takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود نرم افزار مبدل فرمت ویدئویی Any Video Converter Ultimate v6.0.0

به روز رسانی :

1395/06/07

نرم افزار Any Video Converter Ultimate یکی از برترین نرم افزارهای مبدل فایل های ویدئویی می باشد تا بتوان توسط آن تمامی فرمت های فایل های تصویری را به فرمت دلخواه تبدیل کنید . فرمت های MP4, AVI, RM, RMVB, QT, MOV, 3GP, 3G2, FLV, MPEG-1, MPEG-2, DVR-MS, VOB, MKV, ASF, DivX, OGM to MP4, AVI, WMV, 3GP, 3G2, FLV,HD توسط نرم افزار پشتیبانی میشود . محیط کاربری آسان نرم افزار به کاربر اجازه میدهد تا فیلم های با فرمت ارائه شده را با کشیدن به محیط نرم افزار و تعیین فرمت ویدئویی میتوانید در محیط دلخواه فراخوانی کنید . تبدیل فرمت های ارائه شده با توجه به فرمت های در نظر گرفته شده برای هر کنسول متفاوت می باشد و میتوان از آن برای کنسول های موبایل ، آیفون ، کنسول های بازی ، … به فرمت دلخواه تبدیل کرد . پخش فایل های فرمت شده از طریق نرم افزار به صورت مستقیم امکان پذیر بوده و میتوان از پلیر مخصوص نرم افزار استفاده کرد . ضبط مستقیم از وبکم توسط نرم افزار پشتیبانی میشود و میتوان بعد از نصب به صورت مستقیم به فرمت دلخواه تبدیل کنید . برخی از کاربران فیلم هایی با حجم بالایی را میخواهند فرمت آن ها را تبدیل کنند اما نمیخواهند فرمت فایل انجام شده بر روی حافظه کامپیوتر ذخیره شود . شرکت سازنده نرم افزار یک ابزار خودکار برای رایت تبدیل فرمت تصویری را دارا می باشد .

 

ویژگی نرم افزار Any Video Converter Ultimate :

– فراخوانی فرمت های MP4, AVI, RM, RMVB, QT, MOV, 3GP, 3G2, FLV, MPEG-1, MPEG-2, DVR-MS, VOB, MKV, ASF, DivX, OGM to MP4, AVI, WMV, 3GP, 3G2, FLV,HD

– ضبط ویدئویی فیلم از وبکم

– تبدیل مستقیم فیلم از وبکم

– تبدیل مستقیم DVD

– تبدیل فرمت به کنسول های موبایل ، آیفون ، کنسول های بازی ، دستگاه های پلیر

– پلیر اختصاصی

– پشتیبانی از نسخه های 32 و 64 بیتی

– پشتیبانی از ویندوز 8 / 7 / ویستا / ایکس پی

Any Video Converter Ultimate

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود