دانلود نرم افزار ساخت سازه‌ های مهندسی Bentley ProStructures v8i SS8 08.11.14.195

به روز رسانی :

1395/07/18 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار Bentley Power ProStructures طراحی سازه ابزاری است قدرتمند از کمپانی Bentley که برای طراحی و ساخت انواع سازه های مهندسی و سازه های کامپوزیت منتشر شده است . نرم افزار Bentley Power ProStructures بر اساس یک سیستم عامل استاندارد عمل می کند . این نرم افزار به راحتی اجازه می دهد تا مهندسین سازه ، به ایجاد مدل های 3D برای بتن و فولاد بپردازند . نرم افزار Bentley Power ProStructures ایجاد خودکار اسناد ، مدارک ، اطلاعات برنامه را فراهم می کند . محیط کار و رابط برنامه نویسی در این نرم افزار استاندارد می باشد . بیان جزئیات شامل طراحی سازه های فولاد مانند پله ها ، نرده ها ، پله ها ، پله و دایره ای اسناد و مدارک را فراهم می کند که نقشه های 2D از مدل 3D از جمله لایحه از مواد ، داده NC و داده های PPS را فراهم می کند .

 

 

ویژگی های نرم افزار Bentley Power ProStructures :

– نرم افزار ProStructures بنتلی شامل ProSteel و ProConcrete می باشد

– قابلیت ایجاد خودکار اسناد ، مدارک و اطلاعات که بهره وری و سوددهی را افزایش می دهد .

– تحلیل و طراحی انواع سازه های سه بعدی

– بیان جزئیات شامل فولاد دیگر مانند پله ها ، نرده ، نقشه های 2D از مدل 3D از جمله لایحه از مواد ، داده NC و داده های PPS

– قابلیت سفارشی و استاندارد ساختن با توجه به انعطاف پذیری و رابط برنامه نویسی . گردش با توجه به این محیط کار باز بهینه شده است .

– قابلیت برنامه ریزی و طراحی برای مونتاژ اولیه ، ProStructures یک نرم افزار جامع ساخته شده توسط مهندسین با تجربه برای طراحی

 

بیشتر درباره سیستم Bentley بدانید :

بنتلی رهبر جهانی اختصاص داده شده راه حلی کامل برای معماران ، مهندسان ، متخصصان جغرافیایی ، سازندگان  و مالک اپراتور می باشد . و با راه حل های نرم افزار جامع برای حفظ زیرساخت در طراحی ها بسیار کمک می کند .سیستم بنتلی تحرک اطلاعات برای بهبود عملکرد دارایی با اعمال نفوذ از طریق پروژه مدل سازی اطلاعات یکپارچه برای زیرساخت های هوشمند است . راه حل های آن شامل پلت فرم میکرواستیشن برای طراحی و مدل سازی زیرساخت ، پلت فرم ProjectWise برای پروژه های زیربنایی همکاری تیم و به اشتراک گذاری کار و پلت فرم AssetWise برای عملیات دارایی زیرساخت می باشد . این کمپانی در سال 1984 تاسیس شده است ، و بیش از 3،000 کارمند در 50 کشور دارد که بیش از 500 میلیون $ درآمد سالانه دارد و از سال 2003 سرمایه گذاری بیش از $ 1 میلیارد دلار در تحقیق ، توسعه ادغام یافته است .

 

Bentley ProStructures

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
7000 تومان
نسخه Bentley ProStructures V8i SS8 08.11.14.195
خرید
لینک دانلود