takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود کتاب The Brothers Karamazov

کتاب The Brothers Karamazov بهترین کتاب نوشته شده بوسیله نویسنده روسی Fyodor Dostoyevsky می باشد . داستایوسکی متولد 11 نوامبر 1821 می باشد و در سال 1881 چشم از جهان فرو بسته است در سالهای حیات خود آثار ادبی بسیاری را به رشته تحریر در آورده است . اولین کتاب او Poor Folk نام داشت است که در سال 1846 توسط داستایوسکی نوشته شده است در آن زمان او 25 سال داشت . از بزرگترن کارهای او می توان به Crime And Punishment ، The Idiot و کتاب برادران کارامازوف که یکی از برجسته ترین آثار او می باشد ، اشاره کرد . داستایوسکی در آپریل سال 1878 شروع به نوشتن اولین دست نوشته هایش در رابطه با رمان برادران کارامازوف کرد . این کتاب متشکل از چندین شخصیت اصلی است ، که چند تن از آنها بیشتر مورد توجه طرفداران این اثر قرار گرفته است ، شخصیت هایی مانند Fyodo Pavlovich Karamazov که پدر خوانواده بود و داستان او یکی از بخش های اصلی کتاب می باشد ، همچنین Alexi ، Ivan و Dimitri Karamazov که جزو شخصیت های اصلی داستان و برادران کارامازوف می باشند ، شخصیت الکسی یکی از شخصیت های اصلی کتاب می باشد و خود داستایوسکی نیز برنامه داشت که کتاب دیگری برای این شخصیت بنویسد اما چند وقت بعد از انتشار کتاب برادران کارامازوف در گذشت . کتاب برادران کارامازوف تاثییر زیادی بر روی افراد و چهره های مختلف داشته است ، یکی از بزرگترین ستایش کنندگان این رمان Albert Einstein می باشد ، یکی دیگر از کسانی که از این رمان الهام گرفته است Franz Kafka می باشد ، او خود و داستایوسکی را آشنایان خونی می نامید .

تصاویری از کتاب The Brothers Karamazov

Untitledkaramazof 2

Karamazofkaramazofnew

مشخصات دیگر :

– نام اثر : برادران کارامازوف

– ژانر : رمان فلسفی

– نویسنده : Fyodor Dostoyevsky

– کشور : روسیه

– سال چاپ : 1880

دانلود کتاب The Brothers Karamazov به صورت کامل با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

 

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود