takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود نرم افزار ESRI CityEngine Advance 2015

نرم افزار ESRI CityEngine Advance 2015 ابزاری بسیار قدرتمند از کمپانی ESRI می باشد که در زمینه ی طراحی های شهر سازی به صورت حرفه ای منتشر شده است . نرم افزار ESRI CityEngine Advance 2015 از تولید مدل های شهرستان های دقیق از قوانین ساده رویه ، واردات و صادرات داده ها در فرمت های فایل های استاندارد از جمله OBJ ، 3DS و DXF.vThe پشتیبانی می کند . نسخه جدید این نرم افزار شامل ویژگی های جدید پویا و پیشرفته تری نیز می باشد . نرم افزار ESRI CityEngine Advance 2015 به کمک GIS اجازه می دهد تا معماران ، برنامه ریزان ، طراحان شهری برای ایجاد مدل های 3D شهر سریع تر پروژه ی خود را ایجاد کنند و به اشتراک گذاری آنها به راحتی از طریق نرم افزار ArcGIS به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد . این ویژگی های جدید برای باز کردن استفاده از مدل های 3D برای هر روز ، شبیه سازی در دنیای واقعی ، واکنش های اضطراری ، برنامه ریزی شهری و حالات سرگرمی طراحی شده است . GIS یا جی آی اس یک سیستم قدرتمند الکترونیکی می باشد که می توانید توسط آن به کسب اطلاعات جغرافیایی از محیط پیرامون خود بپردازید و با استفاده از قابلیت های آن طراحی های خود را خیلی حرفه ای وارد سیستم کنید . نرم افزار ESRI CityEngine Advance 2015 الهام بخش بوده و مردم را قادر می سازد به طور مثبت تاثیر آینده خود را از طریق درک جغرافیایی عمیق تر از جهان در حال تغییر در اطراف آنها مشاهده کنند . طراحی های خود در ESRI را می توانید با شرکای خود به اشتراک گذاشته . نرم افزار ESRI CityEngine Advance 2015 به دنبال نقشه برداری و آنالیز فضایی برای درک جهان ما با محصولات و خدمات است که سیستم GIS آن را حرفه ای تر نیز کرده است . نرم افزار ArcGIS یک سیستم کامل برای طراحی و مدیریت راه حل از طریق استفاده از دانش جغرافیایی است . ESRI به شما کمک می کند ساخت و مدیریت اطلاعات محصولات بزرگ با ارائه پلت فرم نهایی برای یکپارچه سازی مکانی و نرم افزار را داشته باشید .

 ویژگی های نرم افزار ESRI CityEngine Advance 2015 :

– تبدیل داده های GIS به مدل های 3 بعدی

ویرایشگر جدید مدیریت لایه ها، سایه های زمان واقعی بر اساس روز و مکان، صادرات سریعتر داده ها، و بهبود گردش چاپ و نشر

– ESRI به دنبال نقشه برداری و آنالیز فضایی برای درک جهان ما با محصولات و خدمات است

لینک دانلود