takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود نرم افزار ویرایش و افزایش کیفیت فیلم در مک Video Editor Enhancer

Video Editor Enhancer  نرم افزاری است که همه چیز لازم برای بهبود کیفیت فیلم های شما به صورت بهتر وبهتر یک ضیافت بصیری را برای شما فراهم می کند .  Video Editor Enhancer بهترین نرم افزار برای ویرایش ویدیو های شماست که با آن بهترین کیفیت ممکن را برای ویدیو های خود تجربه خواهید کرد . این نرم افزار قادر به به افزایش وضوح تصویر به صورت اتوماتیک با تنظیم خودکار روشنایی ویدیو , کنترل نسبت و نویز های ویدیو است و مهمتر از همه می تواند ویدیو هایی که لرز زیاد دارند را درست کند . شما با نرم افزار قادر خواهید بود یک ویدیو با وضوح کمی که با iPhone  خود فیلم برداری کرده اید را به یک فیلم با کیفیت HD 1080p یا 4K تبدیل کنید . بهترین نرم افزار برای ویرایش یک فیلم نرم افزاری است که بتواند به صورت خودکار روشنایی یک ویدیو و نسبت آن را کنترل کند که شما در این نرم افزار چنین تجربه ای را خواهید داشت . نمایش مناسب با کنترل دقیق آن نه تنها برای نمایش یک فیلم بهتر است بلکه برای چشمان شما هم سودمند است . با استفاده از فناوری افزایش کیفیت بالای ویدئو ، شما می توانید از صداهای پس زمینه ای که توسط تلفن هوشمند خود ثبت کرده اید هم  خلاص شوید .

دانلود نرم افزار ویرایش و افزایش کیفیت فایل های ویدئویی برای مکینتاش Video Editor Enhancer

قابلیت های نرم افزار Video Editor Enhancer :

– ارائه فیلم ها با وضوح تصویری باکلاس

– وداع با ویدئو ها  دانه دار

– تنظیم روشنایی و کنتراست ویدئو به طور خودکار

– حذف صدا های پس زمینه آزار دهنده

– قابلیت ویدئو ترانسفورماتور

– امکان ادغام و یا تقسیم ویدیو

– تثبیت ویدیو های لرزان و آزار دهنده

Video Editor Enhancer

لینک دانلود