takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

mahoot-ads

 

برپوش های ماهوت راهکاری متفاوت برای زیبایی و محافظت همزمان: برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند میچسبد. برپوش های ماهوت در 5 دسته بندی متفاوت قرار میگیرند: چرم طبیعی – پارچه – بافت دار - طرح – متفاوت

لطفا سری به وبسایت ماهوت بزنید و یک خرید لذت  بخش را تجربه کنید

OPEN-MAHOOTLEATHER-1-350x123

دانلود کتاب رمان Rastakhiz Sodagaran رستاخیز سوداگران

رمان رستاخیز سوداگران داستان شخصی بنام حسین کاظمی می باشد, حسین کاظمی دیگر خبرنگار بی ازار قدیم نیست او حالا یک فرمانده هراس انگیز در لشگر ابلیس شده است که اما او درگیر یک فراموشی است، انگار کسی یا چیزی به عمد قسمتی از خاطراتش را به یغما برده است، او نمیداند کیست تنها میداند وظیفه دارد تا در خدمت به ابلیس جان انسان های دیگر را با لذت تمام بگیرد . لوسیفر که در جلد اول داستان از خواب برخواست اینک لیشتر جهنمی خویش را گرد هم جمع کرده است تا مرکز فرمانرواییش را گسترش دهد و در این راه به لشگر ششم خویش یعنی لشکر با فرماندهی یک ایرانی چشم امید دوخته است.

قسمتی از متن رمان Rastakhiz Sodagaran :پ

دیگری بینیش به کل نابود شده بود , یکی از چشمانش از حدقه بیرون امده بود و فک پایین اش را از دست داده بود،زیانش بیرون زده و ابش کثیف دهانش را روی ردایش می ریخت!تنها چیزی که ان دو موجود نفرت انگیز را شبیه هم می کرد، سرهای بدون موشان بود که سوراخ های زیادی رویش قرار داشت! در مغز ان دو بی شک کرم ها می رقصیدند و از مغرشان تغدیه می کردند،*یک سوال فوراً در ذهنم نقش بست! ایا من هم مانند انها خواهم شد؟ و ادامه داستان….

مشخصات کتاب :

– نام کتاب : رستاخیزان سوداگران

– نویسنده : ا . افکاری

– تعداد صفحات : 260

– فرمت فایل ها : PDF و Android

– قابل استفاده در کامپیوتر و گوشی های اندروید

لینک دانلود