دانلود مستند National Geographic Secret Life of Predators 2013

مستند National Geographic Secret Life of Predators 2013 محصولی از شبکه معروف National Geographic می باشد که در مورد حیات وحش می باشد . شکارچیان همیشه می توانند غافل گیر کننده باشند . بعضی از آنها به راحتی قابل شناسایی می باشند اما بسیاری از آنها استراتژی خاص خود را برای بقا و زنده ماندن دارند . هر حیوانی در این کره زمین دارای ابزار و غریزه خاص خود برای شکار هستند و این مهارت ها و سلاح های موجود به آنها در شکار کمک کرده و در مقابله با خطر موفق می گرداند . این مجموعه مستند در قالب 4 دسته بندی Naked , Stealth , Exposed و Wet تهیه شده است . 

Wet : اقیانوس ها همیشه بی رحمترین مکان برای موجودات گوشت خوار می باشد . از امواج یخ زده آلاسکا تا نهنگ های قاتل که در اقیانوس ها زندگی می کنند . نحوه ی زندگی موجودات اقیانوس به زیبایی توسط یک دوربین فیل بردارای شده و تک تک مراحل تکامل را به معرض نامیش می گذارد . 

Stealth : از مناطق با پوشش گرمسیری گرفته تا مناطق جنگلی شکارچیانی وجود دارند که همیشه بر پاییه ی غریزه و مخفی شدن خود شکاری را انجام می دهند برای اولین بار توسط یک دوربین با دقت بالا مشاهده می کنیم که چگونه یک قورباغه از شکار تخم های توسط زنبور جلوگیری کرده و مقابل آن ایستادگی می کند . 

Naked : هنوز هم مکان هایی بر روی زمین وجود دارد که تا چشم کار می کند فقط زمین های دست نخورده به چشم می آید . شکارچیان برای حمله به شکار باید در نقاط کور این مکان ها کمین کنند . یکی از این مکان هایی که فیلمبرداری در آن انجام شده صحراهای و دشت های بی درخت آفریقا می باشد . 

Exposed : این دسته از حیوانات که قابلیت زندگی در خشکی و آب را مانند سوسمار را دارند نیز بسیار خطرناک می باشند . در این قسمت نیز نشان داده خواهد شد که چگونه شکارچیان طعمه خود را در آب زیر نظر گرفته و سپس به آنها حمله می کنند . شما می توانید این مستند زیبا را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نمایید . 

 

تصاویری از محیط مستند سریالی National Geographic Secret Life of Predators 2013

National Geographic Secret Life of Predators 2013

 

مشخصات مستند سریالی National Geographic Secret Life of Predators 2013 : 

نام مستند :  National Geographic Secret Life of Predators 2013

نام مستند (فارسی) : مستند راز زندگی شکارچیان 2013

تعداد قسمت ها : 4

سال تولید : 2013

کمپانی سازنده : National Geographic

کیفیت : 

سایت مرتبط : National Geographic Secret Life of Predators 2013

دانلود مستند National Geographic Secret Life of Predators 2013 با لینک مستقیم از دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود