mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

دانلود مجموعه پلاگین فتوشاپ Google Nik Collection 2014 برای مکینتاش

مجموعه پلاگین فتوشاپ Google Nik Collection 2014 برای مکینتاش آخرین نسخه پلاگین های شرکت گوگل نیک می باشد . با استفاده از این مجموعه میتوانید آخرین نسخه پلاگین های شرکت نیک گوگل را به صورت اکتیو دریافت نمایید . پلاگین های ارائه شده برای افزایش وضوحیت تصاویر ، کنترل رنگ ، کنترل روشنایی ، افزودن فیلترهای رنگی و … می باشد . پلاگین ارائه شده از تمامی نسخه های ادوب فتوشاپ پشتیبانی میکند .

پلاگین های ارائه شده Google Nik Collection 2014 :

Analog Efex Pro 1.010
Dfine 2.210
Viveza 2.105
HDR Efex Pro 2.210
Silver Efex Pro 2.210
Sharpener Pro 3.110
Color Efex Pro 4.310
.

– پلاگین Analog Efex Pro 1.010 :

با استفاده از پلاگین ارائه شده میتوان تصاویر را بعد از انتقال به محیط فتوشاپ از افکت های رنگی بر روی آن ها استفاده کنید . استفاده از افکت ها به همراه ابزارهای به صورت مجزا ارائه شده است .

.

– پلاگین Dfine 2.210 :

با استفاده از نرم افزار ارائه شده میتوان از افزایش کیفیت تصاویر استفاده کرد . از بین بردن نوبزها در تصاویر به کاربر این دسترسی را میدهد تا افزایش کیفیت تصاویر را به صورت خودکار و دستی تنظیم کنند .

.

– پلاگین Viveza 2.105 :

با استفاده از پلاگین ارائه شده میتوان کنترل نور در محیط تصاویر را مدیریت کرد . ابزارهای در نظر گرفته شده در هر بخش از نرم افزار میتوان تغییرات ایجاد شده در تصاویر را با یکدیگر مقایسه کنید .

.

– پلاگین HDR Efex Pro 2.210 :

با استفاده از پلاگین HDR Efex Pro 2.210 که توسط سایت دانلود فارسی ارائه شده است میتوانید از افکت های نور بر روی تصاویر استفاده کنید .

.

– پلاگین Silver Efex Pro 2.210 :

با استفاده از پلاگین ارائه شده میتوان تصاویر سیاه سفید و سیلوری را با استفاده از طرح های آماده بر روی تصاویر اعمال کنید .

.

– پلاگین Sharpener Pro 3.110 :

با استفاده از پلاگین Sharpener Pro 3.110 میتوان وضوحیت تصویر را با چند کلیک ساده یالا برد .

.

– پلاگین Color Efex Pro 4.310 :

با استفاده از پلاگین ارائه شده کنترل رنگ بر روی تصاویر را مدیریت کنید. رنگ ها و استفاده از ابزارهای اشاره گر در نرم افزار این امکان را میدهد تا تمامی قسمت های مربوط به نرم افزار را مدیریت کنید . 

.

دانلود مجموعه پلاگین فتوشاپ Google Nik Collection 2014 برای مکینتاش با لینک مستقیم به صورت رایگان از سایت دانلود فارسی بدون نیاز به فعال سازی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود