takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود نرم افزار Parsi Ra Pas Bedarim v7.5 پارسی را پاس بداریم

نرم‌افزار پارسی‌‌را‌ پاس‌بداریم را به جرات می توان یکی از توانمندترین نرم‌افزارها در زمینه‌ی حفاظت از فرهنگ و میراث ایران زمین دانست . نرم افزار فوق به شما این امکان را می دهد تا نوشته های پارسی خود را از واژه های بیگانه پاکسازی و پالایش کنید . این نرم افزار توسط جمعی از ایرانیان پارسی دوست جهت نگهداری و حفظ فرهنگ غنی آن جمع آوری شده که از کیفیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است . جدید ترین ورژن این نرم افزار را می توانید از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید

این نرم افزار از چندین بخش مختلف تشکیل شده است که عبارت است از :
– نرم افزار پالایشگر زبان پارسی :
این بخش از این نرم افزار را به جرات می توان حرفه ای ترین بخش آن دانست . نرم افزار پالایشگر قادر خواهد بود واژگان بیگانه در متن را شناسایی و جایگزین نماید .

– نرم افزار برابرساز واژگان بیگانه
این بخش از نرم افزار به شما این توانایی را می‌دهد تا برابر واژگان بیگانه را بیابید و یا از پارسی بودن واژه‌ای آگاه شوید.

 نرم افزار پینگلیش به پارسی
امروزه واژه پینگلیش به گوش همگان رسیده است . تهدیدی اجتناب ناپذیر که می تواند به فرهنگ و زبان پارسی لطمه جدی وارد نماید . این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا دیگر بهانه ای جهت تایپ پینگلیش نداشته باشید . کافی است به انگلیسی تایپ کنید و همزمان متن فارسی خود را در ستون رو برو ببینید .

– نرم افزار نام‌های ایرانی
این بخش از نرم افزار به شما نام های کهن و اصیل ایرانی را یاد آوری می کند .

– نرم افزار ویرایشگر پارسی میخی
این نرم افزار به شما این توانایی را می‌دهد تا با نویسه‌ی پارسی میخی بنویسید. این نرم افزار نویسه‎‌ی میخی پارسی باستان را دوباره برای شما و زبان شناسان زنده کرده است و تنها نرم افزاریست که در این راستا تا کنون ساخته شده و بخشی از بسته‌ی نرم افزار پارسی را پاس بداریم می‌باشد که رایگان به ایرانیان پیشکش شده است.

 نرم افزار شاهنامه‌ی فردوسی
نرم افزار “شاهنامه‌ی فردوسی” همه‌ی بخش‌های شاهنامه‌ی اُستاد بزرگ زبان پارسی فردوسی توسی را در بر دارد.به شما توانایی جستجو‌ی واژه به واژه را داده و به سادگی می‌توانید بخش‌های دلخواه آن را ستاره دار نمایید تا دسترسی به آن ها ساده تر شوند. این نرم افزار یادواره‌ای است از رنج های این بزرگ زبان پارسی و پاسداری از دستاورد وی در درازای سی سال کار پر گوهر.

– نرم افزار کارگاه سالنامه
یکی دیگر از نرم افزارهای بزرگ این بسته‌ی نرم افزاری نرم افزار “کارگاه سالنامه” می‌باشد. این نرم افزار به شما این توانایی را می‌دهد که به سادگی سالنامه‌های گوناگون را به یکدیگر برگردانده یا بازه‌ی زمانی میان دو تاروز (تاریخ) را بدست بیاورید. سالنامه‌های پشتیبانی شده در این نرم افزار سانامه‌های “آریایی”، “خورشیدی” و “ترسایی(میلادی)” می‌باشند.

 

21

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود