takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود نرم افزار Encyclopaedia Britannica 2015 Ultimate Edition

Encyclopaedia Britannica 2015 Ultimate Edition ، نرم افزار دانشنامه ی دایره المعارف بریتانیکا می باشد که توسط Britannica تهیه و منتشر گردیده است . در این نرم افزار که به نوعی میتوان به عنوان یک دایره المعارف از آن نام برد سعی شده تا در تمامی زوایای مورد نیاز یک کاربر امکاناتی برای آنها قرار داده شود تا همگان ، در هر رده ی سنی ، بتوانند از آن بهرمند شوند و مورد استفاده برایشان قرار گیرد . نرم افزار Encyclopaedia Britannica 2015 Ultimate Edition شامل چهار بخش اصلی با عناوین Encyclopaedia Britannica Library – Britannica Student Library – Britannica Elementary Library می باشد که در اصل دسته بندی این نرم افزار برای کودکان ، نوجوانان – جوانان و بزرگسالان می باشد تا هر کاربر براحتی بتواند از آن و در سطحی که می باشد استفاده نماید . نرم افزار Encyclopaedia Britannica 2015 Ultimate Edition شامل مواردی از قبیل دانشنامه ی مقالات بریتانیکا ، دانشنامه ی مقالات دانشجویی ، مقالات جدید و کتاب های سال ، اصطلاح نامه ی مطالب دانشگاهی ، زندگینامه بریتانیکا : افکار بزرگان – زندگی نامه ی قهرمانان و خائنان – زندگی نامه ی رهبران بزرگ جهان می باشد و محیط کلاسیک و روان ، جستجوی ساده – سریع و روان ، جداسازی پروفایل های هر نقطه از جهان ، بیش از 17 هزار تصاویر – فیلم – کلیپ های صوتی و انیمیشن را می توان به عنوان برخی از برترین ویژگی های این نرم افزار عنوان نمود که در حال حاضر توانسته در سراسر جهان محبوبیت بیشماری را در بین عموم مردم کسب نماید . این نرم افزار که به زبان انگلیسی می باشد به شما برای ارتقاء سطح علمی کمک بسزایی خواهد نمود و می توانید برای آگاهی از خیلی مطالب از آن استفاده نمایید .

 

Encyclopaedia Britannica 2015 Ultimate Edition
Encyclopaedia Britannica 2015 Ultimate Edition

ویژگی های این نرم افزار Encyclopaedia Britannica 2015 Ultimate Edition :

Features :

– 86,900+ Encyclopedia Britannica Articles
– 18.900+ Student Encyclopedia Articles
– 3,800+ Childrens Encyclopedia Articles
– 14,800+ NEW! Book of the Year Articles
– Collegiate Dictionary Entries & Definitions
– Collegiate Thesaurus Entries

World Atlas :

– Britannica Biographies: Great Minds, Heroes and Villains, World Leaders
– Britannica Classics
– A-Z QuickSearch
– World Data Profiles
– 17,500+ Images, Videos, Audio Clips & Animations

برای درخواست موارد دلخواه و مورد نیاز خود میتوانید به فروم سایت مراجعه کنید .
خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 دی وی دی
7000 تومان
نرم افزار دانشنامه ی دایره المعارف بریتانیکا بصورت کامل
خرید
لینک دانلود