takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود کتاب هری پاتر و دومین حلقه قدرت

کتاب هری پاتر و دومین حلقه قدرت نوشته جوآن کتلین رولینگ می باشد . با اینکه تابستان خیلی وقت بود که شروع شده اما سرما هنوز بیداد می کرد . اغلب روزها خیابان ها یخ زده و  شیشه ي ماشین ها و خانه ها بخار زده بود. هیچ کس در کشور بدرستی نمی دانست علت این مه ناگهانی چیست و چرا از بین نمی رود . تلوزیون و روزنامه ها محل انواع شایعات و جنجال ها بودند . برکناري ناگهانی نخست وزیر و سر کار آمدن نخست وزیر جدید نه تنها بر سر و سامان بخشیدن اوضاع کمک نمی کرد بلکه بر تشنج ها و کشته شدن ناگهانی و بدون علت مردم افزوده بود .

مردم دیگر جرئت بیرون ماندن و یا به تفریح رفتن را نداشتند حتی خبر نگارهاي روزنامه ها و کانال هاي تلوزیونی هم گاهاً از درون ماشین هاي گرم و نرمشان با وزیران و اعضاي کابینه مصاحبه می کردند . شایعه شده وبود که عده اي از مردم بدون علت می افتند و می میرند یا اینکه تا م دت ها بی روح و هویت به نقطه اي خیره می شوند انگار که سالها با شادابی و سلامتی فاصله دارند . یکی از گزارشگران پر شور کانال شماره 1 که پر جرئت ترین خبرنگار منطقه بود هر روز در خیابان ها پخش زنده داشت . دیگر مردم عادت کرده بودند که در خانه هاي امن و گرم و نرمشان بشینند و پر بیننده ترین برنامه زنده یعنی برنامه کانال شماره ي 1 را ببینند . امیدواریم که از دانلود کتاب هری پاتر و دومین حلقه قدرت لذت ببرید .

مشخصات کتاب :

– نام کتاب : هری پاتر و دومین حلقه قدرت

– نویسنده : جوآن کتلین رولینگ

– تعداد صفحات : 214

– فرمت کتاب : پی دی اف

شما از این پس می توانید کتاب های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

کتاب هری پاتر و دومین حلقه قدرت

لینک دانلود