي Prince of persia arabian night رو مي خوام(رايگان باشه)

 48. مجتبی
  مجتبی says:

  سلام خسته نباشید
  تشکر و قدر دانی از سایت خوبتون. من بازی را دانلود و اجرا کردم و فقط ی مشکل داره اونم این هست ک کرک بازی مشکل داره ک در بعضی از درها رو باز نمیکنه خواهشا کرک سام بازی رو بطور جداگانه برای دانلود بزارید
  با سپاس فراوان از زحمات بی دریغ تان

 49. محمد
  محمد says:

  من پرنس آف پرشیا ۳ رو اکسترکت کردم ولی بعدش که میخوام بزنم نصب شه وقتی کلیک میکنم این ارور رو میده:This app can’t run on your pc. من الان چی کار کنم؟

 50. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, پس از اکسترکت کردن یا یک فایل وجود دارد با پسوند ایزو و یا خود ستاپ بازی وجود دارد
  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 51. محمد
  محمد says:

  فایل های iso کجان.من بازی رو اکسترکت کردم ولی فایل iso رو پیدا نمیکنم.بازی warrior within.

 52. Nima
  Nima says:

  با نرم افزار درایو مجازی بازش کنید .

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 53. سروش
  سروش says:

  سلام من بازیsands of time را دانلود کردم ولی هیچ فایل isoای وجود مدارد و فقط یک فایل ایمیج دیسکی است.نرم افزار درایو مجازی هم دارم.چهکنم؟

 54. احسان
  احسان says:

  پسورد warrior within موقعی که می خواهیم unzip کنیم چی هست؟؟؟؟؟

 55. abbas
  abbas says:

  آقا وقتی POP warrior within رو نسب کردم ، مشکلی پیش نیومد ولی حالا که میخام اجراش کنم ، میگه سی دی را قرار دهید ! اررورش مربوط به اینسرت دیسکه ! ناموسا کمک کنید !

 56. شایان
  شایان says:

  سلام.ببخشید میشه راهنمایی کنید چجوری بایددرایو مجازی رو انجام داد.ممنون میشم

 57. m
  m says:

  سلام
  من بازی Prince of Persia The Forgotten Sands رو دانلود کردم وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم برنامه uplay رو باز میکنه اونم سی دی کی بازی رو میخواد میشه بگید سی دی کی بازی کجاست.

 58. porya
  porya says:

  سلام من بازی Prince of Persia The Sands of Time رو نصب کردم بازی هم به خوبی اجرا شد ولی اصلا هیچی معلوم نیست صفحه بازی رنگش کرمی کاراکتر بازی رو میبینم ولی محیط بازی رنگش کرمیه لطفا کمک کنید

 59. پارسا
  پارسا says:

  سلام مرسی از سایت خوبتون.
  من نسخه
  Prince of Persia The Two Thrones رو نصب کردم ولی موقعی که میخوام بازش کنم پیغام میده که :نصب بازی موفقیت آمیز بوده.برای ادامه نصب سیستم خود را reboot کنید….
  اگه میشه منو راهنمایی کنید که چیکار کنم.
  با تشکر

 60. Yaser
  Yaser says:

  سلام خسته نباشید
  پس چرا من هرچی که تلاش میکنم نمی تونم این قسمت از بازی را رد کنم،
  لطفا راهنماییم کنید.
  ممنون

 61. Yaser
  Yaser says:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من نسخه Prince of Persia The Forgotten Sands دانلود کردن نصب هم کردن ولی در یکی از قسمت های بازی یه مشکل هست آیا بازی مشکل داره یا من بلد نیستم مرحله را رد کنم لطفا هر چه زود تر جواب بدید.
  با تشکر

 62. ناشناس
  ناشناس says:

  سلام ببخشید من پرنس 3 رو دانلود کردم تمام مراحلم به خوبی پیش رفتم اما هرچی میگردم پوشه کرک رو پیدا نمیکنم . آنتی ویروس هم ندارم که پاکش کرده باشه . راهنمایی کنید

 63. محمدرضا
  محمدرضا says:

  سلام و خسته نباشید عرض میکنم.
  من بازی Prince of Persia The Forgotten Sands رو دانلود کردم و روی اکسترک کردن اون مشکل دارم وقتی به اتمام اکسترک میرسه یه اروری میده.

 64. Nima
  Nima says:

  سلام
  برید ببنید از بخش تنضیمات بازی نمی تونید بازی رو درست کنید .

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 65. morteza
  morteza says:

  من تو بازی پرنس 2 مشکل دارم کرک میکنم ولی وقتی میخاد بره تو بازی 2 تا ارور میده 1- ارور اپدیت2-ارور اینسرت دیسک

 66. morteza
  morteza says:

  کسایی که تو بازی پرنس 3 مشکل دارن بازی رو نصب کنن تو درایو c وپرو گرام فایل x86

 67. حسن
  حسن says:

  سلام خسته نباشید
  من رو نصب کردم بدون هیچ کشکلی اجرا میشه فقط صفحه کامل نیست
  به خاطر اینه که بازی قدیمیه اینجوریه یا میشه درستش کرد؟

 68. Nima
  Nima says:

  سلام
  خیر دوست عزیز مشکل از بازی نیست بازی قدیمی هست و روی ویندوزهای جدید با مشکلات فراروان اجرا می شه !

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 69. mohammas
  mohammas says:

  حیف 4 گیگ حجم که دانلود کردم حالا بازی میگیه که cpu تون ضعیفه تازشم این بازی مال 8 سال پیشه چجوری الان نباید روی سیستم چهارهسته ای جواب بده؟
  یه نفر دیگه هم ایم مشکل داشته که cpu لب تاپش متناسب با بازی بوده جوابشو ندادید.
  مشکل از بازیتون نیس؟

 70. golnaz
  golnaz says:

  سلامو اقا یه مشکل دارم . یه جای بازی هست غوله میاد با هزارتا اسکلت اونارو میکشه بایستی بالا بره روی میله در رو باز کنه به یه اتاقک میرسه اما الوار تیغ دار دره از اونجا میمیره اما چک پوینت نمیخوره بر میگگرده پشت در در عین حال نمیشه بره پایین بپره میمیره. نمیدونم راهی نیست 🙁

 71. مجتبی
  مجتبی says:

  سلام من دنبال نسخه کم حجم شاهزاده ایرانی 4 می گردم
  لطفا این را در سایتتون قرار دهید
  ممنون میشم

 72. Nima
  Nima says:

  سلام
  انتی ویروس دارید ؟ ایمیلتون رو هم قرار ندید تو کامنت !

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 73. محمد
  محمد says:

  سلام. آقا کرک بازی prince of persia 2 warrior within مشکل داره.من وقتی کرک رو در محل نصب بازی کپی میکنم بازم ارور میده و میگه لطفا دیسک را وارد نمائید و کد رجیستر هم ازم میخواد. لطفا راهنمایی کنید. ممنون
  E-mail: mohamad.edris251@gmail.com

 74. mohammas
  mohammas says:

  سلام
  من the forgooten نصب کردم بعدش ابدیت شد پتچش میشه تا اخرم میره ولی همچین اروری میده
  patching of the ubisoft game launcher failed. if the error persists’ please reinstall the game
  پیام اوکی میکنم ولی بعدش یوزر و پسورد میخواد لطفا راهنماییم کنید

 75. حسن
  حسن says:

  سلام، خسته نباشی، این زبونش ک روسیه! چطور انگلیسی میشه، هرچی تو منوش گشتم پیدا نکردم، بابا خیلی ستمه

 76. ارشاد
  ارشاد says:

  سلام دوستان
  بنده prince Of Persia – Forgotten Sand رو نصب کردم .موقع اجرا……ارور internet connection need رو میده.کسی میدونه چه بکنم…..برای بازی آساسینس 2 هم همین ارورو رو میده؟

 77. حسین
  حسین says:

  سلام دوستان
  من بعد از دانلود بازی و استرکت کردن اون و ساختن درایو مجازی به یک مشکل برخوردم اونم اینه که وقتی میخوام بازی رو نصب کنم این ارور رو میده
  http://s6.uplod.ir/i/00769/ozhkv4p9bmj3.png
  لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر

 78. abolfazl
  abolfazl says:

  سلام لطفا کمکم کنید…..
  من بازی پرنس the two thrones و the forgotten sands رو از همین سایت دان کردم . بدون مشکل بازی کردم
  ولی نسخه warrior within رو باز هم از اینجا دانلود کردم و بعد از نصب کرک رو هم نصب کردم ولی بعد از اجرای بازی این ارر رو میده
  لطفا کمک کنید
  http://8pic.ir/images/4zpf4aorv53liangugzn.jpg
  سی دی چه بازی رو بذارم؟

 79. محمد
  محمد says:

  با سلام من وقتی بازی را اجرا میکنم این گزینه برای من اجرا میشه باید چیکار کنم؟
  http://opload.ir/im/1m95/781668c865291.png
  لطفآ جواب را برم ایمیل کنید با تشکر

 80. Nima
  Nima says:

  سلام
  دوست عزیز فایل ها هم مشکلی ندارند ، در هنگام دانلود کردن از طرف شما یه مشکلی پیش می آید .

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 81. میثم
  میثم says:

  میدونم فایل و سایت شما درسته ولی ممنون میشم کمکم کنید
  از (IDM 6.23) استفاده میکنم فکر نمیکنم مشکل از دانلودر باشه اخه فکر کنم بیشتر ایرانیا از IDM استفاده میکنند

 82. Nima
  Nima says:

  سلام
  از CDN 5 دانلود نکنید ، هنگام دانلد دقت کنید که نام سرور CDN 5 نباشه ، اگر بود دانلود رو کنسل کنید و از ابتدا دانلود کنید .

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 83. Nima
  Nima says:

  سلام
  فایل زیپ ما مشکلی نداره ، دانلودرتون رو عوض کنید !

 84. میثم
  میثم says:

  انگاری هرچی دانلود میکنم که فشرده اس رو نمیشه اکسترکت کرد و همون هشدار رو میده . چه کنم ؟ تورو خدا کمکم کنید

 85. 4664S
  4664S says:

  پس مجددا باید دانلود کنید . چون فایلها 5% قابلیت ریپیر دارند

  ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

 86. میثم
  میثم says:

  دوست عزیز اگه دقت کنید فقط یه پارته
  سایتتون واقعا خوبه واسه همون زیاد میام
  باز نسخه (Prince of Persia The Two Thrones) با حجم ( GB 1.61) هم یکجا دانلود کردم باز هم این هشدار رو میده
  Corrupt file or wrong password
  لطفا راهنماییم کنید

 87. Nima
  Nima says:

  سلام
  چک شد ، مشکلی نداره ، رجیون ویندوزتون رو تغییر بدید .

  ما را در تلگرام دنبال کنید

 88. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, پارت هایی را که ارور میده را از نو دانلود نمایید
  ما را در تلگرام هم دنبال کنید .

 89. میثم
  میثم says:

  سلام خسته نباشید
  من اخرین نسخه (Prince of Persia The Forgotten Sands) رو دانلود کردم ولی وقع اکسترکت هشدار میده ( احتمالا چون با وقفه دانلود میکنم ) راه حلی هست که درست شه ( ریپیر کردم ولی درست نشد )
  خیلی ممنونم

 90. masoud
  masoud says:

  بازی درسته شما باید ابتدا نرم افزار virtual clone drive که حجمش دو مگابایته دانلود کنی و نصب کنی تا یه درایو مجازی رو سیستمت ایجاد بشه خب حالا بازی که دانلود کردی از فشرده خارجش کن تو سی دی 1 آن یه فایل داره که باید با درایو مجازی اجراش کنی. برای اینکار روی درایو مجازی کلیک راست کن و گزینهmount… بزن و all file را بزن سپس تو پوشه سی دی 1 یه فایلی اونو انتخاب کن و اتورانش باز میشه و حالا میتونی نصب کنی.

 91. masoud
  masoud says:

  با سلام خدمت شما بسیار عالی بود من مدتهای زیادی دنبال نسخه اورجینال و بدون سانسور این بازی ها بودم که تو این سایت بسیار خوب پیداش کردم . اگه اشکالی نداره لینک های دانلود را با ذکر منبع درون وبلاگم قرار بدهم لطفا جواب دهید.

 92. مهدی
  مهدی says:

  سلام من سند اف تایم رو دان کردم ولیزبان ست آپش در هم برهمه اصلا نمعلومه چی نوشته به جای next نوشته ح ا یبس ی بهدشم که میخواد نصب بشه یه دفعه خط سبزه پر میشه مینویسه unaple to open source file تو رو خدا رسیدگی کنید حجم اینترنتمو بخاطر این بازی حدر دادم.ای کاش همه ی نسخه هاتون مثل پرنس پرشیا 3 بود.

 93. هادی
  هادی says:

  سلام خسته نباشین ؛ من پرنس پرشیا 3 رو دان کردم بعد که می خوام برم تو بازی این ارور رو می ده protdectin your system می گه باید ریستارتش کنی ولی وقته ریسیت می شه دوباره بهم می خوره

 94. Ghasem
  Ghasem says:

  سلام ،، ببخشید لینک دانلود بازی prins of Persia بعد wariror shift مشکل داره من با هر دانلود منجری ک بگید امتحان کردم وقتی به چهار گیگ میرسه میره از اول لطفا یه کاری بکنید من چهار پنجمین دفعه ای بود ک دانلود کردم حیف حجم اینترنی ک پاش گذاشتم!

 95. یاسین
  یاسین says:

  سلام…..اقا سایت های دیگه حجمشون 400 مگه مال شما 1 گیگ!!!!!!!!!چرا؟؟

 96. امیررضا
  امیررضا says:

  سلام.خسته نباشید.
  من داشتم prince of persia 2008 رو دانلود می کردم اواسطش ارور داد که target machine actively refused downloading
  اگه امکانش هست لینک رو یه چک بکنید.با تشکر

 97. مصطفی
  مصطفی says:

  با سلام.
  من نسخه Prince of Persia The Forgotten Sands رو دانلود کردم و بدون مشکل نصب شد و بازی اجرا شد اما یه مشکلی هس اینه که و قتی شروع بازی رو میزنم رو لودینگ گیر میکنه و هر چقد موندم وارد بازی نشد و همونطور رو لودینگه، کسی این مشکل رو داشته؟ چی کار باید کرد؟

 98. ali
  ali says:

  سلام من بازی Prince.of.Persia.The.Forgotten.Sands رو دانلود کردم اما توشSKIDROW نبود

 99. afshin
  afshin says:

  سلام داداشی من این قسمت بازی Prince of Persia The Two Thronesدانلود کردم بعد وقتی میزنم اجرا بشه صفحه مشکی میشه از بازی میپره بیرون به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین

 100. پوریا
  پوریا says:

  ببخشید میشه forgotten sands رو یه بررسی بکنید فک کنم فایلش خراب شده ولی خیلی بد شد این همه دان کردم!!!!!!

 101. mojtaba
  mojtaba says:

  سلام
  آقا من sands of time دان کردم و اکسترکت. زبان نصب روسیه و ارور میده که فایل اصلی رو پیدا نمیکنه

 102. Sina
  Sina says:

  سلام رفیق ، نسخه ی ما کامل و بدون هیچگونه تغییرات می باشد !
  ما را در تلگرام دنبال کنید

 103. میلاد
  میلاد says:

  سلام چرا اینقدر حجم ها شون بالاست تو سایت های دیگه اینطور نیست

 104. erfan
  erfan says:

  سلام میخاستم بدونم این نسخه 3 و 2 بازی کامل هست؟منظورم اینه فیلم هاش از بازی حذف نشده؟

 105. میثم
  میثم says:

  salam man perance 3 ra download karadam khili khob bod khaste nabashid

 106. erfan
  erfan says:

  سلام ببخشید نسخه The Forgotten Sands رو ویندوز 8.1 و 64بیتی اجرا میشه؟

 107. Nima
  Nima says:

  سلام
  بازی رو بوسیله فایل EXE اجرا کنید .

 108. مهراب
  مهراب says:

  سلام ببخشید من بازی شاهزاده ایرانی 3 را دانلود کردم وقتی میزنی روی ایکونش یک صفحه باز میشه launch game غیر فعال هست و همه گزینه های تیک سبز خورده و مشکلی از نظر سیستمی نیست چکار کنم ممنون اگه راهنماییم بفرمایید

 109. nima
  nima says:

  نسخه شماره 3 Prince of Persia The Two Thrones موقع اجرا رمز میخواد cd key میشه قرار بدید ؟

 110. Nima
  Nima says:

  سلام
  کرک بازی رو در محل نصب بازی کپی کنید .

 111. علی
  علی says:

  سلام
  من بازی prince of persia 2 warrior within رو دانلود کردم و از فایل iso خارج کردم بعد نصب کردم ولی حالا که اجرا میکنم میگه باید سی دی داخل pc باشه دوباره تبدیل فایل iso کردم و اجرا کردم باز هم فایده نداشت لطفا راهنمایی کنید

 112. ALIREZA
  ALIREZA says:

  ربطی به CPU نداره ، باید روی ویندوز 32 بیت اجرا کنی

 113. Nima
  Nima says:

  سلام
  cpu تون ضعیفه بازی اجرا نمی شود .

 114. Nima
  Nima says:

  سلام
  بررسی می کنیم درصورت امکان قرار خواهیم داد .

 115. مهناز
  مهناز says:

  با سلام من دتبال این نسخه هستم Prince of Persia Arabian Nights چرا دانلود نزاشتین واسش!

 116. alireza
  alireza says:

  سلام ببخشید من بازی شاهزاده ایرانی 3 را دانلود کردم وقتی میزنی روی ایکونش یک صفحه باز میشه launch game محو هست بعد جلوی گزینه ی supported CPU type ضرب در خورده cpu کامپیوترم هم 3.40 گیگاهرز و دو هسته ای هم هست
  چه کار کنم ؟

 117. Mahdi
  Mahdi says:

  در پوشه ای به اسم کرک یا اسم گروهی که بازی را کرک کرده

 118. مهدی
  مهدی says:

  سلام محتوای کرک کجاست؟؟؟؟؟؟؟

 119. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . برای راهنمای بهتر پرینت اسکرین قرار داده

 120. سلام
  سلام says:

  سلام خسته نباشید
  من بازی شاهزاده ایرانی 3 را نصب کردم هنگام ورود این رو میگهloaded plugins
  خواهش میکنم کمکم کنید

 121. Nima
  Nima says:

  سلام
  اطلاع ندارم، اروری که بهتون داده اینه که باید Premision Admin User داشته باشید .

 122. Nima
  Nima says:

  رو لینک ها کیلیک کنید همش رو یک جا دانلود کنید از پارت اول اکسترکت کنید بعد فایل ست آپ رو اجرا کنید .

 123. محمد
  محمد says:

  سلام من بازی رو نصب کردم
  وقتی میاد ارور میده ومینویسه
  to install the applicatian,you must have administrator privileges on your computer.
  چی کار باید کنم

 124. محمد
  محمد says:

  سلام
  مراحل دانلود ونصب را از اول بگویید

 125. علی
  علی says:

  برای پستورد باید چی بنویسیم

 126. علی
  علی says:

  سلام میگم فیلم این بازی رو کجا میشه گرفت

 127. mohamadpoya
  mohamadpoya says:

  را هنمای نصب the sand of time چی است من بر ویندوزم که ۳۲ بیته وویندوز ۷ ارور میده موقع نصب

 128. 4664S
  4664S says:

  سلام
  شما باید ویندوز 32 بیت نصب کنید ، فرقی نداره ویندوز 7 یا ویندوز 8 یا 8.1 . هر کدوم اینها رو نسخه 32 بیت نصب کنید مشکل برطرف میشه

 129. Mahdi
  Mahdi says:

  خب منم گفتم که مشکلی نداره

 130. مهدی
  مهدی says:

  خب دادا یعنی چی من چطوری میتونم این مشکلو حل کنم لطفا توضیح کامل بدین که بتونم اجراش کنم

 131. سجاد
  سجاد says:

  سلام- در زمان نصب بازی اروری میاد که میگه این بازی برای ورژن 32 بیت.ولی سیستم من 64 بیت.باید چیکار کرد که بازی نصب بسه؟ممنون میشم هرچه سریعتر جوابموبدین.

 132. Mahdi
  Mahdi says:

  Forggoten Sand؟ نه مشکلی نداره SKIDROW هست بازم اگه بعدا به مشکل خوردید کرک جدا براتون قرار می دم

 133. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . دسترسی ادمین به سیستم خود ندارید

 134. Mahdi
  Mahdi says:

  یعنی ریست کردید باز هم این پیغامو داد؟

 135. مهدی
  مهدی says:

  Error
  to install the application,you must have administor privileges on your computerاین ارور در شاهزاده ایرانی 3

 136. مهدی
  مهدی says:

  سلام من بازی رو نصب کردم محتویاتو کپی کردم شاهزاده ایرانی 3 رو ویندوزم سون 64 بیتی هست ولی وقتی اجرا میکنم اینو میاره protection system application installed successfully.reboot the computer to complete the installation continue?اینم زدم ولی باز همینو میاره

 137. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . کدوم نسخه ی بازیو می گید؟

 138. ابوالفضل
  ابوالفضل says:

  من این بازیو ا یه سایت دیگه قبلا دانلود کرده بودم وسط بازی باگ داشت تا یه جایی که میرفتی یه درو هر کاری میکردی باز نمیشد.این بازی اینجوری نیست؟؟منظورم اخرین نسخه از بازیه

 139. سجاد
  سجاد says:

  خب کرک بازی هم کپی کردم ولی باز مینویسه : please insert the prince of Persia play disk

 140. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . باید بازی را کرک کنید

 141. سجاد
  سجاد says:

  سلام بازی رو نصب میکنم وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم میزنه لطفا سی دی رو وارد کنید لطفا راهنماییم کنید ممنون.

 142. محمد
  محمد says:

  مشکل از کارت گرافیگ نیست.. درتنظیمات گرافیک داخل بازی fog را خاموش کنید درست میشه

 143. M01
  M01 says:

  گیمرای عزیز اون دسته که موندن بین این نسخه ها کدوم بهتره به عنوان یک گیمر باسابقه باید بگم اگر دنبال یک داستان بسیار احساسی و تأثیر گذار هستید من به شما sands of time و نسخه ی سال 2008 رو توصیه می کنم و اگر دنبال بهترین گیم پلی در تاریخ ساخت بازی های به این سبک می گردید نسخه ی warrior within از دید من و بسیاری از گیمر های قدیمی شاهکاری بود که هرگز دیگه گیمی معادل یا فراتر از اون تو این سبک (از لحاظ گیم پلی) ساخته نشده و علاوه بر این این نسخه، داستان بسیار پیچیده و زیبایی داره که تا آخرین لحظات پایانش مشخّص نیست و دو پایان بسته به نحوه ی پیشبرد گیم داره و در هر قسمتی از بازی دید متفاوتی از بازی به گیمر دست میده. من شخصأ نسخه ی warrior within رو به شما توصیه میکنم به شرط این که یک گیمر باهوش و خلّاق باشید و از یک گیم پلی آزاد بسیار زیبا لذّت ببرید و تا حدّی به زبان انگلیسی مسلّط باشید که بتونید داستان بسیار بسیار زیبای این نسخه رو درک کنید. نسخه ی the two thrones هم داستان جالب و گیم پلی زیبایی داره که به اون دسته از گیمر هایی که اشاره کردم بعد از warrior within نسخه ی the two thrones رو پیشنهاد می کنم.
  به اون دسته از افرادی که تو کرک کردن بازی ها مشکل دارن باید بگم که کرک این بازی ها به صورت جداگانه هم رو وب پیدا میشه و با کمی وبگردی نحوه ی کرک کردن هم قابل تحقیقه، خواهشأ اگر خودتون نمیدونید چطور باید بازی هارو کرک کرد لااقل کار ارزشمند مسئولین این سایت رو زیر سؤال نبرید. یه کم تنبلی رو کنار بگذارید و برید یاد بگیرید. اونقدرها هم پیچیده نیست.
  از مسئولین محترم این سایت هم کمال تشکّر رو دارم که با این دقّت و تسلّط گیم ها رو دنبال می کنند. خسته نباشید.

 144. Mahdi
  Mahdi says:

  – ابتدا فايل مورد نظر خود را دانلود کنيد .

  – با استفاده از نرم افزار Winrar فايل را از حالت فشرده خارج کنيد .

  – با استفاده از نرم افزار Virtual CloneDrive فايل ISO را در درايو مجازي اجرا کنيد .

  – فايل setup.exe را اجرا کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد .

  – پس از پايان نصب تمامي محتواي پوشه Crack را در محل پيش فرض بازي کپي کنيد .

  – تمام .

 145. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  آموزش نصب Prince of Persia The Forgotten Sands :

  – ابتدا فایل مورد نظر خود را دانلود کنید .

  – با استفاده از نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید .

  – با استفاده از نرم افزار Virtual CloneDrive فایل ISO را در درایو مجازی اجرا کنید .

  – فایل setup.exe را اجرا کرده و مراحل نصب را ادامه دهید .

  – پس از پایان نصب تمامی محتوای پوشه SKIDROW را در محل پیش فرض بازی کپی کنید .

  – تمام .

 146. محمد
  محمد says:

  لطفا طریقه نصب بازیPrince.of.Persia.The.Forgotten.Sands را بگذارید

 147. Mahdi
  Mahdi says:

  خوب بازی را کرک کنید کرک درون بازی هست

 148. amirhosein
  amirhosein says:

  چطوری باید کرکش کنم..میشه توضیح بدین

 149. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام باید کرک کنید تا به اکانت Uplay نیازی نداشته باشه

 150. amirhosein
  amirhosein says:

  سلام..من بازی prnce forgotten sand رو دان کردم بعد از نصب رفتش تو برنامه ی Uplay…بعد ساختن اکانت یه active code میخواست..از کجا باید پیداش کنم………

 151. محمد رضا خالقی
  محمد رضا خالقی says:

  هیچ راهی نداره بشه درستش کرد؟

 152. محمد رضا خالقی
  محمد رضا خالقی says:

  آخه اصلا تنظیماتی برای گرافیک نداره.توی آپشن گزینه دیسپلی داره ولی محتویاتش چیز دیگس یعنی شفافیت تصویر و اینجور چیزا.
  تنظیمات خاصی مربوط به گرافیک نداره.

 153. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  از داخل خود بازی تغییر دهید

 154. محمد رضا خالقی
  محمد رضا خالقی says:

  آقا بازم سلام
  این پرنس 2008، پس تنظیمات گرافیکش کجاس؟تنظیمات گرافیک نداره؟!!!!
  تصویر کوچیکه و فول نمیشه.

 155. Mahdi
  Mahdi says:

  اگه بود که در این مجموعه قرار می دادیم

 156. محمد رضا خالقی
  محمد رضا خالقی says:

  سلام و خسته نباشید
  این بازی Prince of Persia Arabian Nights برای PC هم مگه موجوده؟!!!
  مگه برای سگا دریم کست نبود؟ برای PCشم اومده؟

 157. siamak
  siamak says:

  سلام
  ممنون از این که بعد مدت ها تونستم خبری از این بازی پیدا کنم.
  اگه میشه لطف کنید نسخه شبهای عربی این بازیو برای دانلود قرار بدید.
  خواهشا این کارو بکنید ممنونتون میشم واقعا.
  بازم تشکر

 158. aryan
  aryan says:

  سلام و سته نباشید . ایا این مجموعه کامله و دمو های بازی رو داره ؟؟؟؟؟؟

  چند وقت پیش ازیه سایت دیگه نسخه سوم یوبیسافت رو گرفتم اما دمو نداشت و هیچی سر در نیوردم

 159. شایان
  شایان says:

  سلام من نسخه sands of time رو دانلود کردم و اکسترکت کردم وقنی نصبش میکنم تا اخر میره ولی ارور میده ارورش
  unble to open source file
  حتی با نرم افزار Virtual CloneDrive اجراش کردم ولی باز هم همون ارور میاد

 160. علی
  علی says:

  تو این مجموعه فقط و فقط prance of Persia 2008 یا همون ۴ ممنون از سایتتون

 161. Night Knight
  Night Knight says:

  تو هارد هم کپی کردم باز همون ارور رو داد

 162. رضا
  رضا says:

  سلام اقا من دسترسی به رمزهای فایل ندارم.چیکار کنم؟رمز پرنس4

 163. Mahdi
  Mahdi says:

  یک بار کامل محتوای دی وی دی را روی هارد کپی کنید سپس نصب نمایید

 164. Night Knight
  Night Knight says:

  سلام
  من تو نصب بعضی از بازی ها با ارور crc روبرو میشم چطوری میشه حل کرد؟
  در ضمن اونم فقط اون بازی هایی که از رو سی دی نصب میشن

 165. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . ممکنه کارت گرافیک شما مشکل داشته باشد

 166. mahsa
  mahsa says:

  سلام مرسی از سایت خیلی خوبتون
  من بازی prince of persia the sands of time رو دانلود کردم ولی وقتی اجرا میشه صفحه خیلی روشنه و هیچی دیده نمیشه ویندوزم 7 هست .
  مشکل از کجاست ؟ :(((

 167. مرتضی
  مرتضی says:

  من اصلآ آنتی ویروس روی سیستمم ندارم مشکل از کرک بازی بود کلی تو اینترنت گشتم تا کرک سالمش رو پیدا کردم و وقتی نصب کردم کرک سالم رو درست شد کرک رو هم از سایت خارجی گیر اوردم

 168. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  احتمالا کرک توسط آنتی ویروس پاک میشه

 169. مرتضی
  مرتضی says:

  من بازی prince of Persia warrior within رو دنلود کردم بعد از دانلود و خارج کردناز حالت ایمیج با برنامه UltraISO اقدام به نصب کردم بعد از نصب بازی و کرک کردن برنامه شروع کردم به بازی بعد از بازی هر باز که کامپیوترم رو ریستار میکنم و یا خاموش میکنم میخوام دوباره بازی کنم Error میده و میگه باید با سی دی بازی کنی کن حتی بازی رو روی dvd رایت کردم که بدون درایو مجازی بازی کنم اما اجازه نمیده و میگه باید فایل ایمیج رو به برنامه UltraISO بشناسونی و بعد که شناسوندی از طریف درایو مجازی بازی رو اجرا کنی لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم من میخوام بازی رو بدون درایو مجازی و از طریق نصب کردن روی dvd بازی کنم مثل بازیهایی که از بیرون میخریم و نصب میکنیم ولی این بازی پرنس پرشیا 2 اینجوری نیست چرا

 170. محسن
  محسن says:

  اولا من هم همین مشکل را داشتم دوما اصلا کرکی وجود ندارد. لطفا راهنمایی بفرمایید.

 171. Ali E M
  Ali E M says:

  با سلام. کرک برای وقتی است که سیدی میخواهد،فایلی که دانلود شد،ISO بود و نیاز به درایو مجازی بود که من DAEMON Tools Pro دارم بنابراین نیاز به کرک ندارد. اگر درایو مجازی نباشد پیغام میدهد سیدی را درون دستگاه قرار دهید. در این مواقع نیاز به کرک است. این موضوع را هم خودم تجربه کرده ام هم در اینترنت خوانده ام.با این حال با تشکر از پیگیری شما به سوال من.

 172. Ali E M
  Ali E M says:

  با سلام وعرض تشکر و خسته نباشید از سایت بسیار خوبتان. سایت کامل و بسیار خوبیست و جواب همه را نیز خوب می دهید. فقط من یک مشکل داشتم وآن این بود که من بازی های Prince of Persia The Sands of Time و Prince of Persia The Two Thrones را دانلود کردم وبازیtime Prince of Persia The Sands of کامل نصب و اجرا شد وهیچ مشکلی نبود. ولی من بازی Prince of Persia The Two Thrones را دانلود کرده ونصب کردم. نصب به طور کامل و عالی اجرا شد. سیستم عامل کامپیوترم نیز خیلی بالا تر از سیستمی که این بازی میخواهد است و گزینه Launch Game نیز برای من فعال شد. پس از از نصب بازی روی آن کلیک کردم تا اجرا شود، پیغامی داد به شرح زیر: نصب با موفقیت انجام شد. برای اجرای بازی و کامل شدن نصب کامپیوتر را راه اندازی مجدد کنید.آیا ادامه میدهید؟
  من روی گزینه yes کلیک کردم. کامپیوتر restart شد. سپس دوباره به سراغ انجام بازی رفتم دوباره همان پیغام را داد ومن دوباره yes زدم دوباره کامپیوتر restart شد. چندین بار این کار را کردم فایده نداشت. حتی no زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. بازی را چندین بار پاک کرده و نصب کردم، با زبان های مختلف در جاهای مختلف ولی نشد که نشد. خواهشمندم مرا راهنمایی بفرمایید. ممنون میشوم. با تشکر.

 173. Ali
  Ali says:

  ببخشید نسخه forggoton sands رو 64 بیت نصب میشه؟

 174. مسعود
  مسعود says:

  سلام
  نسخه اولی و 3D رو قرار ندادید و من پیشنهاد میکنم سه گانه شن های زمان رو اگر فیلم هاش خذف نشده باشه از لینک زیر دانلود کنید . نسخهی ی 2008 هم شاهزاده داره فرح رو صدا میزنه نه خَرش .
  http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-prince-persia-trilogy-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9/

 175. شاهین
  شاهین says:

  وقتی میخوام نصبش کنم ار ور میده مینوسه inestall shield wizard چکار کنم

 176. امید
  امید says:

  سلام ایا همشون کامله یا این که سانسور کردن

  و این که لینک دانلود Prince of Persia3d یا همون دومیه کدومه؟؟

 177. hossein
  hossein says:

  اقا این بازی prince of Persia warrior within نسخه کاملا یا فیلم های ک تو بازی رخ میدن رو حذف کردن؟؟؟

 178. محمد
  محمد says:

  تو که کامل بازی های شاهزاده را داری به ایمیلم بفرست بازی های شاهزاده

 179. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  چه نسخه ای ؟
  به راهنمای نصب مراجعه کنید

 180. سینا
  سینا says:

  سلام من این بازیو نصب کردم از حالت فشرده خارج کردم اما فایل نصبیش نمیاد

 181. سینا
  سینا says:

  مراحل نصب این بازی مثل بازی های معمولیه یا باید چیزهای خاصی دانلود شه

 182. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  دوست عزیز این مساله رو نمیدونم ولی تمام بازی هایی که بر روی سایت قرار گرفته سعی شده کرک معتبر داشته باشه و بدون حذفیات باشه

 183. سینا
  سینا says:

  سلام من قبلا Prince of Persia The Two Thrones دانلود کرده بودم اما متاسفانه سانسور داشت یعنی خیلیاز فیلماش حذف شده بود میخواستم بدونم که اینه دیگه بدون مشکله

 184. Mahdi
  Mahdi says:

  خود بازی ری بعضی از سیستم ها چنین مشکلی داشت

 185. hamed
  hamed says:

  سلام. آره این نسخه از بازی ایراد داره. منم نزدیکای آخر بازی پشت یه در بسته موندم که بعدا فهمیدم مشکل از بازیه.

 186. Ahmad
  Ahmad says:

  تشکر

  اونوقت این نسخه بلک باکس هست یا کامل ؟؟؟

 187. Ramin
  Ramin says:

  سلام. کسی هست که Forgotten Sands رو از همین سایت گرفته باشه و تا آخر برده باشه؟ چون فک میکنم یه قسمت از بازی مشکل داره. ممنون میشم جواب بدین.

 188. hamed
  hamed says:

  از راهنمایی تون خیلی ممنونم آقای رجبی.

 189. Ahmad
  Ahmad says:

  درود

  من قبلا بازی Prince of Persia 2008 رو از مغازه خریداری کردم و یکی از مراحلش مشکل داشت !!!

  عایا این ک دیگه مشکلی نداره ؟؟؟

 190. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  پس از پایان نصب تمامی محتوای پوشه SKIDROW را در محل پیش فرض بازی کپی کنید .

 191. hamed
  hamed says:

  سلام. forgotten sands رو چطور میشه کرک کرد؟ چون بعد نصب اجرا نمیشه.

 192. Mahdi
  Mahdi says:

  دوست عزیز لانچر Ubisoft را به صورت جدا برای این بازی سرچ کرده و آن را نصب کنید

 193. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام با شماره فروشگاه در تماس باشید 88544768

 194. رضا
  رضا says:

  4سلام خسته نباشید میشه قبل اینکه من فرم خرید پستی پک کامل بازی پرنس اف پرشیا رو پر کنم شما برای من قیمت پست ها و بازی رو ارسال کنید ؟این بازی اصله وکپی نیست؟فیلم هایش سانسور نشده؟ ممنون میشم اگه زود تر جواب رو ایمیل کنید.باتشکر

 195. رضا
  رضا says:

  سلام خسته نباشید میشه قبل اینکه من فرم خرید پستی پک کامل بازی پرنس اف پرشیا رو پر کنم شما برای من قیمت پست ها و بازی رو ارسال کنید ؟این بازی اصله وکپی نیست؟فیلم هایش سانسور نشده؟ ممنون میشم اگه زود تر جواب رو ایمیل کنید.باتشکر

 196. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  راهنمای نصب تمامی نسخه ها بر روی سایت قرار دارد

 197. AMIR
  AMIR says:

  سلام

  من بازی prince of persia warrior within رو دانلود کردم اما بعد نصب و کرک این error رو میده the game cannot be lunched:unknow error

 198. mojtaba
  mojtaba says:

  چطور باید کرک کنم اگه کرک نداره میشه لینک کرک بدید با تشکر از سایته خوبتون

 199. mojtaba
  mojtaba says:

  سلام من Prince of Persia The Forgotten Sands رو دانلود کردم ولی برای اجرا uplaye میخواست منم اکانت uplye رو وارد کردم ولی برای activ کردن کد میخواد اگه کد رو دارین ممنون میشم بدین لطفا اگه میشه زود تر جواب بدین منطزر جواب میمونم با تشکر

 200. علی
  علی says:

  نه متاسفانه بازم همون پیغام رو میده.
  تازه پاکش کردم و از اول نصب کردم بازم درست نشد.
  اگه توی یه درایو دیگه نصبش کنم درست میشه؟

 201. Mahdi
  Mahdi says:

  بازی را از خود پوشه نصب به صورت Run As Admin تست کنید

 202. علی
  علی says:

  خب من 3 بار Restart کردم اما بازم همین پیغام رو میده.
  چیکار باید بکنم؟
  کرکی چیزی داره؟

 203. Mahdi
  Mahdi says:

  دوست عزیز ایت پیغام ارور نیست می گه که با موفقیت نصب شد یک بار سیستم خود را را ریست کنید

 204. علی
  علی says:

  سلام.
  من Prince of Persia The Two Thrones رونصب کردم بعد موقع اجرا ارور داد چند بار هم سیستممو Restart کردم اما درست نشد.
  اینم عکسش:
  http://s6.picofile.com/file/8189941418/Untitled_2_.png
  لطفا جواب بدین.
  ممنون

 205. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام ممنون از پیگیری شما . متاسفانه امکان تبدیل این نسخه به علت حجم کاری زیاد وجود نداره ولی همین نسخه کم حجم را حتما به مجموعه اضافه می کنیم

 206. علی
  علی says:

  سلام.
  خیلی ممنون که مجموعه کامل بازی شاهزاده ایرانی رو قرار دادین.
  من یک تا پنجشو بازی کردم و به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم که حتما بازی کنید.
  کاشکی یوبی سافت به جای متوقف کردن این بازی و ادامه ی پروژه ی اساسینس کرید، ادامه ی این بازی رو بسازه… !

 207. mehdi
  mehdi says:

  با سلام نسخه سوم تنها یه بار و تنها یه شرکت موفق به دوبله اون شده که پردیس گیم هستش که دوبله ش نایابه
  اگه دوبله ی این بازی قرار میدادید خیلی خوب میشد.
  در کل با تشکر فراوان از شما

 208. مهدی
  مهدی says:

  نسخه Dreamcast از قسمت Prince of Persia Arabian Nights باید تبدیل بشه با امولیتور به نسخه PC که یکم داستان داره. ولی نسخه درست شدش رو شما از اینجا میتونین دانلود کنین و به مجموعه عالیتون اضافه کنین آقا مهدی:
  فقط اینو بگم در گذشته که من این بازی رو انجام میدادم حجمش تقریبا 1 سی دی کامل بود.تو مایه های 500 مگ بود.اما این 160 مگ هست تقریبا. تو خود سایت بالایی هم خوندم دیدم گفته برای اینکه حجم فایل پایین تر بیاد یه قسمتهایی از موسیقی های متن یا ویدیو های بازی رو حذف کردن که به نظرم یکی از مهمترین قسمتهای حال و حول بازی همون دموهای ویدیویی وسطش بود.الان فقط واسه کنسول Dreamcast با حجم اصلی تو نت موجود هست که قابل تبدیل برای PC هست که وقت و زمان میخواد که من دیگه ندارم. به هر حال من این نسخه کم حجم از این نسخه از بازی رو تو نت پیدا کردم. شما اگه حس و حالش رو داشتین تبدیل کنین و ایمیج بزارین ما هم استفاده ببریم.
  امیدوارم لحظات خوشی رو با این بازی زیبا داشته باشید.ممنون از شما و همه دوستان.

 209. مهدی
  مهدی says:

  ممنونم از اینکه همه نسخه هارو گذاشتید.همه بجز یکی. شبهای عربی.نسخه Prince of Persia Arabian Nights همون نسخه Dreamcast هست که در سال 2000 منتظر شده. شما با نام Dreamcast باید این نسخه رو جستجو کنین. من 15 سال پیش این بازی رو انجام دادم. یاد دوران نوجوانی بخیر…

 210. هادی
  هادی says:

  سلام درورژنPrince of Persia The Two Thronesوقتی روی ستاپ کلیک میکنم ارور میده:
  setup.exe is not valid win32 application

 211. مرتضی
  مرتضی says:

  سلام و خسته نباشید بر شما ببخشید اگه میشه لطفا لینک دانلود بازی Prince of Persia Arabian Nights برای pc را هم قرار بدید. باتشکر

 212. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام . نسخه های دوبله به علت اینکه تحت نام شرکتی می باشد قرار نمی گیرد . نمی دونم برای PS3 بیاد و Arabian را دنبالش بودیم ولی متاسفانه نسخه ی معتبری ازش نیست

 213. mehdi
  mehdi says:

  با سلام و خسته نباشید لطفا لینک POP arabian night رو هم قرار بدید.
  و یه سوال نسخه HD که برا PS 3 امده برا PC هم میاد؟

  نسخه سوم (تخت های روان) رو شرکت پردیس دوبله کرده امکانش هست قرار بگیره/؟

 214. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام این بازی های قدیمی بیشتر سیستم مورد نیاز 32 بیتی هست که بر روی 64 بیتی نیز اجرا می شه معمولا

 215. محمد
  محمد says:

  با سلام و تشکر از گردآوری این مجموعه، میخواستم قبل از دانلود مطمئن بشم که T2T روی ویندوز 7، 64 بیت جواب میده. آخه نسخه هایی که تا الآن دانلود کردم همه واسه 32بیت بودن. رو 64بیت اوکیه؟؟؟

 216. Esi.99-1
  Esi.99-1 says:

  خسته نباشید
  لطفا لینک دانلود Prince of Persia Arabian Nights رو قرار بدید
  ممنون

 217. امیر
  امیر says:

  سلام خسته نباشید کارت گرافیک سیستمم 2گیگ هست باید این بازی رو بکشه کم نیاره دیگه آخه من بازی هایی با گرافیک بیشتر هم دارم با این سیستم بدون هیچ مشکلی بازی میکنم اگر احتمالش هست مشکل نرم افزاری باشه بهم بگین چه نرم افزاری رو دانلود کنم

 218. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  این مشکل سخت افزاریه
  کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید

 219. امیر
  امیر says:

  سلام من بازی Prince of Persia The Sands of Time رو دانلود کردم ولی صفحه بازی تاره انگار مه زده تو بازی اگر میشه کمکم کنید تا مشکلش رو از بین ببرم ویندوز سون دارم دمتونم گرم

 220. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام اگر کرک درست کرده باشید این پیغامو نمی ده

 221. mohammad
  mohammad says:

  سلام
  من Prince of Persia The Forgotten Sands را نصب کردم برای uplay cdkey میخوادش
  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 222. rz
  rz says:

  باسلام
  سیو این ها کارمیکنه من شن های زمان رو از چند جا دانلو دکرئم هیچ کدومشون سیوش کار نم داد

 223. Mahyar
  Mahyar says:

  سلام من بازی prince of persia T2T رو از سایت شما دانلود ونصب کردم ولی بازی اجرا نمیشه و این پیام رو نشون میده:
  protection system
  application installed seccessfully.reboot the computer to complete the installation
  ریستارت هم کردم ولی بازم همین پیغام میاد میشه لطفاٌ راهنمایی کنید؟

 224. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, به دلیل حجم بالای کار متاسفانه هنوز بررسی نکردیم, در اسرع وقت حتما پاسخگوی سوال شما هستیم

 225. Hossein Abolhassani
  Hossein Abolhassani says:

  سلام, بررسی می کنیم و به اطلاعتان می رسانیم.

 226. آروین
  آروین says:

  من امروز prince of persia sands of time و نصب کردم ولی نمیدونم چرا زبونش یه زبون عجیب غریبیه!! چطوری درستش کنم؟؟

 227. Mahdi
  Mahdi says:

  سلام دوست عزیز مجدد فایل را بررسی کردیم دو تا پوشه به اسم CD 1 و CD 2 موجوده باید فایل ها داخل هر کدام از آن ه را با نرم افزار Daemon Tools باز کنید به صورت اتوماتیک به شما Setup بازی را می دهد . راهنمای استفاده از نرم افزار Daemon را نیز در پست قرار دادیم در قسمت راهنمای نصب

 228. sepehr
  sepehr says:

  با سلام
  نسخه the sand of… رو دانلود کردم اکسترکتش که میکنم چیزی با نام فایل ستاپ توش نیست فقط ی فایل exe. هست که اونم به زبون روسیه چکار باید کرد همینجور میزنم نصب شه میزنه اررور unable connect to sourse میده
  راهنمایی کنید.

 229. محمد
  محمد says:

  سلام . جناب یه سوال : ویندوز من 7 -32 بیتی هست . با ریختن این بازی مشکلی برای سیستم پیش نمیاد ؟

 230. مرتضی یزدان مهر
  مرتضی یزدان مهر says:

  سلام خسته نباشید خیلی تشکر می کنم از شما خواهشا دانلود بازی prince of persia 3d را هم بگذارید

 231. 4664S
  4664S says:

  بازی مجددا دانلود ، اکسترکت و نصب و بدون مشکا اجرا شد . لطفا روی فایل بازی کلیک سمت راست ماوس را بزنید و از داخل گزینه Compatiblity سیستم عامل ویندوز Xp SP3 را انتخاب کنید . امیدوارم مشکل برطرف بشه

 232. سهیل
  سهیل says:

  میدونم مشکل ندارن. من prince of persia the tow thrones رو از همون لینکیکه بالا گذاشتید دانلود کردم. (همین دو روز پیش).

 233. 4664S
  4664S says:

  سلام . همه این نسخه ها تست شدند و مشکلی ندارند . کدوم نسخه رو دانلود کردید ؟

 234. سهیل
  سهیل says:

  سلام فکر کنم این بازی ها چند سالی این جان. به هر حال من رو ویندوز 8.1 و 64 bit بازی prince of persia the tow thrones رو ریختم قبلا هم همین نسخه ی کاملش رو رو کامپیوترم داشتم . ولی این بار که ریختم کلا کامپیوترم رو خراب کرد و مجبور شدم دوباره ویندوز عوض کنم. ارور میده digital driver is requarid و میگه باید دوباره ویندوز رو نصب کنید اگر میتوانید به من کمک کنید ( 1 گیگ و نیم دانلودش کردم)

 235. ali
  ali says:

  این که اجرا نمیشه داداش
  گرفتی مارو

 236. Mahdi
  Mahdi says:

  آنتی ویروس خاموش بوده؟ ممکنه فایلی از پوشه کرک را پاک کرده باشه که بعد از کپی کردن کرک باز هم ارور می ده

 237. عرفان
  عرفان says:

  سلام خسته نباشید من فایل را نصب و کرک را هم کپی کردم ولی ارور میده و با پیغام
  please insert the Prince of persia play disk. روبرو میشوم
  لطفا راهنمایی کنید

 238. Mahdi
  Mahdi says:

  چه اروری می ده دوست عزیز؟

 239. حامد خاجی
  حامد خاجی says:

  من بازی Prince of Persia The Sands of Timeرو اجرا کردم ولی بعد از خروج دیگه اجرا نشد و ارور میدهد لطفا خواهش میکنم بگید چیکار کنم

 240. alireza
  alireza says:

  سلام مشکل اجرای بازی داشتم که با
  Run As Administrator حل شد 🙂

 241. alireza
  alireza says:

  سلام دوست عزیز لینکی که واسه ی اجرای بازی prince of persia 2 گذاشتید بصورت ftp هستش و یوزرنیم و پسوورد میخواد لطفا اصلاح کنید واسه ی منم اجرا نشد.

 242. Hamid
  Hamid says:

  سلام ، روی فایل Image بازی راست کلیک کرده و روی Mount کلیک کنید .

 243. حامد خاجی
  حامد خاجی says:

  چگونه از برنامه یVirtual CloneDrive برای نصب بازی استفادده کنیم

 244. Mahdi
  Mahdi says:

  دوست عزیز اینم فیکسش ftp://mahdi@dl6.download.ir/download/2014/December/Game/PC/Prince.Of.Persia.Fix.www.Download.ir.rar

 245. alireza
  alireza says:

  salam
  man prince of persia2 ro nasb kardam crack ro ham anjam dadam.anti virus ham off kardam ghable nasb
  extractaro ham kamel anjamesh dadam
  vali moghe avordane bazi errore insert disck ro mide
  chikar bayad kard?komak konin lotfan
  khun damagh shodam ta downloadesh kardam

 246. محمد
  محمد says:

  سلام. واقعا نمی دونم چجوری از شما تشکر کنم. سپاس خدایا. باید بگم فقط شما این مجموعه نایاب رو گذاشتید. ممنون…. سایتهای دیگه همه حذفیات دارن

 247. morteza
  morteza says:

  من چندبار ریپیرش کردم اما متاسفانه بازم ارور داد!!

 248. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  یکی ار قابل ها اکسترکت نشده

 249. morteza
  morteza says:

  هر طوری بود اکسترکتش کردم حالا وقتی میخواد نصب بشه ارور میده unable to open source file!!

 250. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  مطمئن هستید رمز را درست وارد می کنید ؟
  www.download.ir بدون http://

 251. morteza
  morteza says:

  سلام
  من شاهزاده ایرانی شن های زمان رو دانلود کردم ولی وقتی اکسترکتش میکنم میگه رمز اشتباه است!!
  چیکار کنم؟؟

 252. محمد
  محمد says:

  ببخشید من شاهزاده ایرانی جنگجوی درون رو دانلود کردم. بعد نصب ارور میده:Please insert the prince of persia play dick. کرکش رو هم کپی کردم ولی همینجوریه. چیکار کنم ؟؟؟؟؟!!!!!!!

 253. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  سلام
  برای ما اگر بخواد سریال ها داخل فایل بازی موجوده

 254. محمد
  محمد says:

  سلام. ببخشید من شاهزاده ایرانی : جنگجوی درون رو از یک سایت خارجی دانلود کردم. بعد نصب شماره سریال می خواست تا اجرا شه! مال شما اینطور نیست؟؟

 255. abbas.jose
  abbas.jose says:

  سلام
  من میخام برم داخل این ارور رو میده چی کنم؟
  please insert the correct CD-ROM,select OK and restart application

 256. sam
  sam says:

  سلام شماره 3 این بازی کامل و به زبان انگلیسی هستش؟؟؟؟؟؟

 257. abbas.jose
  abbas.jose says:

  سلام
  خیلی دنبالش گشتم پنج تا با هم پیدا نبود دمتون گرم
  فقط من اگه دانلود کنم تو لبتابم بالا میاد؟
  ممنون میشم زودتر جواب بدید

 258. محمد
  محمد says:

  سلام می شه کرک شاهزاده : جنگجوی درون رو بصورت جدا گانه بذارید؟

 259. محمد
  محمد says:

  شاهزاده ی 1 بعد نصب می گه فایلPrinceOfPersia.EXE رو باز کن ولی این فایل موجود نیست
  چکار کنم

 260. محمد
  محمد says:

  من شاهزاده ی شن های زمان رو نصب کردم :ارور داد سی دی بازی رو می خواست.کرکم کپی کردم ولی باز ارور داد.راهنماییم کنید لطفا.

 261. محمد
  محمد says:

  سلام وقت شما به خیر
  کرک بازی Prince of Persia Warrior Within مشکل داره
  cd میخواد!
  باتشکر از زحمات شما

 262. am67
  am67 says:

  سلام این نسخه ای که در سایت ما موجود است نسخه کامل می باشد

 263. بهنام
  بهنام says:

  سلام ببخشید بازی شاهزاده 1 رو شما با حجم تقریبا 1.1 گیگ گذاشتین ولی سایت بوووق با حجم 300 مگ گذاشته !!
  قضیه چیه ؟

 264. 4664S
  4664S says:

  سلام دوست عزیز . بله تمامی فایلهای بالای 100 مگابایت دارای ریکاوری می باشند

 265. Staid Man
  Staid Man says:

  سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بدونم فایل های فشرده دارای بخش ریکاوری هستند یا نه؟
  آخه با 4GB حجم اگر ریکاوری نداشته باشند که تو اکسترکت به مشکل بر میخورن !!!

 266. Emad Rajabi
  Emad Rajabi says:

  خود ما بر روی ویندوز 8 اجرا کردیم و مشکلی نداشت .

 267. رضا
  رضا says:

  کسی نیست به ما کمک کنه
  من هر کاری میکنم تا روی ویندوز 8 اجرا بشه ،نمیشه
  حتی از تب Compatibility تیک گزینه Run this program in compatibility mode for رو روی ویندوز XP قرار دادم ولی بازم اجرا نمیشه
  این بازی (Warrior Within)یکی از خاطرات کودکی منه خیلی دلم میخواد یه بار دیگه بازیش کنم
  کمک کمک کمک

 268. 991
  991 says:

  سالهاست دنبال Prince of persia arabian night بودم ولی آخرش پیداش نکردم.حالا گفتم حتما” اینجا پیدا میشه اما شما تموم نسخه های این بازی رو گذاشتین جز Arabian night.
  ممنون میشم اگر بررسی کنید.
  با تشکر

 269. hossein47
  hossein47 says:

  سلام.( فوضولی نباشه ). ولی خیلی خوب میشد اگر هر بازی رو که گذاشتید کاور کامل اون بازی رو هم میزاشتید. ممنون

 270. رضا
  رضا says:

  خدا کنه که این بازی ها با ویندوز 8 سازگار باشن
  ماتریکس که نبود :((((

 271. مهدی
  مهدی says:

  سلام خیلی ممنون.
  من یه مشکلی دارم من کالکشن قبلی که گذاشته بودید رو دانلود ونصب کردم ولی متاسفانه بازی به صورت اهسته انجام میشه و اعصاب خورد کن هست دوربین اهسته رو هم از تو تنظیمات صفر کردم ولی بازم بازی تصویر اهسته میشه مخصوصا تو شاهزاده 2 لطفا راهنمایی کنید .pc من هم ضعیف نیست.مرسی

 272. 4664S
  4664S says:

  سلام . حق باشماست . ممنون از اطلاع رسانی . لینک دانلود اصلاح شد

 273. مهیار
  مهیار says:

  سلام
  ببخشید وقتی ادرس دانلود رو دیدم یه چیزی منو به شک انداخت،نوشته بود ماه مارس،بازی ، ایکس باکس ……..
  مطمئن هستید که برای کامپیوتر گذاشتید؟

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *