takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود نرم افزار Vero VISI 2016 قالب سازی

نرم افزار Vero VISI 2016 قالب سازی ، یک نرم افزار قدرتمند دیگر از کمپانی Vero Software به اسم VISI برای مدلسازی می باشد که شامل یک ابزار جدید برای مدیریت چندین نمونه از هندسه همان ، مدیریت مولفه تجدید نظر ، ابزار مدل سازی سطح جدید ، نرم افزار تحمل برای حفاری ، افزایش سینماتیک ابزار / حرکت و مترجمان به روز CAD می باشد . نرم افزار Vero VISI 2016 دارای ابزار های پیشرفته می باشد که کاربر را قادر می سازد پروژه های حرفه ای را در نرم افزار طراحی کند . این نرم افزار در بهبود ایمنی فرآیند و همچنین افزایش سرعت برای مدیریت مدل جزء بزرگ، از جمله به روز شده پارام-NG موتور جزء استاندارد برای بهینه سازی طراحی ابزار 3D بسیار پیشرفت داشته است . نرم افزار Vero VISI 2016 دارای یک رابط کاربری گرافیکی جدید و استراتژی های فرز 2.5D کاملا جدید و شناخته شده میباشد . از فن آوری قدرتمند ترکیبی (استراتژی های HM) معرفی می کند . استفاده کامل از پیشرفت های نرم افزار Vero VISI 2016 در نهایت تولید کوتاه تر برش بار و یک سطح بهتر را برای شما به دنبال دارد .

 

ویژگی های نرم افزار Vero VISI 2016 :

– مدلسازی و قالب سازی به صورت حرفه ای

– 2D CAM & 3D CAM

– شبیه سازی

توسعه یک شبیه ساز NC

لینک دانلود