دانلود مستند مهندسی یک امپراطوری Engineering an Empire

مستند مهندسی یک امپراطوری یکی دیگر از محصولات شبکه بزرگ مستند سازی یعنی The History Channel می باشد که در آن به بررسی مهندسی و شاهکار های معماری بزرگترین تمدن های بشری می پردازد و شما را با این شاهکارهای فوق العاده آشنا می سازد . در این مستند با استفاده از کامپیوتر همه این سازه ها شبیه سازی شده اند و شما می توانید با جزئیات دقیق آن ها آشنا شوید و هم چنین به مقایسه آن ها با دیگر تمدن ها و جوامع دیگر بپردازید . این مستند توسط بازیگر مشهور یعنی Peter Weller که در فیلم RoboCop ایفای نقش کرده است و هم چنین در دانشگاه Syracuse به تدریس مشغول است روایت می شود . این مستند به بررسی 13 تا از بزرگترین تمدن های بشری می پردازد که در ادامه به توضیح مختصری از هر قسمت می پردازیم جالب است که بدانید در این مستند به بررسی دوران امپراطوری کوروش کبیر نیز پزداخته می شود که لذت دیدن این مستند را دو چندان می کند .

قسمت 1 – امپراطوری مصر : در این قسمت به بررسی نحوه ساخته شدن اهرام ثلاثه مصر و دیگر شاهکارهای دوران مصر باستان می پردازیم .

قسمت 2 – امپراطوری یونان : یونان یکی از قدیمی ترین تمدن ها را در بین کشورهای اروپایی داشته است و نقش به سزایی در پیشرفت تمدن غرب به خاطر تربیت دانشمندانی هم چون سقراط , ارسطو … داشته است که در این قسمت به بررسی بناهای زیبا در دوران یونان باستان پرداخته می شود .

قسمت 3 – عصر اسکندر : در این دوران اسکندر هر کشوری را که تصرف می کرد می خواست که در آن کشور آداب و رسوم یونان را برقرار سازد و فرهنگ آن کشور را نابود سازد و …

قسمت 4 – آزتکها

قسمت 5 – کارتاژ

قسمت 6 – مایا

قسمت 7 – روسیه

قسمت 8 – دوران خون و فلز در بریتانیا

قسمت 9 – پارس

قسمت 10 – چین

قسمت 11 – ناپلئون

قسمت 12 – بیزانس

قسمت 13 – عصر داوینچی

تصاویری از مستند مهندسی یک امپراطوری :

 Engineering an Empire

 

HistCh Engineering an Empire
[KGVID width=”640″ height=”360″]http://dl3.download.ir/Download/2014/February/Movie/Clips/HistCh.Engineering.an.Empire.www.download.ir.mp4[/KGVID]

Language: English
| 640×348| avi– 29.976fps | 23.976fps | AAC – 160Kbps |
Genre: documentary

 

ژانر : مستند

کشور تولید کننده : آمریکا

زمان تقریبی هر قسمت : 44 دقیقه

کیفیت نمایش : 480p

فرمت نمایش : avi

منبع : Wikipedia IMDB

زبان : انگلیسی

زیر نویس فارسی : به زودی

دانلود مستند مهندسی یک امپراطوری Engineering an Empire با لینک مستقیم از دانلود فارسی

 

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود