takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

نیمه شعبان بر همه ی مسلمانان مبارک باد

نیمه شعبان مبارک . نیمه شعبان یکی از بزرگترین جشن های مسلمانان اعم از شیعه و سنی می باشد که همزمان با ولادت امام دوازدهم شیعیان , امام زمان است . نیمه شعبان در کشورهای مختلف نامی متفاوت دارد که می توان به شب دعا , لیلة منتصف , شب رهایی , برات کاندیلی و شب برات اشاره کرد . سال تولد امام زمان 255 یا 256 هجری روایت شده است . علت این اختلاف منشا در رسم الخط قدیمی دارد که سال ها را با حروف ابجد نشان می دادند . در روایت امامان و اهل دین از شب نیمه شعبان به عنوان پر فضیلت ترین شب برای احیا و شب زنده داری , دعا و عبادت می باشد . همچنین شیعیان معتقدند که خدا به اندازه ی تعداد موی انسان ها آنها را از آتش جهنم نجات می دهد . زمان های مرگ را ثبت می کند و تمام وقایع یک سال را در این روز مشخص می سازد . مراسم نیمه شعبان در ایران از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و مردم برای این روز خاص تدارک ویژه ای می بینند از چراغانی معابر تا مولودی خوانی و پخش شربت و شیرینی که برای یادبود این روز انجام می شود . در تقویم ایران چنین روزی به نام روز مستضعفان نام گذاری شده است . سایت دانلود فارسی نیز علاوه بر تبریک این عید بزرگ به همه ی کاربران عزیز مجموعه ای از بهترین عنواین مولودی به مناسب این عید که توسط مداحان اهل بیت تهیه شده است در سایت قرار می دهد . امیدواریم که از این مجموعه مولودی لذت ببرید .

تصاویری به مناسبت نیمه شعبان 

نیمه شعبان بر همه ی مسلمانان مبارک باد Nime.Shaban-2.www.Download.ir Nime.Shaban-3.www.Download.ir Nime.Shaban-4.www.Download.ir

سایت مرتبط : دانلود فارسی

 نیمه شعبان بر همه ی مسلمانان مبارک باد 

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود