mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا  , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

دانلود نرم افزار Aiseesoft FoneLab بازیابی اطلاعات iOS

Aiseesoft FoneLab 8.0.8 بهترین و سریعترین نرم افزار برای بازیابی اطلاعات از دستگاه های لمسی iPhone/iPad/iPod Touch در سراسر جهان می باشد . پس از میلیون ها بار آزمایش کردن این نرم افزار، ما به شما اطمینان می دهیم که نرم افزار Aiseesoft FoneLab هیچ گونه تهدیدی برای دیوایس iOS شما و یا اطلاعاتتان محسوب نمی شود . نرم افزار Aiseesoft FoneLab به دارندگان دستگاه های iPhone/iPad/iPod Touch این امکان را می دهد تا اطلاعات پاک شده یا از دست رفته خود را بازیابی کنند . این نرم افزار از 19 فرمت مختلف از جمله : پیام های متنی، پیام های چند رسانه ای، پیام های WhatsApp، لیست شماره تلفن ها، لیست تماس ها، عکس ها، یادداشت ها، تقویم، پیام های صوتی و اطلاعات اپلیکیشن ها پشتیبانی می کند .

 

بازیابی اطلاعات از دست رفته و حفظ کردن اطلاعات فعلی

– پشتیبانی بسیار بالا از سیستم عامل iOS 7.1 و دیوایس های iPhone 5s/5c، iPad Air/mini 2

– قابلیت بازیابی 12 نوع اطلاعات از iPhone 4/3GS و iPad 1 و iPod touch 4

– توانایی بازیابی و گرفتن خروجی از 7 نوع داده ی اطلاعاتی از دیوایس های iOS شامل iPhone 5s/5c

– قابلیت بازیابی 11 نوع اطلاعات از بک آپ های iTunes

– سریع، ساده، قدرتمند و با رابط کاربری هوشمند

 

بازیابی مستقیم اطلاعات از دست رفته از iPhone 4/3GS، iPad 1 و iPod touch 4

در صورتی که بی احتیاطی شما باعث از بین رفتن برخی از اطلاعات مهم تان از روی  iPhone 4/3GS یا iPad 1 یا iPod touch 4 شد، نیازی نیست که از این بابت ناراحت شوید . نرم افزار FoneLab به شما اجازه می دهد که اطلاعات از دست رفته ی خود را به سرعت بیابید . بیشتر فایل ها مانند لیست شماره تلفن ها، پیام ها، لیست تماس ها، تقویم، یادداشت ها، یادآور ها و بوک مارک های مرورگر Safari به راحتی قابل بازیابی هستند . اگر رمز عبور دستگاه خود را فراموش کرده اید و یا دیوایس شما شکسته یا خراب شده است و اطلاعاتی که در آن دارید برایتان بسیار مهم است، باز هم نیازی به نگرانی نیست . اگر دیوایس شما تنها یکبار به iTunes وصل شده باشد باز هم می توانید به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید . کافیست دیوایس خود را به iTunes متصل کنید و از فایل های خود BackUp بگیرید .

 

بازیابی مستقیم اطلاعات از دستگاه های iPhone 5s/5c/5/4S و iPad 4/3/2/Air و iPad mini/mini 2 و iPod touch 5

7 نوع فایل پاک شده از دیوایس های iPhone 5s/5c/5/4S و iPad 4/3/2/Air و iPad mini/mini 2 و iPod touch 5 می توانند به راحتی از طریق نرم افزار FoneLab بازیابی شوند مانند : لیست شماره تلفن ها، پیام ها، لیست تماس ها، تقویم، یادداشت ها، یادآور ها و بوک مارک های مرورگر Safari . دستگاه خود را به کامپیوتر وصل کنید و FoneLab به شما کمک می کند تا به سرعت اطلاعات پاک شده ی خود را بازیابی کنید . همچنین اگر رمز عبور دستگاه خود را فراموش کرده اید و یا دیوایس شما شکسته یا خراب شده است و اطلاعاتی که در آن دارید برایتان بسیار مهم است، باز هم نیازی به نگرانی نیست . اگر دیوایس شما تنها یکبار به iTunes وصل شده باشد باز هم می توانید به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید . کافیست دیوایس خود را به iTunes متصل کنید و از فایل های خود BackUp بگیرید .

 

فایل های بک آپ iTunes خود را بازیابی کنید

اگر رمز عبور دستگاه خود را فراموش کرده اید و یا دیوایس شما شکسته یا خراب شده است و یا به حالت اولیه ی کارخانه ی خود باز گشته است، نرم افزار FoneLab به شما امکان ریکاور کردن فایل های iTunes را می دهد . این نرم افزار می تواند 11 نوع از فایل های اطلاعاتی را بازیابی کند از جمله : پیام های متنی، پیام های چند رسانه ای، پیام های WhatsApp، لیست شماره تلفن ها، لیست تماس ها، عکس ها، یادداشت ها، تقویم، پیام های صوتی.

 

پیش از بازیابی، اطلاعات خود را مشاهده کنید

برای اینکه مطمئن شوید که فایلی را که می خواهید بدست می آورید، نرم افزار FoneLabs این امکان را به شما می دهد تا پیش از بازیابی اطلاعات خود آنها را مشاهده کنید . هم اطلاعات فعلی و هم اطلاعات از دست رفته قابل رویت هستند . 

 

پشتیبانی دستگاه ها :

iPhone 4/3GS, iPad 1 and iPod touch 4

– اطلاعات متنی (7 نوع) : شماره تلفن ها، پیام ها، لیست تماس ها، تقویم، یادداشت ها، یادآورها، بوک مارک های Safari

– اطلاعات چند رسانه ای (5 نوع) : عکس های گرفته شده، آرشیو عکس ها، فایل های Attach شده به پیام ها، پیام های صوتی

 

iPhone 5s/5c/5/4S, iPad 4/3/2/Air, iPad mini/mini 2 and iPod touch 5

– اطلاعات متنی (7 نوع) : شماره تلفن ها، پیام ها، لیست تماس ها، تقویم، یادداشت ها، یادآورها، بوک مارک های Safari

 

تصویری از محیط نرم افزار Aiseesoft FoneLab بازیابی اطلاعات iOS :

دانلود نرم افزار Aiseesoft FoneLab 8.0.8 بازیابی اطلاعات iOS

 

دانلود نرم افزار Aiseesoft FoneLab بازیابی اطلاعات iOS با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود