takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود نرم افزار Toon Boom Storyboard PRO ساخت کارتون

نرم افزار Toon Boom Storyboard PRO ساخت انمیشن ، یک نرم افزار قدرتمند برای ساخت و تولید کارتون های دو بعدی می باشد که به تازگی توسط کمپانی Toon Boom برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار استوری بورد ترکیبی از طراحی و انیمیشن ابزار با کنترل دوربین ، توسعه داستان با کنترل کامل هنری می باشد . نرم افزار Toon Boom Storyboard PRO دارای ابزار هایی برای ترکیب تصاویر ، ساخت انیمیشن ، اسکریپت ها ، صدا و پخش آن ها در زمان واقعی است . این نرم افزار از تکنولوژی صنعت استاندارد برای ساخت فیلم های متحرک 2D یا 3D پشتیبانی می کند . نرم افزار Toon Boom Storyboard PRO برنده جوایز UB Iwerks در سال 2008 و 2012 می باشد ، استوری بورد ابزار قابل اعتماد برای توسعه داستان بصری به شمار میرود . در نرم افزار Toon Boom Storyboard PRO می توانید به اضافه کردن حرکت مستقل در هر لایه به علاوه دوربین چشمگیر در سراسر پانل ، اضافه کردن موسیقی متن نامحدود با توانایی برش صدا ، تغییر موقعیت و keyframe بپردازید . 

ویژگی های نرم افزار Toon Boom Storyboard PRO :

یک استاد برای ویژوال داستان گویی

ترکیب تصاویر ، انیمیشن ، اسکریپت ها و صدا و پخش در زمان واقعی

طرح ریزی هوشمند

– قابلیت استفاده از بیت مپ و طراحی وکتور

چرخش بوم برای یک موقعیت راحت تر

ساخته شده در انیماتیک

تغییر موقعیت لایه در یک فضای 3D ، ایجاد پیش زمینه

مدل های 3D به عنوان واردات FBX، OBJ، 3DS ، تحریک و تشجیع لایه در طول زمان در فضای 3D.

صادرات استوری بورد خود به PDF و یا عکس ، صادرات به نرم افزار های Premiere , Final Cut or Avid . پروژه های صادرات به انیمیشن 3D، و یا هماهنگی برای انیمیشن 2D FBX.

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه Toon Boom Storyboard PRO v4.2
خرید
لینک دانلود