takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود نرم افزار قدرتمند طراحی سه بعدی NextLimit Maxwell Render 3.0

نرم افزار NextLimit Maxwell Render یکی از برترین نرم افزارهایی است که برای طراحان و گرافیست های حرفه ای در نظر گرفته شده است . یکی از انتخاب طراحان حرفه ای بر سر انتخاب نرم افزار استفاده از موتور رندر قدرتمند تعبیه شده در نرم افزار می باشد . میتوان یکی از موتور رندرهای قدرتمند نرم افزار گرافیکی را به NextLimit Maxwell Render اختصاص داد . طراحان در مقایسه با موتور رندر VRay و نرم افزار NextLimit نرم افزار NextLimit توانست امتیاز برتر را کسب کند . از تکنولوژی های استفاده شده در نرم افزار میتوان به  ThinSSS , Anisotorpy اشاره کرد . محیط کاربری در نظر گرفته شده به صورت گرافیکی و همراه با ابزارهای کامل و پیشرفته می باشد . ابزار نور پردازی در نرم افزارهای طراحی یکی از معیارهای اصلی برای ساخت یک اشیا سه بعدی می باشد در نرم افزار NextLimit Maxwell سعی شده است تا ابزارهای نورپردازی در نرم افزار به صورت کامل برای طراحان در نظر گرفته شود . نرم افزار قابل نصب بر روی ویندوزهای XP , Vista / 7 / 8 در نسخه 64 بیتی می باشد .

ویژگی نرم افزار :

– طراحی سه بعدی اجسام

– استفاده از برترین موتور رندرها

– قابل نصب بر روی ویندوزهای 64 بیتی

– استفاده از تکنولوژی ThinSSS , Anisotorpy

– پشتیبانی از ویندوزهای Xp / Vista / 7 / 8

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

NextLimit Maxwell Render 3.0
NextLimit Maxwell Render 3.0
NextLimit Maxwell Render 3.0
NextLimit Maxwell Render 3.0

سایت مرتبط : NextLimit

 

دانلود نرم افزار قدرتمند طراحی سه بعدی NextLimit Maxwell Render 3.0 تست شده همراه با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی به صورت رایگان

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود