takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود کتاب پادشاهان سربریده در تاریخ ایران

کتاب پادشاهان سربریده در تاریخ ایران یکی از نوشته های فواد فاروقی می باشد . من برای کتاب پادشاهان سربریده در تاریخ ایران عنوان پادشاهان سربریده شده در تاریخ ایران را برگزیده ام، هرچند که تمامی این کتاب درباره شاهانی نیست که در آخرین لحظاتشان با یکدیگر سرنوشت مشترکی داشته اند و خوشبختانه یا شوربختانه سرشان از تن جدا افتاده است. این عنوان را من به اجبار و نه به اختیار انتخاب کرده ام زیرا گاه از سردارانی هم یاد کرده ام که در آخرین لحظات زندگیشان با چنین مرگی رویارو شده اند و نیز از یحی پیامبر که او هم به چنین سرنوشتی گرفتار امده است.

اگر میخواستم در عنوان کتاب پادشاهان سربریده در تاریخ ایران از سرداران و کسانی که سرشان از تن جدا شده است یاد کنم ناگزیر میشدم جمله ای را به کار برم که بر اثر طولانی بودنش به ناچار زیباییش را از دست میداد به همین خاطر عنوان پادشاهان سربریده شده اکتفا کردم. ( بخشی از مقدمه نویسنده ) مطالب و موضوع مقالات عبارت‌اند از : در آستان سخن, رقص هفت پرنده, سری در دریای خون, زن شوهر کش, خشم مردم, پیشنهاد زعفران, سر پسر شمشیر, سر انجام دو دوست, عشق های نا متعارف در تاریخ ایران, ماجرای ملیجک, بازی سیاسی ناصرالدین شاه, گوشت انسان, فداکاری دختر فرعون, قصه های شاعرانه, رسوایی, منابع مآخذ می باشد . امیدواریم که از دانلود کتاب پادشاهان سربریده در تاریخ ایران لذت ببرید .

مشخصات کتاب :

– نام کتاب : پادشاهان سربریده در تاریخ ایران

– نویسنده : فواد فاروقی

– تعداد صفحات : 253

– فرمت کتاب : پی دی اف

شما از این پس می توانید کتاب های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

کتاب پادشاهان سربریده در تاریخ ایران

لینک دانلود