takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود کتاب های Four Corners آموزش زبان انگلیسی

مجموعه کتاب های Four Corners دوره ی آموزش زبان انگلیسی آمریکایی جدیدی است که در چهر سطح تنظیم و طراحی شده است . کتاب های Four Corners اکنون در تعداد بسیاری از آموزشگاه های زبان سراسر کشور تدریس می شود و بسیاری معتقد هستند که این مجموعه کتابها جایگزین بسیار مناسبی برای کتاب های Interchange و Top Notch هستند . Four Corners مجموعه کتاب های مناسبی برای کسانی می باشد که می خواهند از زبان انگلیسی به طور پیشرفته در زندگی روزمره استفاده نمایند . کتاب های Four Corners متد های ارتباطی جدید را با تمرین های از پیش تعیین شده ادغام کرده است . Four Corners شامل دایره لغات بسیار جدید و گرامر می باشد . در هر درس از مجموعه کتاب Four Corners قسمتی وجود دارد که در آن به تدریس اصطلاحات و زبان امروزی مرود استفاده ی انگلیسی زبانان می پردازد . مولفان مجموعه کتاب های فور کورنرز سعی داشته اند که این متد آموزش زبان انگلیسی را به گونه ای طراحی کنند تا دانشجویان بتوانند به راحتی، با اعتماد به نفس به صحبت کردن به زبان انگلیسی بپردازند . تمارین و فعالیت های Speaking موجود در پایان هر درس، این امکان را به دانش آموزان می دهدد تا نتایج پیشرفت خود را مشاهده نمایند . هر سطح از مجموعه کتاب های Four Corners شامل کتاب دانشجو، کتاب استاد، کتاب تمرین، CD صوتی کتاب دانش آموز، فیلم آموزشی هر سطح همراه با تمرین های آن و نرم افزار آموزشی Four Corners مربوط به هر سطح می باشد . امیدواریم که از دانلود این مجموعه ی آموزشی نهایت لذت را ببرید .

 

ویژگی های کتاب های آموزش زبان انگلیسی Four Corners :

– متد تدریس بسیار ساده و لذت بخش 

– استفاده از واژگان قابل فهم و مطابق روز

– دارای برنامه درسی کامل گرامر و دستور زبان

– دارای بخش اختصاصی تدریس زبان روزمره در پایان هر درس

– تمارین منظم برای تقویت مهارت های Reading، Writing، Listening و Speaking

– سنجش میزان پیشرفت علمی دانشجویان در پایان هر یونیت

 

تصاویری از مجموعه کتاب های Four Corners : 

دانلود کتاب های Four Corners آموزش زبان انگلیسی

دانلود کتاب های Four Corners آموزش زبان انگلیسی

دانلود کتاب های Four Corners آموزش زبان انگلیسی

دانلود کتاب های Four Corners آموزش زبان انگلیسی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود