takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود Supreme Ruler Cold War بازی استراتژیک رهبری جنگ سرد

بعد از از جنگ جهانی دوم ، از دهه 1940 تا 1990 بین ایالات متحده آمریکا و شوروی (روسیه امروز) تنش ها و مشکلاتی پیش آمد که به نام دوره جنگ سرد شهرت دارد. در این مدت بین این دو ابرقدرت که جهان را به دو بلوک شرق و غرب تبدیل کرده بودند رقابت های زیادی صورت گرفت. از رقابت های سیاسی برای گرفتن کشورهای دیگر و گسترش ایدئولوژی خود گرفته تا عصر تسخیر فضا و فرستادن انسان به بیرون از جو کره زمین

بازی رهبری جنگ سرد Supreme Ruler Cold War نیز به همین دوران پرتنش می پردازد. دوره ای که احتمال می رفت جهان رو به نابودی بگذارد و جنگ های اخرالزمانی زمین و تمام ساکنین ان را نابود کند.

 

تصاویری از محیط بازی :

Supreme-Ruler-Cold-War-03-www.download.ir Supreme-Ruler-Cold-War-02-www.download.ir Supreme-Ruler-Cold-War-01-www.download.ir

 

در ابتدای بازی شما می توانید بین شوروی یعنی ایدئولوژی کمونیستی یا آمریکا نماینده لیبرالیسم یکی را انتخاب کنید.

تصمیمات شما بر اساس رویدادها و تصمیمات دشمنتان است. اگر به جایی حمله کنید که منافع کشور دشمنتان در خطر باشد ، این کار شما بی پاسخ نمی ماند. بازی فقط جنگ نیست. باید بتوانید در تمام عرصه ها از پزشکی و علمی گرفته تا تسلیحات نظامی و هسته پیشرفت کنید. البته باید توجه داشته باشید هر قدرتی محدودیت های خود را دارد.

در پایان جنگ سرد شوروی سقوط می کند ، شما می توانید به گونه ای بازی کنید تا این اتفاق نیفتد. اگر آمریکا را انتخاب کنید می توانید جنگ ویتنام را یا شروع نکنید یا ترتیبی دهید که آمریکا در آسیا پایگاه جدیدی برای خود ایجاد کند. تصمیمات شما می تواند شبه جزیره کره را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

نکته جالب اینجاست که کشور ایران در دوره جنگ سرد مشهور به ژاندارم منطقه است. اگر به نقشه دقت کنید می بینید که ایران و ترکیه سدی در برابر شوروری هستند.

 

ویژگی ها بازی :

– استراتژیک

– اقدامات همه جانبه از سیاسی تا فرهنگی

– گرافیک خوب و با کیفیت

– مدیریت جنگ ها و مذاکرات

– رشد و نوسازی اقتصادی

– صداگزاری مناسب

– نصب سریع و آسان

 

سیستم مورد نیاز :

CPU:  Dual Core or greater Recommended
RAM: 1 GB RAM
VGA: Direct-X 9.0 Graphics with at least 32MB
DX: DirectX® 9.0
OS: Windows XP/Vista/Windows 7
HDD: 1 GB Hard Drive Free
Sound: Direct-X Compatible Sound

 

دانلود Supreme Ruler Cold War بازی استراتژیک رهبری جنگ سرد با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود